Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep muzyczny iTunes - odliczanie do miliarda

12 postów w tym temacie

Etam...:)
Ja preferuję kupowanie muzyki w wersji standardowej, na płytkach, etc.... Nawet jeśli to drożej...

Ale wielu mych znajomych już tylko czeka na owe iTunes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 13:15, MonkOfWar napisał:

Etam...:)
Ja preferuję kupowanie muzyki w wersji standardowej, na płytkach, etc.... Nawet jeśli to drożej...


no ja dla odmiany ostatnią płytę audio wysłuchałem parę lat temu. Od tego czasu każdy kupiony CD rippuję do bezstratnego AAC a nośnik odkładam na półkę... Sądzę, że to kwestia preferencji dot słuchania muzy. Jeśli ktoś słucha muzy w wielu różnych miejscach tylko z odtwarzacza mp3 (wpinam ipoda go do samochodu podczas jazdy, albo słucham z niego muzy w pracy albo w domu z kompa) a do tego słucha muzy losowo (ew własnych złożonych składanek / randomowo) to z płyt audio raczej rezygnuje. Poza tym nie lubię jak mi płyta szumi w napędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko to odliczanie idzie. Albo jest ono naciągane, albo ludzie na prawdę kupują tam bez przerwy. I to w dodatku o tej godzinie, kiedy spora część Ameryki śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to odliczanie idzie jak w zegarku a niemożliwe jest żeby ciągle ludzie coś kupowali :P Może już osiągnięto miliard a ten licznik to ściema żęby wszycy czekali na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee ja myślę że tak się to właśnie sprzedaje (na tym polega sukces Apple''a). I pomyślce, że każdy 1 pkt na liczniku to 1 niecały dolarek na konto. Heh jakby tak ten strumyk pchnąć w inną stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować