Zaloguj się, aby obserwować  
Viear-StareKonto

cedricek - kandydat na Gramowicza Roku 2008!

172 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 14:58, heaton 1992 bdg napisał:

> > Dla mnie Ced to absolutny faworyt tego ''''plebiscytu'''' czy konkursu. Świetnie

> prowadzi
> > bloga, regularnie odwiedza znajomych, pisze świetne teksty, felietony, opowiadania.


> (podkreślenie moje - > Sam)
> > Pomógł
> > nie tylko mnie, kiedy stawiałem pierwsze kroki na gramie. Mógłbym tak pisać
jeszcze
> długo
> > na jego temat, zagłosowanie na niego to dobry ruch, nie pożałujecie, naprawdę
świetny
>
> > wybór :)
> No właśnie. Forumowicz roku... miałem rację w ostatniej linijce poprzedniego

> posta.
Tak, są to wybory forumowicza roku. Jednak pisanie na blogu można zaliczyć do tych wyborów,
liczy się całokształt. Ced na forum także się udziela. Jeśli masz swojego kandydata,
to go miej, nie musisz się sprzeczać z innymi użytkownikami na temat danej kandydatury.

Forumowicz roku=Gramowicz roku?
To po co zmieniali nazwę? :)
Poza tym, forum służy do udzielania się. Każdy może mieć własne zdanie i je wyrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 12:12, cedricek napisał:

Prośba do moderatora- Proszę o przyczepienie pierwszego postu, oraz tego, w którym ukazany
jest banner.
Dziękuję :)


Nie wiem czy o ten post chodziło, ale proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 15:04, Sam Fisher5 napisał:

Forumowicz roku=Gramowicz roku?
To po co zmieniali nazwę? :)
Poza tym, forum służy do udzielania się. Każdy może mieć własne zdanie i je wyrażać.


W sumie to nazwy mogli nie zmieniać, lepiej pasuje Gramowicz Roku. Więc dobrze, szukajmy tego najlepszego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakat mi się podoba i nie podoba ;) Już mówię o co chodzi. Ten list ,,wanted,, bardzo fajny, ale reszta kiepska. Ten ludzik nie bardzo pasuje, no chyba, że to twoja podobizna, hm? ;> Póki co rozpatruje kandydatów, więc głosu Ci nie zapewnię na 100%, ale kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:06, GeoT napisał:

Nie wiem czy o ten post chodziło, ale proszę bardzo :)


Dzięki wielkie :)
Jeszcze jakbyś mógł przyczepić post nr. 20, to byłbym zobowiązany ^^

Sam:

,,Poza tym, forum służy do udzielania się. Każdy może mieć własne zdanie i je wyrażać."

Ale liczy się też w jaki sposób je wyraża... Nieprawdaż? :>

KŁEJK:

,,Na tym polega właśnie kampania wyborcza i dyskusja. Trzeba znaleźć tego jednego, jedynego kandydata. No to przecież szukamy ;-D."

Tak, masz rację. Kampania i wyborcza dyskusja jak najbardziej, jestem całkowicie za. Nawet potyczki wyborcze ( vide ja vs hunter)... czemu nie?
Ale na obrzucanie błotem, mięsem i inne takie ,,zagrywki" to się już nie zgadzam... To jest tylko zabawa, a nie polityka. Nie bawmy się w sejm, kurcze. Po co mamy się zniżać do poziomu naszych polityków?

mouhhg:

Dziękuję :)

albinskia:

Hmhm... Pomyślę, aczkolwiek nic nie obiecuję :D
Chociaż są ferie i jadę na nie z Alakiem i Viearem, więc nigdy nie wiadomo co się wydarzy ^^

choper:

Ale za to robiony jest w całości by Viear :)
Ten facio to policjant jest :P
Co do głosowania- Głosuj na tego, który Twoim zdaniem jest najlepszy. Niekoniecznie na mnie, do niczego nie namawiam, aczkolwiek było by miło :P
Nawet jeśli na mnie nie zagłosujesz, to dzięki za dobre chęci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:22, cedricek napisał:

Sam:

,,Poza tym, forum służy do udzielania się. Każdy może mieć własne zdanie i je wyrażać."

Ale liczy się też w jaki sposób je wyraża... Nieprawdaż? :>

Nie rzucam klątwami ani nie jestem chamski, więc najpierw zobacz belkę w swoim oku, a potem poszukaj źdźbła w moim ;)

Dnia 13.02.2009 o 16:22, cedricek napisał:


KŁEJK:

,,Na tym polega właśnie kampania wyborcza i dyskusja. Trzeba znaleźć tego jednego, jedynego
kandydata. No to przecież szukamy ;-D."

Tak, masz rację. Kampania i wyborcza dyskusja jak najbardziej, jestem całkowicie za.
Nawet potyczki wyborcze ( vide ja vs hunter)... czemu nie?
Ale na obrzucanie błotem, mięsem i inne takie ,,zagrywki" to się już nie zgadzam... To
jest tylko zabawa, a nie polityka. Nie bawmy się w sejm, kurcze. Po co mamy się zniżać
do poziomu naszych polityków?

Po pierwsze, nikt oprócz Twojego sztabu nie zniża się do takiego poziomu. Jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek na Ciebie przeklinał.
Po drugie, to aż dziwne - sami walicie bzdurami i manipulacją faktów po głowach innych, ale nie przeszkadza Ci to w głoszeniu kazań.

Poza tym, to ciekawe, że nie odpowiedziałeś na mojego posta. Wielki cedricek, posiadacz pisarskiego GramSajta, recenzent "Enklawy Magii", osiemnastoletni romantyk, fantasta z zamiłowania, naczelny ''Gramcarza Niedzielnego'', zwycięzca GoTW i "Pisarz Natchniony" (mam nadzieję, że nic nie pominąłem ;)) a do tego kandydat na Forumowicza roku boi się dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:36, cedricek napisał:

> Ced, odpowiedz mi na pytanie zadane w poście:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&pid=62

Ech, skoro to jest Twoje pytanie do kandydata...Proszę bardzo:
Tak, przepuszczam swoje teksty przez Worda i FF. Nie wiem, dlaczego niektórych błędów
nie wykrywa.


Moje ''pytanie do kondydata'' masz w poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&pid=109
I, przy okazji, kolejne: czemu nie odpowiadasz na ''niewygodne'' pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:42, Sam Fisher5 napisał:

Moje ''pytanie do kondydata'' masz w poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&pid=109
I, przy okazji, kolejne: czemu nie odpowiadasz na ''niewygodne'' pytania?


Nie, nie boję się dyskusji, byleby była na poziomie.
Nie odpowiadam? Zadaj mi je, zaznacz to, to odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:45, cedricek napisał:

> Moje ''pytanie do kondydata'' masz w poście:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&pid=109
> I, przy okazji, kolejne: czemu nie odpowiadasz na ''niewygodne'' pytania?

Nie, nie boję się dyskusji, byleby była na poziomie.

Więc kontynuujmy dyskusję, która zostałą przerwana, kiedy nie odpowiedziałeś na posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&pid=95 ;)

Dnia 13.02.2009 o 17:45, cedricek napisał:

Nie odpowiadam? Zadaj mi je, zaznacz to, to odpowiem :)

Odpowiedziałeś, ale z dużym opóźnieniem ;) Po pierwsze, miałem na myśli pytanie GruJaka, a po drugie moje pytanie o to, czy nie boisz się dyskusji ;)

Korzystając z kolejnej okazji, mam pytanie: czy czujesz się prawdziwie dumny z tego, co zrobiłeś i sobą reprezentujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:56, Sam Fisher5 napisał:

Korzystając z kolejnej okazji, mam pytanie: czy czujesz się prawdziwie dumny z tego,
co zrobiłeś i sobą reprezentujesz? :)


Dumny z siebie nie jestem, bo wiem, że ideału wiele mi brakuje, ale...Tak, można powiedzieć, że jestem zadowolony z tego, kim jestem i co osiągnąłem dotychczas.
Lubię być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:12, cedricek napisał:

> Korzystając z kolejnej okazji, mam pytanie: czy czujesz się prawdziwie dumny z tego,

> co zrobiłeś i sobą reprezentujesz? :)

Dumny z siebie nie jestem, bo wiem, że ideału wiele mi brakuje, ale...Tak, można powiedzieć,
że jestem zadowolony z tego, kim jestem i co osiągnąłem dotychczas.
Lubię być sobą.

Kolejne pytanie: czemu odcinasz większe, wręcz kluczowe części postów osób, których nie lubisz i nawet nie komentujesz uciętej treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:15, Sam Fisher5 napisał:

Kolejne pytanie: czemu odcinasz większe, wręcz kluczowe części postów osób, których nie
lubisz i nawet nie komentujesz uciętej treści?


Bo nie mam ochoty odpowiadać na zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:22, cedricek napisał:

> Kolejne pytanie: czemu odcinasz większe, wręcz kluczowe części postów osób, których
nie
> lubisz i nawet nie komentujesz uciętej treści?

Bo nie mam ochoty odpowiadać na zaczepki.

Z posta Vieara, przyczepionego:
" Po prostu macie możliwość rozmowy z Cedem, tudzież jego sztabem, możecie zadawać pytania (...)"
Porozmawiajmy. Chyba, że nie mam takiej możliwości, a więc nie zamierzasz się wywiązać z tego, co Twój sztab gwarantuje ;)
I następne pytania: co sądzisz o innych kandydatach? Kto jest Twoim faworytem? Uważasz, że jestem wyborcą drugiej kategorii i nie warto prowadzić ze mną dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:27, Sam Fisher5 napisał:

Porozmawiajmy. Chyba, że nie mam takiej możliwości, a więc nie zamierzasz się wywiązać
z tego, co Twój sztab gwarantuje ;)


Rozmawiać mogę, chcę i nie mam nic przeciwko.
Prowadzić jakiś bezsensownych wojen- nie.

Dnia 13.02.2009 o 18:27, Sam Fisher5 napisał:

I następne pytania: co sądzisz o innych kandydatach? Kto jest Twoim faworytem? Uważasz,
że jestem wyborcą drugiej kategorii i nie warto prowadzić ze mną dyskusji?


1. Każdy z kandydatów może wygrać. Każdy zasługuję, wszyscy mamy równe szansę.

2. Moim faworytem? Cóż, gdybym był wyborcą głosowałbym na Dianę :)

3. Wyborca drugiej kategorii? A cóż to?
Nie. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak,, wyborca drugiej kategorii". Czy warto prowadzić z Tobą dyskusję?
W tej chwili- tak. I myślę, że z każdym warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować