Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

jest to pierwsza recenzja taka pokazówka jak to miało miejsce z Black Ops (z początku wszystko super, a następnie okazało się ze wszystko tak dobre nie jest) dopiero następne ujawnia prawdę, ale po co czekać skoro już jutro samemu możesz się przekonać, oczywiście tylko jeśli jesteś szczęśliwym nabywca preordera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vietnam od Black Ops różni jednak fakt, że gra była testowana - udostępniona na konsolach i na PC. Większość uporczywych błędów została w ten sposób wyłapana, nie dostaniemy więc bety w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć czy na moim sprzęcie zacinałaby się ta gra czy ładnie by się grało

procesor: Intel(R) Core(TM)w Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (CPUs), ~2.4GHz
Pamięć: 4094 RAM
System Operacyjny: Windows Vista
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
Przybliżona całkowita ilość pamięci: 2287 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 18:10, Antek100100 napisał:

Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć czy na moim sprzęcie zacinałaby się ta gra czy ładnie
by się grało

procesor: Intel(R) Core(TM)w Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (CPUs), ~2.4GHz
Pamięć: 4094 RAM
System Operacyjny: Windows Vista
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
Przybliżona całkowita ilość pamięci: 2287 MB

Bez custom config nie licz na płynność zwłaszcza na tym procku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 18:33, Antek100100 napisał:

znaczy nie (CPus) tylko (4CPus) nie wiem czy to coś zmienia.
Co to custom config, bo nie wiem, i na jaki tani sprzęt jak coś zmienić :P

EEE tam ładnie ci pociągnie jak masz 4 rdzenie. Grafa spokojnie udźwignie wysokie detale + jeszcze masz tyle ramu i proca 4 rdzenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 18:55, Antek100100 napisał:

a czyli spokojnie poprosić o ta grę na wigilie??? :P
Bo chce od rodziców fajna gierkę i boje się żeby nie wtopić :D

Nie to nie jest odpowiednia gra dla dzieci. Poza tym to Mikołaj przynosi prezenty ;P Wyślij list, by przysłał grę odpowiednią dla twojego wieku. Jakaś w kucyki czy coś ;) Tak na serio mam 2x mniej ramu proca 2x2.20 i 9600gt z czego grafa ładnie dźwiga tylko mam czasem problemy z płynnością ale ty proca masz lepszego i problemów nie powinieneś mieć. BTW. I tak dostaniesz skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już dostał kod do Vietnam ze sklepu gram? W mich zamówieniach pisze "pobierz klucz", ale gdy na niego klikam wyświetla mi się pusta kartka z notatnika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 19:41, sylwasss napisał:

Czy ktoś już dostał kod do Vietnam ze sklepu gram? W mich zamówieniach pisze "pobierz
klucz", ale gdy na niego klikam wyświetla mi się pusta kartka z notatnika :/

Jest 17 grudnia, link jest, ale plik jest jeszcze pusty, bo preordery dostaną klucz jutro, a jako że korzystamy z pośrednika, to można się spodziewać dodatkowego opóźnienia. Mi to jednak zwisa i powiewa, bo jadę do kobity na weekend :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem na gram, ale z tego co widziałem na stronie sklepu:

- Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 20.12.2010

Zamówiłem w EADM - część osób otrzymała już swój klucz, jestem ciekawy czy mi również się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogę zagrać w BF-a gdyż ten nowy patch ściąga się tak baaardzo długo że nie mam już cierpliwości. Ostatnio czekałem 3h i dałem sobie spokój bo doszło ledwie do 4/6!
Czy wy też musieliście tyle czekać? Mam neta 1 mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 20:00, error721 napisał:

Ostatnio nie mogę zagrać w BF-a gdyż ten nowy patch ściąga się tak baaardzo długo że
nie mam już cierpliwości. Ostatnio czekałem 3h i dałem sobie spokój bo doszło ledwie
do 4/6!
Czy wy też musieliście tyle czekać? Mam neta 1 mbit.

Zapuść sobie na noc i rano masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety jak narazie nie zagram dopoki nie rozwiaze problemu z ta moja za***** karta rad. hd 5870....

Widac, ze Vietnam tuz tuz to i temat ozyl :)

Hans olo, czy ty czasem nie byles moderatorem na forum projektu cheops ? lekki off...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 21:48, xexexe napisał:

No ja niestety jak narazie nie zagram dopoki nie rozwiaze problemu z ta moja za*****
karta rad. hd 5870....

Widac, ze Vietnam tuz tuz to i temat ozyl :)

Hans olo, czy ty czasem nie byles moderatorem na forum projektu cheops ? lekki off...

Teoretycznie jestem, ale tego forum już się nie da moderować. Ja tego już nawet nie nazywam forum, bo ci ludzie nie są w stanie rozmawiać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać polskie nazwy tych nowych mapek do BC2? Nie chodzi mi o Vietnam, widziałem, ze jest jakaś Zimna Wojna i coś ze żniwami, tylko te dwie czy coś jeszcze wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować