Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2010 o 14:55, Shinigami napisał:

Jeśli grałeś w BC2 - to każdy poziom który udało Ci się wbić zostanie automatycznie odzwierciedlony
w Vietnamie. Zresztą już tylko 5 dni XD

owszem grałem mam 50 lvl ale chodzi mi o system unlock weapons czyli czy będzie tak samo jak poprzednio aby zdobyć bron będziesz musiał wbić parę punktów np medykiem czy od razu rzuca wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem, klasy którymi grałeś będą miały dostęp do wszystkich nowości - jak to będzie wyglądało w praktyce zobaczymy. Ale wyobrażasz sobie inną możliwość? W innym przypadku po co przenosić poziomy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:13, Shinigami napisał:



A nie da rady nic zrobić, żeby można było wszystko po kolei w dodatku samemu odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 17:03, Ecko09 napisał:


A nie da rady nic zrobić, żeby można było wszystko po kolei w dodatku samemu odblokować?


Zawsze możesz przecież stworzyć na via www nowy profil na którym zaczniesz grać przy okazji premiery Vietnamu. Wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile waży najnowszy patch?
Albo inaczej... Nie aktualizowałem gry chyba od miesiąca, może dłużej. Mam teraz prędkość 6mb/s, a aktualizacja wlecze się jak wół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:13, Shinigami napisał:

Jak już napisałem, klasy którymi grałeś będą miały dostęp do wszystkich nowości - jak
to będzie wyglądało w praktyce zobaczymy. Ale wyobrażasz sobie inną możliwość? W innym
przypadku po co przenosić poziomy? ;)

nom wyobrażam np.aby mieć dostęp do następnej broni dla danej klasy musisz wbić daną klasą określona ilość punktów, zresztą już tylko 4 dni wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 22:43, noobie napisał:

Ile waży najnowszy patch?
Albo inaczej... Nie aktualizowałem gry chyba od miesiąca, może dłużej. Mam teraz prędkość
6mb/s, a aktualizacja wlecze się jak wół...

najnowszy waży ok 2,7 GB poprzedni ważył jakieś 1,3GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 11:33, DarkWolf_PL napisał:

najnowszy waży ok 2,7 GB poprzedni ważył jakieś 1,3GB

Czyli mam trochę do pobrania :(... no nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:35, Dootix napisał:

> Czyli mam trochę do pobrania :(... no nic

Nie radzę Ci się męczyć przez launchera,tutaj masz linka do najnowszego patch''a ;)

http://www.bigdownload.com/games/battlefield-bad-company-2/pc/battlefield-bad-company-2-r10-update/

Już nie potrzebne :). Ściągnął się dzisiaj jakoś szybciej, niecała godzinka oba.
Nowe mapki dla mnie bomba ;D. Musi teraz tylko jakiś skill wrócić i znów ze dwa tygodnie pogram po czym przestanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 14.12.2010 o 17:54, noobie napisał:

Nowe mapki dla mnie bomba ;D. Musi teraz tylko jakiś skill wrócić i znów ze dwa tygodnie
pogram po czym przestanę :D


Noo,tu się muszę zgodzić,nowe mapki są bardzo dobre.Teraz włażę na serwery tylko z mapą Heavy Metal 24/7 HC,po prostu jest IMO mistrzowska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem kampanię, bardzo mi się podobała. Nie wiem czemu takie narzekania, chyba sporo osób za dużo grało w kinową kampanię coda( dużo lepsza ofc, ale to nie powód by twierdzić iż w bf słaba). Co do mp to gram już kilka dni i się oderwać nie mogę. Normalnie zachwyca mnie polonizacja. Klimat jest wspaniały, naprawdę człowiek ma odczucie prawdziwego pojedynku. Te wszystkie strzały, odgłosy, okrzyki ftw. Mam nadzieję, że jak wyjdzie dodatek to dalej będzie z kim grac i wszyscy się na niego nie przerzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kampanii jest mnóstwo świetnych tekstów. Polecam sobie przystanąć na minutkę, dwie w misji w dżungli (nie pamiętam tytułu) i posłuchać co mają panowie do powiedzenia na temat otoczenia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem BFa pierwszy raz od dwóch miesięcy i od razu zagrałem na nowej mapce. Heavy Metal, świetna. Co prawda tylko snajper ma tam życie (inne klasy są, z tego co widziałem, regularnie butowane), ale nie jest źle. Do tego polepszyli w końcu chyba tą optymalizację. Wcześniej dołączałem do meczu 5-10 sekund po rozpoczęciu, teraz 5 sekund przed. Support wersji PC-towej jest niezły, choć trochę opóźniony. Teraz tylko niech dadzą DLC z co-opem i będzie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://uk.pc.ign.com/articles/114/1140476p1.html

Pierwsza recenzja Bad Company 2: Vietnam. Po przeczytaniu jej pierwsza myśl która mi się nasunęła to "czy ocena nie jest aby za wysoka?". Rozumiem: stosunek cena <--> jakość, ale mimo wszystko 9,5 za 4 nowe mapy i nowy setting to trochę za dużo. No ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu; może rzeczywiście ocena 9,5 jest w pełni zasłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować