Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

problem mam, nie słyszę głosów postaci. wszystkie inne odgłosy i muzyka są. co się dzieje? sterowniki dźwięku zaktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 06:39, witek194 napisał:

Heh moj problem dalej się powtarza .Widze ze Migoczące tekstury przy radeonach to popularny
problem . Nawet odznaczenie Disable Catalyst nic nie dało :p Ma ktoś jakiś sposób na
to ?


a czy zainstalowałes hotfixa do korego dałem ci linka?
ja mam radka ale nie mam najmniejszych problemów z gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:11, kobe47 napisał:

problem mam, nie słyszę głosów postaci. wszystkie inne odgłosy i muzyka są. co się dzieje?
sterowniki dźwięku zaktualizowane.


pisałem kilka postow wczesniej wwejdz do opcji audio i ustaw na HIFI

wszytk ozalezy od tego jakie masz głosniki 2.0 2.1 4.1 5.1 itp
w zaleznosci jakie masz tak ustaw w opcjach ustawien dzwieku>SYSTEM DZWIEKÓW tam ustaw sobie odpowiedni,
na poczatek radził bym ci zaczac od podstawowego czyli HIFI domyslny jak bedzie cos nie tak wtedy zostaje opcja bawienia sie sterownikami.


przepraszam za podwójne posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:15, massive-77 napisał:

pisałem kilka postow wczesniej wwejdz do opcji audio i ustaw na HIFI

wszytk ozalezy od tego jakie masz głosniki 2.0 2.1 4.1 5.1 itp
w zaleznosci jakie masz tak ustaw w opcjach ustawien dzwieku>SYSTEM DZWIEKÓW tam ustaw
sobie odpowiedni,
na poczatek radził bym ci zaczac od podstawowego czyli HIFI domyslny jak bedzie cos nie
tak wtedy zostaje opcja bawienia sie sterownikami.


no mam na HIFI, głośniki 2.1.
poprzestawiałem teraz, na każdym innym ustawieniu jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 15:08, Kirabaxior napisał:

na szpilkach za odciąganie kolegi kończąc.


Ten pin jest chyba za rozwalenie gostka, który aktualnie strzela/celuje do kogoś z naszej ekipy. Ale mogę się mylić.

Dnia 11.03.2010 o 15:08, Kirabaxior napisał:

W ogóle mam wrazenie, ze ludzie nie ogarniają tej mapy.


To nie do końca tak. Ta mapa po prostu jest źle zbalansowana (tzn. wcale nie jest). Najważniejsze problemy:

1) tylko jedno działko plot, na dodatek na samym środku mapy. Jeśli nie kontrolujesz pkt B, to masz przegwizdane przez śmigłowce;

2) zbyt szybki respawn helikopterów. Zniszczenie jednego nie daje praktycznie żadnego wytchnienia, bo i tak minutę później nadleci drugi;

3) operator działka plot na B ma przegwizdane - nie potrzeba snajpera, żeby go zdjąć, wystarczy dobre oko nawet u Szturmowca;

4) duża ilość pojazdów opancerzonych w połączeniu z niewielką (stosunkowo) ilością broni AT, która na dodatek, podobnie jak działko plot, jest z góry spisana na straty - zajęcie pozycji przy wyrzutni = śmierć w 98% przypadków;

5) tylko jedno wyjście z bazy i ułożenie celów w linii prostej oznacza, że zajęcie wszystkich 3 = base rape. Dla osób, które nie wiedzą, małe wyjaśnienie: base rape (dosłownie gwałcenie bazy) to sytuacja, w której wróg zablokował nas w naszej bazie, uniemożliwiając z niej wyjście i nas tam masakruje. W takiej sytuacji możemy właściwie od razu opuścić serwer, bo inaczej czeka nas bardzo przykra zmiana w statsach.

Do tego dochodzi parę kwestii nie związanych z mapą, ale utrudniających na niej życie:

- działka na czołgach mają ograniczony zasięg ruchu w pionie. Wystarczy, że śmigłowiec utrzyma się bezpośrednio nad czołgiem i jest bezkarny. Widziałem już takie myki.

- wolno latające pociski z wyrzutni ppanc i strzałki - trafienie manewrującego wysoko śmigłowca jest praktycznie niewykonalne; ROZWIĄZANIE - dodanie do gry Stingerów, Igieł czy innych Mistrali. Niech działają podobnie, jak atak moździerzowy u Zwiadowcy, czyli wymagając chwilki na namierzenie, ale niech później manewrują w stronę celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:08, michal10525 napisał:

Nie wiem co wy macie za problem..
Ja mam 3 poziom weterana i Garanda też xd


Jakim cudem? Mnie nie chce zarejestrować Battlefield 1942 z dodatkami (że niby cdkeye w użyciu, lol), do BF2 nie pamiętam haseł, a przy BF2142 strona twierdzi że hasło i nazwa żołnierza są nieprawidłowe. BC2 też dodać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:18, kobe47 napisał:

no mam na HIFI, głośniki 2.1.
poprzestawiałem teraz, na każdym innym ustawieniu jest to samo.


Wejdź w settings.ini (C:\Dokumenty i Ustawienia\[nazwa użytkownika]\Moje dokumenty\BFBC2), poszukaj linijki SpeakerCount. Powinna wyglądać tak:

SpeakerCount=0

Teraz zmień 0 na 2. U mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 15:02, Redjevel napisał:

Nie rozumiem jak można zrobić takie mapy jakie są w bad company 2.... przecież stoi kilka
budynków na dodatek drewnianych które sie zaraz rozpier*** same! a na górce stoi z 10
snajperów hedujących ciebie jak już się zrespawnisz no co to kur*** ma być??! co za deb**
wymyślił takie mapy??..


To, że na górce stoją snajperzy (a właściwie zwiadowcy, w tej grze NIE MA SNAJPERÓW i dobrze by było, gdyby większość osób grających tą klasą zdało sobie wreszcie z tego sprawę) nie jest winą twórców, tylko mentalności graczy, dla których od zwycięstwa drużyny ważniejsze są statsy.

Jeśli idzie o drewniane chatki, to wybacz, ale czego oczekiwałeś w sercu dżungli? Metropolii? Zbrojonego betonu?

Jak dla mnie, praktycznie wszystkie mapy są świetnym polem do zabawy. Czemu praktycznie? Bo z powodów opisanych wcześniej nie znoszę Atacama Desert. Choć i tak to na niej najczęściej gram. Taki wrodzony masochizm.

EDYTKA: Sorki za podwójnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:13, massive-77 napisał:

> Heh moj problem dalej się powtarza .Widze ze Migoczące tekstury przy radeonach to
popularny
> problem . Nawet odznaczenie Disable Catalyst nic nie dało :p Ma ktoś jakiś sposób
na
> to ?

a czy zainstalowałes hotfixa do korego dałem ci linka?
ja mam radka ale nie mam najmniejszych problemów z gra :)



tak zainstalowałem stery 10.2 i hotfixa którego mi dałeś. Nie mam pojecie czemu tak się dzieje . Mam xp32 wszystkie gry chodzą normalnie.Grzebanie w ustawieniach 3d w CCC tez nic nie dało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

połowa broni recona to snajperki (autokampa jakoś średnio się spisuje przy większej ilości osób)
druga połowa to inne bronie z czego większość shotgun (sajga noob ftw)
i 2 rifle + thopson
co do gościa którego sniperzy "ownią", nie można wygrać mapy tylko reconem którzy kampią

Kira, jeśli uważasz, że Port Valdez jest 2 kamperską mapą, to Isla Inocentes to mapa gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:37, witek194 napisał:

> > Heh moj problem dalej się powtarza .Widze ze Migoczące tekstury przy radeonach
to
> popularny
> > problem . Nawet odznaczenie Disable Catalyst nic nie dało :p Ma ktoś jakiś
sposób
> na
> > to ?
>
> a czy zainstalowałes hotfixa do korego dałem ci linka?
> ja mam radka ale nie mam najmniejszych problemów z gra :)
>


tak zainstalowałem stery 10.2 i hotfixa którego mi dałeś. Nie mam pojecie czemu tak się
dzieje . Mam xp32 wszystkie gry chodzą normalnie.Grzebanie w ustawieniach 3d w CCC tez
nic nie dało ;/



to spróbuj jeszcze ze sterami 9.12 do nich tez jest hotfix to sa jedne ze stabilniejszych sterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:11, massive-77 napisał:

to spróbuj jeszcze ze sterami 9.12 do nich tez jest hotfix to sa jedne ze stabilniejszych
sterów.


Miałem je zanim zainstalowałem 10.2. I problem w tej grze również był ;p Może zwykła reinstalka coś da. Wątpię ale spróbować mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:14, witek194 napisał:

> to spróbuj jeszcze ze sterami 9.12 do nich tez jest hotfix to sa jedne ze stabilniejszych

> sterów.

Miałem je zanim zainstalowałem 10.2. I problem w tej grze również był ;p Może zwykła
reinstalka coś da. Wątpię ale spróbować mozna

>
a sprawdz czy mass effect teraz chodzi ci dobrze?
sprawdz jeszcze temperature grafy moze sie przegrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:50, Aku230 napisał:

połowa broni recona to snajperki


Tak, ale ma też C4, a tego używa może 20-30% ludzi. Tymczasem jeden ładunek z ulepszeniami może wysadzić czołg lub M-Coma. To drugie jest szczególnie przydatne, bo działa BŁYSKAWICZNIE, w przeciwieństwie do czekania przy pozostałych klasach.

Dnia 11.03.2010 o 17:50, Aku230 napisał:

druga połowa to inne bronie z czego większość shotgun (sajga noob ftw)


Który świetnie się spisuje w ciasnych pomieszczeniach.

Dnia 11.03.2010 o 17:50, Aku230 napisał:

i 2 rifle + thopson


No proszę... Ghillie i pistolet maszynowy. Czyż to nie jest spełnienie wszystkich marzeń?

Problem polega na tym, że większość osób grających Reconem uważa, że są snajperami. Siedzą na górkach i nap... ekhm... strzelają do wroga. Pytanie: PO PRZYSŁOWIOWEGO? W przypadku Conquesta może to jeszcze mieć jakieś uzasadnienie, bo tam obie drużyny są ograniczone ticketami. Ale w Rushu? Przecież tam obrońcy mają nieograniczoną ilość ticketów, jeden zdjęty przeciwnik wiosny nie czyni, bo w tym czasie trzech innych zmasakruje "fszystkih dwuh" Szturmowców, próbujących wysadzić M-Coma. Krótka piłka: każdy snajper na górce, to jeden gość w ataku mniej. A to czasem może zadecydować o przegranej. Lub wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować