Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

wydali tego patcha i z tego co czytam na oficjalnym forum jest pare zalet smiglowiec jak w bf2 mg36 poprawiony natomiast reszta ponoc totalnie zwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 15:39, Albii napisał:

To wyjaśnia dlaczego tyle ludu z gustavem lata i napiernicza z rakiet. ;D


bo nie trzeba celowac; bawi do pewnego etapu (pierwszej platyny). No i nic bardziej nie cieszy niz ustrzelenie z gustava znajomego z ktorym grasz na TSie :]

Dnia 30.06.2010 o 15:39, Albii napisał:

Ja tam nie
mam zamiaru zniżać się do takiego poziomu, by latać z tą snajperką maszynową,


ojejciu, to to tez jest przepakowana i uber wypasiona bron dla nubów ? Dla mnie to jest poprostu jedyna maszynowka dla snipera (walka w budynkach i szybkie zdobywanie expa ta klasa). Moze w ogole przestan znizac sie do poziomu innych i nie graj w BFa ? :]

zaraz pewno powiesz ze moje ulubione PP2000+4x celownik tez jest dla nubow, bo zabijam nim na dystans (na HC), co ? :]

Dnia 30.06.2010 o 15:39, Albii napisał:

Respisz się, a tu nagle z drugiego końca mapy seria
z m60 cię zabija, biegniesz gdzieś, inny kamper z końca mapy atakuje z m60.


1. nie umiesz sie odradzac. Jak znasz mapy to wiesz gdzie moze byc przeciwnik w konkretnej sytuacji i odradzasz sie w odpowiednim miejscu by flankowac
2. nie umiesz sie poruszac - nie biegamy jak wioskowy glupek srodkiem, no i jak znasz pozycje goscia z m60 to mu nie wybiegasz po raz drugi ;) Na co liczniejszych serverach i dynamicznych trybach cos takiego jak "kampienie z m60" nie ma racji bytu.
3. grasz z samymi wymiataczami - szczerze watpie, wiec ktrores z 2och pierwszych jest powodem Twoich licznych zgonow :]

i "z konca mapy" to wyrazne naduzycie spowodowane Twoja nieudolnoscia. Jak dostajesz z m60 co za problem pobiegac z GOLem i pozabijac takich medykow dla odprezenia ?

mam 181 godzin onilne (z czego 90% na serverach HC), o wiele czesciej gine z gustava niz z M60. Zadnej broni nie uwazam za nubowska. Ale najbardziej nie lubie granatnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:14, EmperorKaligula napisał:

ojejciu, to to tez jest przepakowana i uber wypasiona bron dla nubów ? Dla mnie to jest
poprostu jedyna maszynowka dla snipera (walka w budynkach i szybkie zdobywanie expa ta
klasa). Moze w ogole przestan znizac sie do poziomu innych i nie graj w BFa ? :]

Mówię o m60, nie o vintonezie, który i tak jest nóbowski. Snajper, to snajper, jak ktoś chce latać po budynkach, czy szturmować, to niech bierze szturmowca.

Dnia 30.06.2010 o 17:14, EmperorKaligula napisał:

zaraz pewno powiesz ze moje ulubione PP2000+4x celownik tez jest dla nubow, bo zabijam nim na dystans (na HC), co ? :]

Wszystkie bronie inżyniera tak samo mocno koszą, więc... Jedynie latanie z 4x przy takiej broni jest IMO lekko idiotyczne.

Dnia 30.06.2010 o 17:14, EmperorKaligula napisał:

1.
2.
3.

Nie rozumiesz. Jak przed aktualizacją były całe teame medyków z m60, którzy kampili. Np: na Isla, siedzą medycy na respie i ostrzeliwują całą wyspę, nie idzie się nigdzie ruszyć, ani podejść. Oni do punktami nie są wcale zainteresowani, tylko kampą i nabijaniem killi. Teraz praktycznie nikt nie używa M60 i można normalnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snajper? Gdzie?
Chyba nie należysz do tej strony graczy którzy uważają, że to recon to jest snajper? :x
Na meczykach klanowych dobrze rzucona kulka to jest x fragów dla teamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popierniczone te klasy, zwiadowca raczej powinien latać z bronią inżyniera i powinien być oddzielny snajper. Ale tak, w tej grze uważam recona za snajpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:53, Albii napisał:

Popierniczone te klasy, zwiadowca raczej powinien latać z bronią inżyniera i powinien
być oddzielny snajper. Ale tak, w tej grze uważam recona za snajpera.


Wahwahwah, właśnie recon jest praktycznie idealną klasą na rozpierdalacza z bliska, bo ma motion sensory, a to w połączeniu z shotgunami (Saiga power!) daje rękę, mózg, krew na ścianie. IMO dla mnie ludzie którzy biorą recona i kampią gdzieś to cioty, bo w ogóle nie przydają się teamowi. Normalnie wpieniają mnie tacy ludzie (nie tylko reconi), którzy stoją dosłownie 1-2 metry od obszaru przejmowania/uzbrojonej bomby (etc) i kampią, bo się nie wiadomo czego boją. Z resztą, ja gram ze snipą ofensywnie i zwykle wyciągam k/d coś koło 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa snajpera to byłby totalny niegrywalny fail który by tylko spowolnił grę.
Mi klasy w BC2 się akurat podobają bardzo, siedzący całą grę recon to strata dla teamu :)

@UP, chociaż jeden co się zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów mi o tych cziterskich strzelbach co potrafią ściągać przeciwników z połowy mapy, czy już je poprawili ? Wnerwiał mnie trochę ten bug.

Co do snajperów to jak ja gram to snajperzy osłaniają punkty by nikt nie podszedł, walą mortar, by uniemożliwić przejęcie, zdejmują innych kamperów, szturmowcy wbijają i przejmują, inżynierowie czołgami ciskają i jak trzeba to naprawiają, a medycy ożywiają i leczą. Ech... ten mój idealny świat, szkoda, że nie zawsze na takich ludzi trafiam. ;p

Najlepiej jakby jedna broń była dla każdej klasy i problemu by nie było.

Selv@ W MW2 możesz ganiać za fragami, nie marnuj talentu w BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam twoje posty to smiech mnie ogarnia.
Nie piszę się nubów tylko noobów, a to jest różnica. Po drugie w grze nie gramy snajperem tylko zwiadowcą a to jest kolejna róźnica. Zwiadowców może być dwa rodzaje jeden eliminuje wrogów z daleka i zapewnia wsparcie ogniowe dla asfaltów i medyków, drugi dział dywersyjne na terenie wroga. Niszczac tanki wroga C4. Jedynym jak narazie wedlug mnie noobostwem jest naduzwanie CG na piechote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:14, sylwasss napisał:

Nie piszę się nubów tylko noobów, a to jest różnica.

Taka jak asfalt i assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:17, Albii napisał:

> Nie piszę się nubów tylko noobów, a to jest różnica.
Taka jak asfalt i assault.


Jak byś grał w BF trochę czasu to byś wiedział że tak się mówi na szturmowca potocznie.
Za to nubów to naprawdę pierwsze słyszę, no ale dobra. tak czytam Twoje posty i zauważyłem taką zależność jak nie gramy takimi broniami co Ty grasz to jesteśmy nooby, no proszę Cię, każdy gra tym czy chce, jedynie wkurzają mnie goście którzy używają tylko i wyłącznie CG na piechotę, a jak wleci czołg na pełnej piż*&^ to już nie wiedzą co zrobić z bronią przeciwpancerną, reszta broni jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klanowych meczy nie gram, nie kręci mnie coś takiego, stąd moje podejście do rozgrywki różni się od Twojego. W takich sytuacjach to wiadomo, trzeba robić wszystko żeby wygrać. Ale w normalnej rozgrywce, takie "cziterskie" sposoby tylko niszczą zabawę graczom, którzy bardziej grają dla zabawy, a nie rywalizacji.

sylwasss@
Jak na razie przyczepiłem się jedynie do M60 i celowników 4x w broniach inżyniera.

>Jak byś grał w BF trochę czasu to byś wiedział że tak się mówi na szturmowca potocznie.
Nie rozumiemy się. Chodzi mi o to, że niektórzy piszą nuby, niektórzy nóby, niektórzy nooby, tak jak jedni assault, a jedni asfalt, czy jeszcze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 15:18, Buhahahahaha napisał:

> > > dla nubow czyli ? diabelnie mocna i celna ? :]
> > Tak, od czasu kiedy medyk latał z tym gównem i zdejmował inych graczy, w tym
mnie,
> z
> > drugiego końca mapy z M60 uważam, że to jest broń dla nubów.
> chcesz powiedzieć że ty aby nie być jednym z tych ''nubów'' bierzesz zawsze najgorszą

> broń ? przecież to normalne że zawsze bierze się to co jest najmocniejsze, najcelniejsze

> i czym najlepiej się gra :P

To tak samo, jakbyś będąc dorosłym chodził na bójki w przedszkolu- bez sensu i psujesz
innym zabawe -.-

haha, ciekawe, problem w tym że w grze każdy ma te same szanse, ten sam wybór wiec porównanie ciekawe ale nietrafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat rozpoznanie było zamierzone przez twórców. Myślisz, że po co kulki oraz spoting scope?
To gracze uparli się, że recon to snajper i trzeba nim kampić w najbardziej oczywistych miejscach na mapie :)
Taka prawda ;)
Moje podejście jest całkowicie normalne, zdrowe i nie przeszkadzające w rozgrywce INNYM.
Nie ma nic cziterskiego we wrzuceniu kulki do budynku przed szturmem, ba, jest to sowicie nagradzane punktami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam snajperem latam po całej mapce(po obrzeżach) rzucam kulki i poluję na przeciwników lub ściągam tych których kumple zaznaczają. A jak kampię to oznaczam przeciwników i kumple z pola bitwy ich zdejmują. Po za tym nie wiem jak Ty, ale ja widziałem naprawdę wymyślne kampy. ;)

>Nie ma nic cziterskiego we wrzuceniu kulki do budynku przed szturmem, ba, jest to sowicie nagradzane punktami ;)
No ale w sajgach z magnumami i pewnym perkiem, tak. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co jest w tym cziterskiego?
Przecież saige może wybrać totalnie dowolna postać. Może za mało widać przez peryskopik i ludki z saigą za często zabijają? :)
Ja też widziałem zmyślne kampy, zwiedzam je z nożem :P
Nvm, każdy gra jak umie, ważne aby się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i się uparli, ale twórcy w wywiadach też mówią snajper, a nie Recon (min. w wywiadzie odnośnie trybu rzeźni). Chociaż zwykle się poprawiają. Zresztą, kulka może obrócić się przeciw rzucającemu, wystarczy się nie ruszać, a przeciwnik pewny swego wparuje i zaliczy deada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Chcesz mi wmówić, że jestem słaby i dlatego wszystko mnie wnerwia. Każdego mogę zabić bez problemu, ale żeby ludzie ze strzelbami kampili, a latali z gustavem to mnie wnerwia. Karabiny snajperskie, do snajpienia, strzelby, piostolety maszynowe i karabinki szturmowe do szturmów, CKM i karabiny na dalższe odległości, broń przeciwpancerna, przeciw pojazdą pancernym. Takie moje zdanie, każdy ma prawo do swojego. Dobra, zakończmy to wymianę zdań, bo doprowadzi to prędzej do kłótni, niż porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować