Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2010 o 14:44, Seba_sik napisał:

Odznaki za brązy na broniach (pistolety, karabiny itp) oraz odznaki za brazy na wszyskim
(bronie plus pojazdy) - nie można na chwilę obecna dostać z powodu braku zapisu statystyk
na M1 Garand którego praktycznie większość dostała za weterana lub za preordera.

Garand jest tylko za weterana. Szkoda że zje.ali zapis statów geranda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a nam na PS3 zalicza i już mam medal za wszystkie gwiazdki:) (a tak nawiasem garand jest beznadziejny bo ma te same staty co M14 a ma tylko 8 naboi w magazynku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niet dokładnie te same staty a ma mniejszy magazynek - a to jest bardzo wkurzające bardzo często brakuje mi właśnie tego 1 naboju do kila. A ten mi tu przeładowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:28, donard napisał:

> Odznaki za brązy na broniach (pistolety, karabiny itp) oraz odznaki za brazy na
wszyskim
> (bronie plus pojazdy) - nie można na chwilę obecna dostać z powodu braku zapisu
statystyk
> na M1 Garand którego praktycznie większość dostała za weterana lub za preordera.

>
Garand jest tylko za weterana. Szkoda że zje.ali zapis statów geranda :(


ciekawe kiedy to naprawia i ciekawe kiedy ten nowy patch wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczynam grać na becie nowego Medal of Honor - żeby była jasność jestem fanem BC2 i nie chcę zmieniać gry - jestem na lev. 45 i idę po 46 (Boże jeszcze 200000pkt!!!! :( a chce osiągnąć 50 lev. ALE!!!
nowy Medal jest na silniku BC2 więc będzie pełna destrukcja - do tego w robieniu gry DICE pomagało - dlatego jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 19:04, The_Tau napisał:

Patrz na staty snajperek celniejsza broń leci bardzej prosto (ale jak wyżej bierzesz
acoga kula nie opada i stajesz się szturmowym zwiadowcą)


Witam wszystkich. ;)

Co to jest acog?

I czy by otrzymać te nagrodę za wszystkie brązowe gwiazdki broni trzeba mieć też te gwiazdki w gadżetach?
Bo w broniach, nie licząc tego nieszczęsnego M1 to mam wszystkich, a w gadżetach to brakuje mi 40mm shotguna i tej wyrzutni, ale to na dniach zrobię. Czy wiertarka i defibrylator to też bronie?

I wie ktoś może o co chodzi z tymi SPECACT i kiedy (za darmo?) to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 07:44, Seba_sik napisał:

nowy Medal jest na silniku BC2 więc będzie pełna destrukcja - do tego w robieniu gry
DICE pomagało - dlatego jestem ciekaw :)


Już wiele razy było mówione silnik graficzny, a silnik zniszczeń to całkowicie co innego.
Wprawdzie gra jest robiona na silniku Frostbite, ale nie zawiera silniku zniszczeń który był zastosowanyw BC2.
Więc odpowiadając na pytanie nie będzie takich zniszczeń jak w BC2. Zobacz sobie na trailery nowego MoH-a to sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie dzisiaj BC2 i jakoś dziwnie mi się grało. Obraz jakoś dziwnie mi skakał jakbym zawiesił się na jakieś przeszkodzie i "biegł w miejscu", po wpakowaniu w przeciwników magazynku z karabinu, oni z tego samego zabijali mnie po strzale. M95, nie chciało zabijać wrogów. No, a laga nie było. Podejrzane. Pewnie zauważyli, że jestem taki dobry i postawiali mi jakieś mody osłabiając. ;>

Ps. Fajnie, że zwiększyli ilość pkt. za przejmowanie flag i wysadzanie punktów. Mniej osób teraz gra snajperem kampiąc cały mecz bez ruszania się z miejsca. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 21:13, Albii napisał:



I dodali dodatkowe pkt za ustrzelenie headshota ze snajperki, wcześniej tego nie było, a ostatnio jak ustrzeliłem kilka hs ze snajpy to zauważyłem jeszcze dodatkowe 10pkt właśnie za walnięcie hs ze snajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 21:13, Albii napisał:

Odpaliłem sobie dzisiaj BC2 i jakoś dziwnie mi się grało. Obraz jakoś dziwnie mi skakał
jakbym zawiesił się na jakieś przeszkodzie i "biegł w miejscu", po wpakowaniu w przeciwników
magazynku z karabinu, oni z tego samego zabijali mnie po strzale. M95, nie chciało zabijać
wrogów. No, a laga nie było. Podejrzane. Pewnie zauważyli, że jestem taki dobry i postawiali
mi jakieś mody osłabiając. ;>


A ja taki dobry nie jestem przy swoich 24h( kiedyś byłem miszczu,przy zerowym doświadczeniu zwykle wygrywałem ;)), a i tak gierka mnie "osłabia". Skaczący obraz, przycinki, szlag mnie czasem trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 23:11, Wielki_Bubba napisał:

Marksman headshot ? To było od początku gry, ale zauważyłem, że niektóre osoby tego nie
miały do niedawna. Ja osobiście miałem to zawsze.


Również miałem od początku. W ogóle za "zabicie karabinem snajperskim" dostaje się chyba z 24 dodatkowych pkt... Ale nie jestem pewien.
Za ustrzelenie pilota helikoptera mogliby coś dać. Bo coś często mi się to przytrafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy :P
Mój kolega ma problem z grą polegający na pojawieniu się białego ekranu w czasie filmików w kampanii i w trybie mulitplayer. Jego pecet spełnia wymagania gry (Radeon x1950 pro, 2GB RAM, sys XP) instalowanie nowych sterowników nie pomogło. Gra oczywiście oryginalna (ściągana przez ea download menager). Dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:33, Mroczny_Joga napisał:

Co zrobić żeby odpalać grę bez płytki ?


Musisz przeinstalować grę i w opcjach przy ponownej instalacji wybrać w opcjach że chcesz grać bez płyty w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować