Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ta gra jest miodna pod każdym względem ale potrzebna jest współpraca dla tego poszukuje ludzi (nie mam nikogo znajomego bo z moich kumpli żaden nie gra w nowego BF-a).
Mój nick w grze : Ziolo_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja mam małe problemy z dźwiękiem. Występowały one już w becie, teraz w pełnej też jest podobnie. Chodzi mi o to że większość odgłosów słyszę mocniej z lewej strony (sprawdzane na słuchawkach i na głośnikach, w ustawieniach balans poprawny, sterowniki do karty dźw. zaktualizowane). Mniej więcej wygląda to tak że kiedy sobie biegnę odgłosy kroków słychać bardziej po lewej stronie, natomiast kiedy wsiadam np. do apache''a dźwięk silnika jest ok. Kiedy wali się budynek i jestem odwrócony tak że mam go po lewej stronie dźwięk jest ok, natomiast kiedy obrócę się tak że jest po prawej odgłosy są słyszane w obu głośnikach (można by powiedzieć że nadal głośniej po lewej). Bywa też że czasami nie słychać odgłosu wybuchu (np. przy wysadzaniu c4), lub przy przeładowywaniu broni.
Kiedy gram w BioShock-a czasami dźwięki są "porwane na strzępy". Na przykład kiedy "wyje" syrena alarmu i w tym samym czasie boty (np. wieżyczki bezpieczeństwa) zaczynają strzelać zanika odgłosy alarmu, a strzały słychać sporadycznie.
Mimo wszystko nie przeszkadza to w rozgrywce, lecz uniemożliwia granie na słuch...
Macie jakieś pomysły, jak rozwiązać mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 13:55, kuba9876543210 napisał:

Takie problemy nie sa rzadkoscia na zintegrowanej karcie dzwiekowej... Na mojej tez nie
da sie grac "na sluch" i pewnie cos w tym roku kupie, zeby bylo lepiej...


Zapewne masz rację. Też wydawało mi się że to wina mojego sprzętu. Trochę pomogło zaktualizowanie DirectX-a (czyt. czasami występuje prawdziwe stereo, lecz generalnie większość ww. problemów nie znikła).

Zauważyłem drobny błąd, tym razem graficzny i raczej nie z winy mojego PC. Wystarczy spojrzeć na screena.

P.S. Pochwale się jeszcze że w pewnym meczu (dołączyłem mniej więcej w połowie), grając szturmowcem miałem 0 zgonów, 9 fragów (z czego 3 uav-em). Nie kampiłem, walczyłem blisko m-comów. :)

20100516200232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 04:44, byverter napisał:

Tak ciekawostka. Gościu, który prowadzi w rankingu Dan AWWYEAH, czy jakoś tak jest cziterem.
Właśnie wywaliło go z serwera za aimbota.

Tak to zazwyczaj jest, że prawdziwy ranking zaczyna się gdzieś w połowie listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na konsolach jest mozliwosc cheatowania? Bo znam kolezke ktory jest ok. 10 w rankingu PS3 i sie zastanawiam czy on to zrobil "legalnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 09:12, kaczamanov napisał:

A czy na konsolach jest mozliwosc cheatowania? Bo znam kolezke ktory jest ok. 10 w rankingu
PS3 i sie zastanawiam czy on to zrobil "legalnie" ;)


Ktoś 10 musi być. Wszystko się da, ale na konsolach o wiele, wiele ciężej o czitera niż na PC^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 01:37, qwertyzax napisał:

wie ktos jak rozwiazac problem z migajacymi teksturami? Stery najnowsze, karta to radeon
4850.

w dokumentach\bc2\settings i zmieniasz direkta z auto na 10 i już masz bo pewnie ci na 9 odpala i ja też tak mam na radku 5850. Tyl, że ja gram na 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 09:12, kaczamanov napisał:

A czy na konsolach jest mozliwosc cheatowania? Bo znam kolezke ktory jest ok. 10 w rankingu
PS3 i sie zastanawiam czy on to zrobil "legalnie" ;)


Na PS3 nie ma czegoś takiego jak czity, ale niewykluczone, że mógł nabijać sobie punkty (tak jak większość w rankingu) poprzez np http://www.youtube.com/watch?v=rH8a9QnH9iQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w BC2 można zdobyć jakiś bonus do BF: Heroes. O ile pamiętam to chyba były te BF Points do zdobycia. Wie ktoś jak to zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 18:59, Ecko09 napisał:

Podobno w BC2 można zdobyć jakiś bonus do BF: Heroes. O ile pamiętam to chyba były te
BF Points do zdobycia. Wie ktoś jak to zdobyć?

Wystarczy to samo konto ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
pobrałem Bad Company 2 przy pomocy EA Download Managera i nie mogę zainstalować gry.
Zaraz po wyborze języka instalacji i próbie przejścia dalej pojawia (na ułamek sekundy) się błąd zamieszczony w screenie:

20100518113530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo znam kolezke ktory jest ok. 10 w rankingu

Dnia 17.05.2010 o 09:12, kaczamanov napisał:

PS3 i sie zastanawiam czy on to zrobil "legalnie" ;)


Na konsolach możliwości czitowania nie ma. Nikt nie załączy sobie aimbota, wallhacka, itp. "przyjemności". Natomiast są oczywiście lamki/cwaniaki, które bezwzględnie wykorzystują glitche/bugi w grze/mechanice. Twórcy nie wszystko są w stanie przewidzieć (co najwyżej później wypuści się patcha). Świetny przykład takiego lamerstwa zalinkował woko27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2010 o 12:53, Lordpilot napisał:

Na konsolach możliwości czitowania nie ma.

Kolejne dziecko konsol, które nie słyszało nigdy o podłączaniu konsol do PC''ta i o modyfikowaniu ich. Jedynie PS3 się jakoś opiera, bo o ile jakiś czas temu wyszła chyba jakaś przeróbka, o tyle nie jest popularna. Na X360 w cholere ludzi wgrywa se cheaty, dodaje Rapidfire na padzie np w Codzie4, czy inne gówna. Nie ma tam żadnego zabezpieczenia. Plz, pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować