Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2010 o 23:55, KamyK_84 napisał:

Właśnie. MW2 jest szybsze, bardziej na refleks, chrzanić zespół, lecę sam jak ten rambo.
W MW2 nie ma tyle taktyki. Może gra jest przez to płytsza, ale mnie to pasowało, akurat
żeby się rozluźnić.
BC2 jest bardziej taktyczne. Tu nie ma biegania samemu (chyba, że akcja sabotażowa czyli
obiegnę mapkę i wbiję się przeciwnikowi na plecy). Gra niby bardziej realistyczna (z
wyjątkiem liczby kul, które trzeba wpakować w przeciwnika, no nie no połowa magazynka
karabinu szturmowego i to celnie wystrzelonego żeby przeciwnik padł). Plus dla BC2 -
nie ma glock''a, z nożem nikt nie biega, i ogólnie nie ma wielu rzeczy, które wkurzały
w MW2




Jeśli ci nie pasuje pół magazynka to idź na hc a nie się czepiasz... MW2 jest dla amerykańskich dzieciaków chcących być pr0. W BC2 trzeba myśleć, ciągle kombinować jak tu faceta zajść, jak najlepiej i najsprawniej wykonać założenie gry. Jak dla mnie MW2 to istna komedia, a najbardziej irytują glock''erzy/tuberzy/i pseudo sniperzy z M21. W BC2 znajdziesz gości z M2 (imo powinni tą broń znerfić na infa) i co najwyżej sporadycznie gościa z VSS. Również imo każdy kto mówi, że MW2 nie można porównywać do BC2 jest w wielkim błędzie, ponieważ oby dwie gry to FPS-y, w obydwóch bierzemy udział w nowoczesnej wojnie, obie gry przedstawiają po części działania piechoty. BC 2 jest bardziej realistyczny oraz nie tak cukierkowy jak MW2. Proszę mi też nie mówić, żebym najpierw zagrał w MW2, bo grałem i swoje zdanie na jej temat już wyrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, odkąd wyszedł nowy patch, pojawiły się u mnie problemy z nożem. Z wielu prób tylko jedna zakończyła się sukcesem. Dziwne, bo wcześniej nożem siałem zniszczenie wśród snajperów, a teraz oni sami pakują mi kulkę w łeb, kiedy już zorientują się przy moim trzecim podejściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 10:51, LESZ3u napisał:

Kurde, odkąd wyszedł nowy patch, pojawiły się u mnie problemy z nożem. Z wielu prób tylko
jedna zakończyła się sukcesem. Dziwne, bo wcześniej nożem siałem zniszczenie wśród snajperów,
a teraz oni sami pakują mi kulkę w łeb, kiedy już zorientują się przy moim trzecim podejściu...


Też tak mam. ;)
Może kolejny patch naprawi to co ten poprzedni zepsuł i jednocześnie nie schrzani czegoś nowego. :p

Ostatnio miałem zabawna sytuację. Wchodzę na serwer, mapa pustynia atakama, biegam wesoło z an-94 (biegam nie strzelam). Zbliża się koniec ticketów przeciwnika, został tylko 1. Nagle widzę że ktoś jedzie i nagle wysiada z humvee, strzelam. Last kill. Później patrzę na statystyki a tam że w rundzie zabiłem tylko 1 przeciwnika, lecz w sumie oddałem 4 strzały przy celności 25%. Wniosek, 1 strzałem rozwaliłem typa strzelając z biodra. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 k - platyna,
5k - złota,
2,5k- srebrna,
0,5k - brązowa.
(nie pomyliłem się przy złotej i srebrnej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:04, Albii napisał:

10 k - platyna,
5k - złota,
2,5k- srebrna,
0,5k - brązowa.
(nie pomyliłem się przy złotej i srebrnej?)

uuu to sporo punktów. Po zdobyciu platyny mamy w sumie ok. 63k punktów za gwiazdki w broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:04, Albii napisał:

10 k - platyna,
5k - złota,
2,5k- srebrna,
0,5k - brązowa.
(nie pomyliłem się przy złotej i srebrnej?)


Przy srebrnej jest 1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:19, Buhahahahaha napisał:

> 10 k - platyna,
> 5k - złota,
> 2,5k- srebrna,
> 0,5k - brązowa.
> (nie pomyliłem się przy złotej i srebrnej?)

Przy srebrnej jest 1k


Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem na servie z sytuacją, której nienawidzę a która pojawia się bardzo często:

Gorączka na Isla Ino. Moja "drużyna" (atakująca) Składała się z 8 osób - 7 snajperów i mnie jako szturmowca. Drużyna przeciwna - 8 osób - 3 snajperów, reszta szturm i medyk. I oczywiście nie mogłem zrobic samotnego rajdu bo odrazu byłem zabijany (gdyby oni też mieli tylko snajperów to co innego). Co więcej, tych 3 snajperów cały czas zabijali tych naszych, przez co po 5 minutach był koniec rundy, a nasz team zdobył aż 7 fragów. Naprawdę mam nadzieję że DICE wprowadzi jakiś limit np. 2 osoby ze snajperkami na team. To znacznie ułatwiło by nam życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety zależy od serwerów. Np. w BFH na niektórych serwach mogły być tylko dwa commandosy. W BF2 też coś takiego chyba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby bybło gdyby zrobili limit 4 snajpy, 4 medy, 4 mech, 4 szturm na team. Po jednym w drużynie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:01, Peter44 napisał:

Ciekawe jakby bybło gdyby zrobili limit 4 snajpy, 4 medy, 4 mech, 4 szturm na team. Po
jednym w drużynie. Co wy na to?

Wchodzisz na serwer i musisz grać znienawidzoną klasą, pomysł do dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit 2 Reconów a reszta ile kto chce, bo nie ma to zbytniego wpływu na rozgrywkę. Nie w takim stopniu jak 10 Reconow na 12 osobowa druzyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo podkręcenie komputera, i prawdopodobnie pierwszą grą, jaką po nim zakupie będzie właśnie BC2. O krótką, naprawdę krótką recenzję bym prosił. Multi, single, gameplay, grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:00, Wrukos napisał:

Niedługo podkręcenie komputera, i prawdopodobnie pierwszą grą, jaką po nim zakupie będzie
właśnie BC2. O krótką, naprawdę krótką recenzję bym prosił. Multi, single, gameplay,
grafika.


Single - humorystyczny, ciekawy, przeplatany z elementami snajperskimi, czasem wejdziesz do pojazdu. ogólnie jest nieźle

Multi - główne danie. Tutaj nie będę się rozpisywał bo mam pisac krótko. Powiem wprost - REWELACJA

Grafika - bardzo ładna, może byc w 3D, wykorzystuje niezłe technologie no i silnik ma zniszczalne otoczenie.

Gameplay - trudno się oderwac od tej gry :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol medyk ubił mnie defibrylatorem (czy jak to się zwie) : o.

Kurde ten trzeci karabinek dla mechanika (ten po scar-l), nieźle kosi ;d
Da się zabić przeciwnika tym magicznym naprawiającym pistolecikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:56, KamyK_84 napisał:

Da się zabić przeciwnika tym magicznym naprawiającym pistolecikiem?

Tak samo jak defibrylatorem. Nawet jest za to osiągnięcie/trofeum, by tym magicznym przedmiotem heada zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować