Zaloguj się, aby obserwować  
Viear-StareKonto

cedricek - kandydat na Gramowicza Roku 2008!

172 postów w tym temacie

Ced na Gramowicza Roku, co Wy na to?

Temat ten powstał dla Was, cobyście mogli przekonać się, że warto głosować na cedricka. Nie będzie wielkich i podniosłych przemówień o przewagach Ceda nad innymi kandydatami, ani tym bardziej wielkich i jakże nierealnych obietnic składanych Wam przez kandydata. Po prostu macie możliwość rozmowy z Cedem, tudzież jego sztabem, możecie zadawać pytania i utwierdzić się czy cedricek będzie waszym kandydatem, czy też oddacie głos na kogoś innego. Od Was zależy kto wygra te wybory, toteż macie prawo wiedzieć coś więcej o swoim kandydacie!

Jako punkt zaczepny do rozpoczęcia rozmowy może posłużyć kilka słów, które cedricek prosił by Wam przekazać:

"Cóż, jak widzicie startuję w kampanii na forumowicza Roku 2008… Już sam udział jest dla mnie pewnym wyróżnieniem, zwłaszcza, że wielu z Was deklaruje się głosować na mnie. Dziękuję.
Myślę, że jako kandydat powinienem powiedzieć dwa słowa dlaczego to właśnie mnie mielibyście wybrać…
Nie, nie będę mamił Was obietnicami, których nie mogę spełnić. Nie oczekujcie też, że powiem ,,głosujcie na mnie wszyscy, jestem tego wart, zróbcie to dla mnie bo…” . Nie. Ja myślę, że po to ludzie mają umysł, by dokonywać właściwych wyborów. Czy właściwym wyborem jest oddanie głosu na mnie? Mam nadzieję, że tak.
Powiem wprost- bardzo bym chciał wygrać ( jak zapewne każdy). Nie mogę nic zaoferować oprócz tego, że będę się starał, by każdy/ każda z Was był zadowolony z mojej bytności tutaj. Ponad to dalej będę pomagał każdemu, komu mogę. Ze wszystkich sił.
Cóż mogę obiecać więcej? Popatrzcie na ostatni rok. Znacie mnie. Wiecie jaki jestem. Czy zasługuję na ten tytuł?
Oceńcie sami.

Zapraszam też wszystkich na wirtualną balangę, oraz kiełbasę wyborczą! Mam nadzieję, że nie przynudziłem zbytnio, co? Nie byłbym sobą, gdybym trochę nie popaplał językiem :P
Poza tym - przecież to jest zabawa, nie? Bawmy się więc i nie zniżajmy się do poziomu Polskiej polityki, ale twórzmy coś własnego, oryginalnego.
Szczęścia życzę wszystkim Wam, obyście zagłosowali tak, jak uważacie, a nie tak, jak ktoś Wam mówi ;)

Długich dni i przyjemnych nocy*!"


* ,,Mroczna Wie?a” S. King

Również Mary postanowiła skrobnąć co nieco o Cedzie:

"Chciałabym żebyście zagłosowali na Ceda w wyborach Forumowicza Roku 2008. Nie zmuszam Was, bo każdy ma własne zdanie, ale uważam, że on zasłużył na ten tytuł.
Ced należy do Ruchu Beznadziejnych założonego przeze mnie i Madoxxa, który ma za zadanie pomóc ludziom w zmianie nastawienia do samych siebie. Jest autorem ciekawych felietonów, opowiadań. Redaktor naczelny „Gramcarza Niedzielnego”, od dłuższego czasu nie opuszcza TOP 5.
Zapraszam Was do dyskusji :) Pytania mile widziane ;)"

Ja od siebie nic już dodawał nie będę. Zapewne czytaliście to co miałem do powiedzenia, na stronie z zgłoszeniami. Zapewne widzieliście plakat. Powiem tylko, że to co pisałem, pisałem szczerze. Bez żadnych upiększeń - tak jak odbieram Ceda. Mam nadzieję, że pomocne okaże się to co napisałem ja, Mary i sam Ced. Mam też nadzieję, że dokonacie właściwego wyboru i wybierzecie kandydata, który Waszym zdaniem na to zasługuje ;)

20090211205434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ced''a (jako gramowicza oczywiście) znam od niedawna ale po kilku zaledwie wpisach na gramsajcie uważam, że jest świetnym gościem. Jego teksty naprawdę czyta się przyjemnie (wiem co mówię jestem redaktorem naczelnym pewnego zin''u - nazwy nie mówię, żeby nie było reklamy) i prześledziłem sobie jego ścieżkę rozwoju na gram.pl. Zdecydowanie należy mu się tytuł ale już sam udział w tych "wyborach" jest zaszczytem. Ma mój głos - to jest pewne.

Ps. niezły pomysł z tą kampanią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do kampanii, głosujcie na ceda!
Dlaczego? Wyjątkowe wpisy. WY-JĄ-TKO-WE. Bardzo podoba mi się lay oraz podejście. Ced zasługuje na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:45, line's napisał:

Dołączam do kampanii, głosujcie na ceda!
Dlaczego? Wyjątkowe wpisy. WY-JĄ-TKO-WE. Bardzo podoba mi się lay oraz podejście. Ced
zasługuje na to!

A co mają wpisy i layout do tytułu Forumowicza roku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:50, Dark Templar napisał:

Kolega zasługuje też uwagę za ortograficzny hardcore w początkach swej kariery:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=402&tpage=1


Ha, ależ oczywiście :)
Niedawno nawet o tym pisałem. Byłem trollem, to fakt, ale zmieniłem się ( mam przynajmniej taką nadzieję ^^).
Ale rację Ci przyznaję- to był hardkore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:51, cedricek napisał:

> Kolega zasługuje też uwagę za ortograficzny hardcore w początkach swej kariery:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=402&tpage=1

Ha, ależ oczywiście :)
Niedawno nawet o tym pisałem. Byłem trollem, to fakt, ale zmieniłem się ( mam przynajmniej
taką nadzieję ^^).
Ale rację Ci przyznaję- to był hardkore :)


Lol.
Kiedy to było, żeś tak pisał? Nie do poznania :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:48, Igor FCBayern napisał:

> Dołączam do kampanii, głosujcie na ceda!
> Dlaczego? Wyjątkowe wpisy. WY-JĄ-TKO-WE. Bardzo podoba mi się lay oraz podejście.
Ced
> zasługuje na to!
A co mają wpisy i layout do tytułu Forumowicza roku? :)

Hmm, ja tam widzę, że jest napisane gramowicza :P
No ale fakt, ced jak już się na forum wypowie, to robi to z sensem.
Dobrze było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:53, Budep napisał:

Lol.
Kiedy to było, żeś tak pisał? Nie do poznania :>


Zaledwie i aż 4 lata wstecz. Ja jeszcze czytać dobrze nie umiałem :P

Ps. żart oczywiście. Wtedy właśnie Władcę pierścieni przeczytałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:53, Budep napisał:

Lol.
Kiedy to było, żeś tak pisał? Nie do poznania :>


Kiedy?
W początkach swojego pobytu tutaj, jakieś... trzy lata temu. No, ponad trzy właściwie.
Miałem 14 lat i byłem nastolatkiem bez ambicji, który prawdopodobnie ( gdyby nie forum i to, że umiał się z tego wyciągnąć) byłby teraz emo.
Wiesz, mimo to wspominam tamte czasy z uśmiechem. Wtedy wszystko było nowe :) ( to nie znaczy, że chciałbym znowu taki być ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, całkowicie nie odpowiadają mi jego poglądy, dlatego też nie powinien być IMO gramowiczem roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:56, line's napisał:

Hmm, ja tam widzę, że jest napisane gramowicza :P

Ale konkurs jest na forumowicza roku :P.

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=138

cedricek -> "Miałem 14 lat i byłem nastolatkiem bez ambicji, który prawdopodobnie ( gdyby nie forum i to, że umiał się z tego wyciągnąć) byłby teraz emo."

:O

greg_f ===> link w moim poście ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno powiem szczerze z tobą nie rozmawiałem, ale jesteś w porządku i jak najbardziej nadajesz się na gramowicza 2008. Masz mój głos! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 21:59, KŁEJK napisał:

Ale konkurs jest na forumowicza roku :P.

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=138


To prawda, ale ( jak widzisz) kolega się poprawił. Na forum to ja też obecny jestem :)

Dnia 11.02.2009 o 21:59, KŁEJK napisał:

:O


Cóż... mniej więcej tak się właśnie sytuacja miała. Pisałem o tym niedawno na GS-ie nawet.
Było- minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:05, Davw napisał:

Może jeszcze jakieś plakaty, ulotki itp. W końcu zostało 4 dni!


Plakat jest już podany...
Reszta niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 14 lat i byłem nastolatkiem bez ambicji, który prawdopodobnie ( gdyby nie forum i to, że umiał się z tego wyciągnąć) byłby teraz emo.

Nie wiem czy mam się śmiec czy płakac nad inteligencją autora tego tekstu:/ Bez urazy Cedricek ale może lepiej żebyś poszedł z tym do specjalisty?? Gdyby nie forum internetowe to byłbyś emo? Czy juz byles emo i sie z tego "wyciągneles" bo nie za bardzo zrozumialem? BTW Moim zdaniem ciecie sie i inne rytulaly emo to choroba psychiczna, to wszystko. Pomine tekst o nastolatku bez ambicji bo jest cisza nocna i nie chce nikomu zaklócac spokoju a trudno z tego nie miec pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:04, cedricek napisał:

To prawda, ale ( jak widzisz) kolega się poprawił. Na forum to ja też obecny jestem :)

Czasem cię tu czy tam widać ;p.

Dnia 11.02.2009 o 22:04, cedricek napisał:

Cóż... mniej więcej tak się właśnie sytuacja miała. Pisałem o tym niedawno na GS-ie nawet.
Było- minęło :)

Khem ... z tego zdania wynika, że dzięki forum nie jesteś emo. Jak to logicznie wytłumaczysz? Bo pojąc tego nie sposób.

E: widać ktoś mnie uprzedził ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować