Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 22:01, owca95 napisał:

Ktoś miałby ochotę pograć? Bo granie z amerykańcami mnie już nudzi ^^


To wejdź na jakiś polski serwer tam masz samych polaków np. serwer G4G nawet fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:28, sliski_wojtas napisał:


Mapki mi się same pobiorą przy włączeniu gry, czy będę musiał gdzieś ich szukać ?


Map Pack 7 ściągał się razem z ostatnim patchem. Jak tylko DICE odblokuje możliwość gry na nowych mapach czyli dziś, to będą one dostępne bez żadnego ściągania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu mam chęć na zakup bc2. Lepiej brać limitowana edycję czy podstawową? Warto jeszcze zakupić bc2? Od premiery już jakiś czas minął, a znając ea za kilka miesięcy mogą zrobić następną część. Jak to jest z promocjami? Chyba nie warto wydawać te 100 zł z racji tego, że właśnie gra jest już trochę na rynku i chyba warto poczekać na jakieś zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 11:10, Nightdew napisał:

Już od jakiegoś czasu mam chęć na zakup bc2. Lepiej brać limitowana edycję czy podstawową?
Warto jeszcze zakupić bc2?


Edycja moim zdaniem nie ma już teraz znaczenia, sam klucz możesz dostać już za 45 PLN. Dzisiaj mają zostać odblokowane długo oczekiwane mapy a tuż przed gwiazdką wychodzi Vietnam 49 PLN - dający w praktyce dwie gry w jednej.

Na temat BF3 - cisza, być może dowiemy się czegoś po nowym roku. DICE to nie producent taśmowca podobnego CoD''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależało by mi chyba bardziej na wersji pudełkowej. Tak się zastanawiam tylko właśnie czy w najbliższych tygodniach mogę złapać jakąś promocję na ten tytuł. A na czym ogólnie polega dodatek? Dodaje po prostu nowe mapy, na których ludzie będą grać i nie będę zmuszony do zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując podstawkę teraz otrzymujesz wszystko to co wyszło dotychczas + mapy które pojawią się / pojawiły dzisiaj. Nikt nie zmusi Cię do kupna dodatku - wprowadza on zupełnie nowe mapy / bronie / pojazdy, akcja jak na Vietnam przystało dzieje się w trochę innych ramach czasowych. Tak jak napisałem kupując go dostajesz de facto drugi tytuł w który możesz grać niezależnie od Bad Company 2. Jedyne co obie ''gry'' łączy to twoje konto, wszystkie poziomy które zdobędziesz grając w BC2 przy kupnie Vietnamu zostaną przeniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem BC2 i myślałem, że ściągnie kilka patchy i zaczne gre. Nie myślałem, że będzie ściągać drugą gre od nowa ;/ Czy moge przerwać aktualizacje i reszte dociągnąć np. jutro?

Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:00, Big_Boss napisał:

Czy moge przerwać aktualizacje i reszte dociągnąć
np. jutro?


Nowy patch ma 2.6 GB - więc zależnie od łącza trochę piasku się przesypie. BC2 z tego co mi wiadomo nie obsługuje wznawiania aktualizacji. Nigdy tego nie sprawdzałem. Zawsze możesz zostawić PieCa na noc, nagrzeje Ci pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:00, Big_Boss napisał:

Witam. Zainstalowałem BC2 i myślałem, że ściągnie kilka patchy i zaczne gre. Nie myślałem,
że będzie ściągać drugą gre od nowa ;/ Czy moge przerwać aktualizacje i reszte dociągnąć
np. jutro?

Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Jaką drugą grę? To jest właśnie tych kilka patchy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to waży cholernie dużo :O Kiedy zobaczyłem, że znów będzie ściągało pliki z dubbingami dla różnych krajów trochę mnie to sfrustrowało, bo każda wersja waży coś ok. 300mb, na szczęście ściąga 30 :P (zgodnie z tym, co jest napisane w patchinfo.xml)

Chyba to przeboleje i nagrzeje sobie pokój. Jedno oko sie cieszy, bo gra jest wspierana, a drugie płacze bo trzeba to wszystko ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, czekałem na jakąś promocję wersji pudełkowej i pojawiła się właśnie na gram.pl. 69 zł. O ile dobrze czytam wszystkie dlc na pc są darmowe? Nie ma problemów z ilością graczy? Jak tak patrze na xfire to przeciętna ilość osób gra w bc2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 11:01, Nightdew napisał:

No i fajnie, czekałem na jakąś promocję wersji pudełkowej i pojawiła się właśnie na gram.pl.
69 zł. O ile dobrze czytam wszystkie dlc na pc są darmowe? Nie ma problemów z ilością
graczy? Jak tak patrze na xfire to przeciętna ilość osób gra w bc2.


problemów nie ma, jest tyle serwerów, że zawsze kogoś do gry znajdziesz.

a xfire nie jest miarodajny do końca, weź pod uwagę, że jedynie odsetek graczy używa tego programiku (sam dopiero ostatnio zacząłem, a gram duuużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 11:01, Nightdew napisał:

Nie ma problemów z ilością
graczy? Jak tak patrze na xfire to przeciętna ilość osób gra w bc2.


Ta bo Xfire to jest wyrocznia, bierzesz w ogóle pod uwagę że nie każdy gracz ma ten program zainstalowany. Problemów z ilością graczy nie ma. Codziennie znajduje ponad 200 pełnych serwerów. Teraz po tym DLC wykyrwa mi 600 serwerów z graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować