Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 11:24, thx11 napisał:

Pierwsze recenzje
-Empire Magazine 4/5
-Gamers.AT 81%
-psxx +8/10
-OXM UK 8/10
-Game Informer 5.75/10
-Seraphic Gaming 8.6/10
-neo+ 8/10 (nie uwzględniony mp)
i jeszcze jedna http://seraphicgaming.com/news.php?item.102



No to znaczy, że nie jest źle :) Wręcz jest dobrze.
Pan z Game Informera chyba musiał nie tę grę recenzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50339

Przestaje powoli rozumieć polityke wydawniczą CD-Projektu...

W polskiej edycji kolekcjonerskiej nie będzie dodatkowych map. Szczęśliwcy dostaną za to gumowego aliena i dodatkowo kupią jeszcze ale już nie od CDP tylko w postaci DLC, owe brakujące mapy. Zakładam że kupią bo w końcu chcieli edycje kolekcjonerską. Czemu mam wrażenie że coś tu śmierdzi.
Pytanie numer 1 Dlaczego polska edycja jest pozbawiona kodów do tych map ?
Pytanie numer 2 Co na to gracze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że recenzje są takie, a nie inne. Co prawda już dawno straciłem nadzieję że to będzie hit, ale może chociaż dostaniemy kawał dobrej gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:07, TBKPredator napisał:

Całe szczęście że recenzje są takie, a nie inne. Co prawda już dawno straciłem nadzieję
że to będzie hit, ale może chociaż dostaniemy kawał dobrej gry. :P


Ja tam nie wierze recenzentom, odziwo jest to bardzo mało wiarygodne źródło informacji. Wole sama przetestować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Rebellion mnie nie zawiedzie. Na AVPgalaxy.net chłopaki z Reb się zarejestrowali i zbierają pytania dotyczące gry. To się gest nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:57, dizzy1942 napisał:

Ja tam nie wierze recenzentom, odziwo jest to bardzo mało wiarygodne źródło informacji.
Wole sama przetestować..


A powiec mi, w jaki sposob chcesz to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:40, InjectorGadget napisał:

A powiec mi, w jaki sposob chcesz to zrobic?


Kupić grę i zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem. Ściągnąłem i jak chcę zagrać to wyskakuje komunikat:
"W tej chwili gra jest niedostępna.
Spróbuj za jakiś czas."

Tyle, że ten komunikat wyskakuje mi od 3 dni. Wczoraj ściągnąłem demo jeszcze raz, ale nie pomogło.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 12:54, Feno napisał:

> A powiec mi, w jaki sposob chcesz to zrobic?

Kupić grę i zagrać?


Pożyczyć od kumpla, który już się przyznał, że AvP nabędzie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku godzin w to głupie demo (błędy z wywalaniem, nawet jeden BSOD miałem i trochę strachu) ale gra jest świetna. Chodzi mi głównie o grę samym Obcym bo to jest po prostu boskie. W głowie może się trochę zakręcić jak się cały czas lata po ścianach i suficie ale bosko się poluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 12:54, Feno napisał:

> A powiec mi, w jaki sposob chcesz to zrobic?

Kupić grę i zagrać?


Chcialem cos tobie odpisac, ale wypowiedz twoja przytloczyla mnie mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni grałem w demko nowego AvP i powiem wam ze graficznie nie grzeszy nic ciekawego ale podobno jest wersja z xboxa przerzucona na pc, moze to i prawda bo jest kiepska grafa sama rzgrywka jest troszke lipna zwłaszcza sterowanie predim nie iwem jeszcze jak bedzie w single ale narazie nie zapowioada sie nic pieknego ale z sentymentu do starej wersji zamówiłem gre zobaczymy mam nadzieje ze bedzie duzo lepsza niz jej demo liche strasznie demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam posty to mam ambiwalentne :-) uczucia. Z jednej strony gameplaye wyglądają smakowicie to po reakcjech odnoszę wrażenie że to tylko jakiś crap nastawiony na wyciągnięcie kasy od fanów.Niech mi to ktoś wytłumaczy.
Dema nie ściągnąłem bo nie mam neta w domu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:43, Pseudo_Koziol napisał:

Jak tak czytam posty to mam ambiwalentne :-) uczucia. Z jednej strony gameplaye wyglądają
smakowicie to po reakcjech odnoszę wrażenie że to tylko jakiś crap nastawiony na wyciągnięcie
kasy od fanów.Niech mi to ktoś wytłumaczy.
Dema nie ściągnąłem bo nie mam neta w domu ;-(



Gra jest dobra, ale nie jest dla typowych casuali, najczęściej narzekają ludzie, którzy po prostu nie potrafią grać w grę. Jak narazie gra zbiera same dobre noty 8/10 itp. Jak nie masz neta w domu to nie pograsz, bo pełniak będzie wymagać steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:52, Crew_900 napisał:

Konsolowcy mają już pirata pełnej wersji gry -.-


A niech mają :P. 8 godzin w singlu i koniec, nie mają multi, a na tym będzie bazować gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:47, sylwasss napisał:

> Jak tak czytam posty to mam ambiwalentne :-) uczucia. Z jednej strony gameplaye
wyglądają
> smakowicie to po reakcjech odnoszę wrażenie że to tylko jakiś crap nastawiony na
wyciągnięcie
> kasy od fanów.Niech mi to ktoś wytłumaczy.
> Dema nie ściągnąłem bo nie mam neta w domu ;-(


Gra jest dobra, ale nie jest dla typowych casuali, najczęściej narzekają ludzie, którzy
po prostu nie potrafią grać w grę. Jak narazie gra zbiera same dobre noty 8/10 itp. Jak
nie masz neta w domu to nie pograsz, bo pełniak będzie wymagać steam :)



Racja, trzeba troszkę pograć aby opanować poruszanie się, dopiero wtedy gra staje się bardziej dynamiczna, jednak najbardziej wkurza mnie, długie rozprawianie się z przeciwnikiem po wciśnięciu E. Zanim skończymy to często ktoś inny nas zajdzie od tyłu i z łowcy stajemy się ofiarą...
Poza tym jest jeszcze kilka tego typu smaczków które denerwują i możemy odnieść wrażenie że w tej grze poza skillem trzeba mieć trochę szczęścia. Na szczęście klasy są dość dobrze zbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:18, radziejr napisał:

Racja, trzeba troszkę pograć aby opanować poruszanie się, dopiero wtedy gra staje się
bardziej dynamiczna, jednak najbardziej wkurza mnie, długie rozprawianie się z przeciwnikiem
po wciśnięciu E. Zanim skończymy to często ktoś inny nas zajdzie od tyłu i z łowcy stajemy
się ofiarą...


Dlatego tylko nooby i nuby korzystają z E, o wiele szybciej idzie w takiej sytuacji 1x mocny atak + 2x lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:21, Buhahahahaha napisał:

> Racja, trzeba troszkę pograć aby opanować poruszanie się, dopiero wtedy gra staje
się
> bardziej dynamiczna, jednak najbardziej wkurza mnie, długie rozprawianie się z przeciwnikiem

> po wciśnięciu E. Zanim skończymy to często ktoś inny nas zajdzie od tyłu i z łowcy
stajemy
> się ofiarą...

Dlatego tylko nooby i nuby korzystają z E, o wiele szybciej idzie w takiej sytuacji 1x
mocny atak + 2x lekki



W takim razie grając w call of duty tylko nooby korzystają z noża? W końcu jest to cichy atak podczas którego przeciwnik nie ma możliwości obrony. A teraz wyobraź sobie że po zadaniu silnego ciosu ty dostajesz strzała od wyskakującego z za rogu obcego, kamera się kręci, twoja akcja zostaje przerwana, niedoszła ofiara ucieka, po czym dostajesz jeszcze dwa szybkie ciosy i stajesz się jedynym przegranym...
W call of duty dajesz kosę i biegniesz dalej a tutaj przez jakiś czas jesteś wystawiony jak na talerzu. Kolega pytał dlaczego gra dostaje tak rozbieżne oceny więc mu napisałem czym to jest, lub może być spowodowane a ty wyskakujesz z tekstami że ktoś jest noob itp.

-smakuje ci obiad?
-bardzo ładny ten widelec.
Mniej więcej tak pasowała twoja odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować