Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2010 o 19:40, sliski_wojtas napisał:

Czy dodatek Vietnam będzie zawierał więcej leveli do zdobycia ? Bronie będą to wiem na
pewno.

sliski-wojtas 7 postów w górę masz linka i odpowiedź, zresztą o tym już chyba było pisane co będzie zawierał wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 21:19, Mefisto napisał:

> Czy dodatek Vietnam będzie zawierał więcej leveli do zdobycia ? Bronie będą to wiem
na
> pewno.
sliski-wojtas 7 postów w górę masz linka i odpowiedź, zresztą o tym już chyba było pisane
co będzie zawierał wystarczy poszukać.


Dobra, sorry gregory za zawracanie gitary ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być do pobrania to za MSP. A cena, nie wiem, ale są dwie możliwości 1600 albo 2100. Skoro dodatki do GTA to 1600 to zdziwiłbym się gdyby przekroczyli ten pułap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:50, The_Tau napisał:


Mam szczerą nadzieję, że wkrótce wyjdzie dla wersji PC bo MK14 z ACOG-iem byłoby smakowite.
EDIT: Przeczytałem i wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic jakiegos fpsa, interesuje mnie wylacznie tryb multiplayer. chce wybrac jedna z tych trzech gier. mozecie podac mi jakies roznice miedzy nimi? wady, zalety?

te trzy gry to:
-medal of honor 2010
-call of duty black ops
-battlefield bad company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

te trzy gry to:
-medal of honor 2010
-call of duty black ops
-battlefield bad company 2

MOH to nie ma za bardzo co pisać, bo lekko klopsik. Różnice między BO a BC2, to takie, że CoD to gra bardziej arcade. masz więcej akcji, mniejsze mapy, więcej zabijasz, gra jest szybsza. w BC2 trzeba czasem pomyśleć taktycznie, poskradać się, masz mniej zabójstw, gra jest trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

-medal of honor 2010
-call of duty black ops


MoH i CoD''a łączy jeden istotny aspekt - małe do bólu mapy, nastawione na szybką akcje z minimalnym wkładem w taktykę i myślenie. Owa klaustrofobia nie wszystkim musi się podobać - jednak za multi w Medalu odpowiada DICE - co dla niektórych stanowi ogromny plus, przynajmniej wszyscy mogą grać ;)

Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

-battlefield bad company 2


Różnica pomiędzy tym tytułem a innymi to głównie ogromne [ w stosunku do konkurentów ] mapy - nastawione na rozgrywkę drużynową. Do tego wszystkiego można doliczyć pojazdy / stacjonarne działa etc. Sama mechanika gry również jest inna - w BC2 bronie nie strzelają z chirurgiczną precyzją niczym railgun - tutaj grając np snajperem trzeba brać poprawkę na to jak daleko / wysoko znajduje się cel - tak żeby oddać celny strzał.

Ogólnie jedyne co Ci pozostaje to obejrzeć gameplay z każdej z tych gier - to da Ci najlepsze spojrzenie na styl gry.

BTW: wszystkie tytuły są 'dobre' target tylko inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega zaczął temat to się podłączę. Czy funkcjonuje tam jakiś system dopasowywania graczy? Tzn. czy jako początkujący jestem rzucany na głęboką wodę i jechany od noobów, czy się gram z ludźmi co mają w miarę podobne pojęcie o grze? Bo pograłbym w coś po sieci, z tym że CoD mnie odrzuca, a ARMA to już lekka przesada, już w singlu miałem kłopot :P Więc skusiłbym się na BC, tylko jestem ciekawy ile trzeba czasu żeby to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 12:53, ScaredOfGhosts napisał:

Jak już kolega zaczął temat to się podłączę. Czy funkcjonuje tam jakiś system dopasowywania
graczy? Tzn. czy jako początkujący jestem rzucany na głęboką wodę i jechany od noobów,
czy się gram z ludźmi co mają w miarę podobne pojęcie o grze? Bo pograłbym w coś po sieci,
z tym że CoD mnie odrzuca, a ARMA to już lekka przesada, już w singlu miałem kłopot :P
Więc skusiłbym się na BC, tylko jestem ciekawy ile trzeba czasu żeby to ogarnąć.

Wchodzisz na serwer noobs only i będzie spoko. Jest balansowanie teamów, ale jak to zwykło być w takich przypadkach, działa jak chce ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować