Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 i Bad Company 2 oficjalnie!

49 postów w tym temacie

24 graczy? 3 lokacje? W Battlefield? Coś mi tu nie gra...

BC2 prezentuje się już lepiej, choć nigdy nie byłem szczególnym zwolennikiem tej serii. Mam nadzieję, że pojawią się dema obu produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Zawsze lubiłem Battlefielda i szkoda, że Bad Company na PC nie wyszedł, ale teraz twórcy mają okazję się popisać. Na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka mi rewolucja z tym BF1943. 24 graczy i 3 mapy... -.- W BF1942 było 64 graczy i w samej tylko podstawce 16 map (w obu dodatkach chyba jeszcze po 8 o ile się nie myle). Bad Company 2 na szczęście przedstawia się znacznie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietne newsy szczegolnie dotyczace BF1943 :)
i cale szczescie ze nie wydaja kolejnego gownianego modern fpsa
i nareszcie poszli po rozum do glowy ograniczajac liczbe graczy do 24
prawda jest taka ze walka na mapce gdzie jest wiecej niz 24 osoby to juz jest porazka
chociaz ja bym zrobil max 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zrobili by Battlefilda ''44? o Powstaniu albo ogólnie o np. kampani wrześniowej? bo czuje sie niedowartościowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy BF 1943 na PC będzie można pobrać legalnie za darmo tak jak BF: Heroes? Czy będzie to płatna produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O no i bardzo dobrze. Gracze z chęcią wrócą do dwóch sprawdzonych marek. Podoba mi się, że ciągle pamiętają o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... ja nie przepadałem za seria battlefield. Coś mnie w niej odrzuca. Grałem u kumpli w Bf42, vietnatm, 2 i zawsze mnie irytowała niski poziom realizmu, zwłaszcza odnośnie do pojazdów. Może w następnej części to poprawia, ale wątpię. Cóż, każdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Żałowałem, że nie było Bad Company na PC, a tera się to zmieni i w dwójkę już pogram. Nie pogardzę również 1943 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW
Jak dla mnie najlepsze nowina tego roku! Na nowego battlefielda czekam już od dawna a tu 2 świetne (mam taką nadzieję) niedługo wychodzą i to obie na pc ! Dobrze, że nie wychodzą w tym samym dniu albo w bardzo podobnym czasie bo wtedy miałbym dylemat którą wybrać. Chodź i tak 2 części nawet z półrocznym odstępem to już dla mnie za dużo. Zapewne zakupię tą która wyjdzie pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest SUPER!!! że Battlefield BC2 wyjdzie na PC, a szkoda żę nie wyszła 1 na peceta, ale ważne, że będzie kolejna część na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego trailera to gra wyglada troche tak jak Heroes, tylko bez komiksowej grafy :\ Bad Company lepiej sie prezentuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Battlefield wywołał we mnie mieszane uczucia... Niby fajnie, ale jednak nie to. I tak przyszły CoD''y i nic się nie zmieniło, może nowe części mnie zachwycą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Bad Company na PC! Głównie zależało mi na tym, że tam się dosłownie wszystko da zniszczyć! Hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, BFy na PC. Miło, nawet bardzo, bo chociaż nie widziałem innych BFów niż 1942, to i tak uwielbiam tę grę.
BTW: A Battlefront 3 kiedy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik rewelka!!!Zapowiada się BF-owy rok.Do tego jeszcze BFH.Bardzo się cieszę z tych wieści,Bf2 i BF2142 to jedne z moich ulubionych gier,zwłaszcza BF2.Byle do lata :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować