Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 i Bad Company 2 oficjalnie!

49 postów w tym temacie

Nie za dużo tych Battlefieldów naraz ? ;P Jak to mówią - co za dużo, to nie zdrowo. ;] Przypomina mi się sytuacja z przed paru lat, kiedy to EA miało w produkcji jednocześnie 3-4 gry osadzone w świecie C&C i ostatecznie jeden z tych projektów został anulowany, bo EA niestety miało taki niezbyt mądry kaprys... ;/ Oby w serii Battlefield ta sytuacja się nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 18:57, M3rc3n0r napisał:

zawsze mnie irytowała niski poziom realizmu,

A gdzie masz wyższy poziom realizmu? Oprócz OFP i ArmA, to chyba nie ba bardziej realistycznej strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tych strzelanek , posiadam wszystkie części battlefielda i we wszystkie gram i np.cieszę się że Bad Company wyjdzie też na kompa bo mam na Xbox ale nie idzie mi zbyt dobrze strzelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:57, Rumcajs52 napisał:

> zawsze mnie irytowała niski poziom realizmu,
A gdzie masz wyższy poziom realizmu? Oprócz OFP i ArmA, to chyba nie ba bardziej realistycznej
strzelanki.


Wiesz nie oczekuje jakiś wyżyn, ale np to, że pojazdy od razu wybuchają jest trochę głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:00, M3rc3n0r napisał:


No to akurat trochę słabe, powinny byc stany pośrednie, np. uszkodzona wieża, albo zerwana gąsiennica.
Ale gra by przez to straciła na dynamice, więc to taki kompromis IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie proszę tylko nie DICE!!! noooołłł ;( kolejny megacrap looks like Mirror Edge ech... nie dość, że postawią na grafę (przy okazji odkładając na 10 plan realizm, grywalność itp itp...) to jeszcze ta grafa przypomina Herosów ;(;(

Battlefield R.I.P. - 2009/2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w BF 1942 grałem z przyjemnością ale po graniu w Mirror''s Edge (zakochałem się normalnie xD) jestem za tym żeby DICE porzucił wszystkie projekty i stworzył jeszcze 5 kontynuuacji...

ale powracając do tematu BF''a to ciesze się że powstaje kolejna część i mam nadzieję że im się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować