Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #46: Która firma stworzyła widoczną na obrazku grę?

49 postów w tym temacie

W grę grałem jak byłem młodszy.. ale wtedy to była jedna z niewielu gier które midziałały.. potem było Extreme Assault i eXtra Klasyka... to dziś ją mam choć nie da rady uruchomić na XP... Teraz to już Antyk prawie.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopis do wcześniejszego... W tą grę grał raczej każdy gracz który teraz już podciąga albo osiągnął 18 lat.. Gra swego czasu była naprawdę wciągająca i na pewno dziś są osoby które posiadają ją w swojej kolekcji gdzieś zakopaną pod stertą pudełek.. fajnie się w pszyszłości żołnierzy z Mausera ubijało tak swoją drogą.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problemy z XP i tą grą - porgram CPUGrabber pomoże. Sorki za offtop, ale nie wiedziałem gdzie indziej to można napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to niezły syf, nie znać tej gry to nie grzech xD, nasza rodzima produkcja nie polecam, no chyba że chcesz doznać urazy na psychice, moge ją zaliczyć jak najbardziej syfiastego FPS Polskiej produkcji, i do jednej z najgorszych gier jak miałem okazje zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzał i nie trafiony :-( Ale widzę, że nie jestem jedyny bo na (błędną) odpowiedź na którą ja postawiłem postawiła większość niż na poprawną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 08:27, Marecki 2006 napisał:

Quiz dość trudny,ale żeby zaznaczyć Id Software??? Ta firma nie zrobiłą żadnego wojennego
fpsa :).


Spoiler

Mogło się komuś pomylić z Wolfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem w tę grę, ale chyba będę musiał nadrobić stratę :)

ps. "wspomina się ją z nostalgią" - słowo "nostalgia" odnosi się tylko i wyłącznie do tęsknoty za swoją ojczyzną, używanie jej w stosunku do innych rzeczy (np. gry komputerowej) jest błędem. To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważa tę grę za porażkę to ciekawi mnie co powie o jej drugiej i trzeciej części.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@White Eagle

Nieprawda. Obecnie przyjmuje się w mowie potocznej, że ''nostalgia'' może być synonimem dla ''tęsknoty''. Jeśli chodzi jednak o pierwotne znaczenie, to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:22, White Eagle napisał:

ps. "wspomina się ją z nostalgią" - słowo "nostalgia" odnosi się tylko i wyłącznie do
tęsknoty za swoją ojczyzną, używanie jej w stosunku do innych rzeczy (np. gry komputerowej)
jest błędem. To tak na marginesie.


Tak jak napisał puzonyyx - w pierwotnym i głównym znaczeniu tak, ale nawet wg słownika można używać zamiennie do"tęsknoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować