Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 20:17, Monti0512 napisał:

Takie pytanie:
Chciałbym zrobić format wszystkich dysków na kompie, czy jeśli usunę BF BC2 to będzie
jakiś problem z ponowną instalacją, zauważyłem, że mogę cofnąć autoryzację dla mojego
pudła, o co chodzi?


Z tym cofaniem to nie wiem ale na chłopski rozum to wróci Ci się jedna aktywacja. A jak zrobisz formata wszystkich partycji to z zainstalowaniem ponownym nie będziesz miał problemów. Chyba że wykorzystałeś już wszystkie aktywacje przez Internet to będziesz musiał grać z płytą w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 20:36, Hell_Knight napisał:

> Takie pytanie:
> Chciałbym zrobić format wszystkich dysków na kompie, czy jeśli usunę BF BC2 to będzie

> jakiś problem z ponowną instalacją, zauważyłem, że mogę cofnąć autoryzację dla mojego

> pudła, o co chodzi?

Z tym cofaniem to nie wiem ale na chłopski rozum to wróci Ci się jedna aktywacja. A jak
zrobisz formata wszystkich partycji to z zainstalowaniem ponownym nie będziesz miał problemów.
Chyba że wykorzystałeś już wszystkie aktywacje przez Internet to będziesz musiał grać
z płytą w napędzie.


Widzisz, ustawiłem żeby grać z płytą w napędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 21:10, kryst90 napisał:

Odpali się Bad Company 2 na takim kompie??:
AMD Athlon 2600+ XP 2.0GHz
GF 7300 GT Sonic 256mb
RAM: 1.5GB
Modern Warfare 2 działa mi ładnie.


Wydaje mi się że karta i procek nie dadzą rady :( Sam mam Radeona x1650 512 mb i gram na low

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2010 o 21:12, Hell_Knight napisał:

Wydaje mi się że karta i procek nie dadzą rady :( Sam mam Radeona x1650 512 mb i gram
na low


Niby odpalało mi bete ale kiedy się ładowało to wywalało do pulpitu. Może winna to bety albo wirusów teraz jestem po formacie i może by poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:27, GoToSle3p napisał:

Szkoda że nowych broni nie ma ;(


po co ? kazda klasa ma przynajmnie 2-3 porzadne i naprawde dobre bronie... dodatkowe wyposazenie jest wg mnie ostatnia rzecza jaka powinno sie DICE zajmowac. Map mi trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:34, EmperorKaligula napisał:

> Szkoda że nowych broni nie ma ;(

po co ? kazda klasa ma przynajmnie 2-3 porzadne i naprawde dobre bronie... dodatkowe
wyposazenie jest wg mnie ostatnia rzecza jaka powinno sie DICE zajmowac. Map mi trzeba!

A też racja mapy ważne.Mam pytanie czy tryb co-op będzie na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tryb co-opa do bc2 to możemy tylko gdybać, ale nie pogniewałbym się gdyby taki był a raczej na 100% byłby mój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować