Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 mocno przesunięty

88 postów w tym temacie

Szkoda... Nie mogę się już doczekać GW2 bo w GW po przejściu kampanii nie można już praktycznie nic ciekawego robić bez pomocy innych graczy. Jak się jednak znajdzie jakąś porządną gildie (ja miałem to szczęście) to można się jeszcze pobawić w elitarne misje i PVP na przyzwoitym poziomie. No nic skoro przesunęli to mam nadzieję, że chociaż bete dadzą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to produktem flagowym mógłby być nawet Clone of WarCraft z tysiącem leveli do nabicia - ja (i chyba też sporo innych graczy) nie ma ochoty na zmianę gry i wybierze GW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:21, gothicsheep napisał:

W amerykanskim Kama zawsze sa przynajmniej 2 disy aktywne, gwoli scislosci. ;]

Również gwoli ścisłości warto przypomnieć, że Stany Zjednoczone mają ponad 300 mln ludzi (z Kanadą jeszcze więcej), a Polska ~38 mln. Gdyby więc oddać proporcje, to na każdy polski dis powinno przypadać 10 amerykańskich. Jednak Amerykanie są zajęci innymi płatnymi MMO, a GW jako grę dla biedoty chyba olewali.
Z drugiej strony z powodu kryzysu to chyba się właśnie zmienia bo ewidentnie taniej jest zapłacić za rok gry 200 zł niż prawie 1000 zł za WoWa. A Amerykanie kasę liczyć potrafią.

Za to GW ma też wady, które wynikają głównie z założenia jakim miał być szczątkowy ruch sieciowy generowany w miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars to mogliby by te twarze poza koreą zrobić bardziej europejskie. Pozatym czuć ich klimat, który mnie z niechęcił do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:07, Olamagato napisał:

Z drugiej strony z powodu kryzysu to chyba się właśnie zmienia bo ewidentnie taniej jest
zapłacić za rok gry 200 zł niż prawie 1000 zł za WoWa. A Amerykanie kasę liczyć potrafią.

Tak z ciekawości pytam, jakim cudem wyszło Ci 1k zł za rok WoWa ? xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pre-paid w zaokrągleniu 100zł za 2 mieś czyli 600zł za rok gry w GW kupujesz sobie karty i grasz ile chcesz chyba, że w końcu wprowadzili te jakieś mikropłatności nie wiem nie gram już rok bo zdenerwowałem się na UW


TobiAlex Po co Ci 6 kont i za każde min 30 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:43, gothicsheep napisał:

> TobiAlex Po co Ci 6 kont i za każde min 30 zł?
No jak to po co~! Xunlai Tournament Hause. @_@


Czyli AN sprzedaje złoto (właściwie ZKeys) pod przykrywką a indywidualnych sprzedawców złota czyli konkurencję banuje... cwaniaki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:02, cinus` napisał:

> > TobiAlex Po co Ci 6 kont i za każde min 30 zł?
> No jak to po co~! Xunlai Tournament Hause. @_@

Czyli AN sprzedaje złoto (właściwie ZKeys) pod przykrywką a indywidualnych sprzedawców
złota czyli konkurencję banuje... cwaniaki ;]

Owszem. :P Na zkeyach tez jak widac mozna dobrze zarabiac, skoro na guru koles pisze, ze ma kupli, ktorzy maja po 30 kont (OMFG!). Blizzard by w zyciu na cos takiego by nie wpadl, ha! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:16, Kalejdoskop86 napisał:

Powiem, że w Guild Wars nie grałem, jakoś dla mnie to jest RPG z kooperacją, tylko jakby
RPG w multi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 przesunięty ? NIEEEEE T_T Stefan ! Nie umieraj! Nadbiegam z rez signetem ... tfu :P

Eh, kiepska wiadomość. Nie chcę się wciągać teraz w żadne MMO by nie porzucać go dla GW2. A tu GW ma obsuwę ... szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się dziwię, jak może być przesunięte coś, co nawet nie zostało oficjalnie ogłoszone... No, ale to chyba tylko taka moja ignorancja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:25, gothicsheep napisał:

> Powiem, że w Guild Wars nie grałem, jakoś dla mnie to jest RPG z kooperacją,
tylko jakby
> RPG w multi... :/

No z tego co czytałem to na to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:38, Kalejdoskop86 napisał:

No z tego co czytałem to na to wychodzi...


Najpierw zagrać/przeczytać/obejrzeć, potem komentować, bo inaczej bzdury się wygaduje straszne. Nie ważne o czym, ale trzeba w temacie być chociaż trochę zorientowanym... :/

*****

GW na razie mnie jakoś nie ciągnie, a swoją drogą to ciekawy jestem jak ten Aion im wyszedł, ale przede wszystkim z gier NCSoftu czekam na... Lineage 3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:40, Adham napisał:

Najpierw zagrać/przeczytać/obejrzeć, potem komentować, bo inaczej bzdury się wygaduje
straszne. Nie ważne o czym, ale trzeba w temacie być chociaż trochę zorientowanym...
:/

Prawda, ale raczej nie zagram. Nie pociągają mnie takie gry podobnie jak gry przygodowe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:08, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale raczej nie zagram. Nie pociągają mnie takie gry podobnie jak gry przygodowe.
:P

To po co nabijasz posty i piszesz bzdury nie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:28, Urbaniak napisał:

Tak z ciekawości pytam, jakim cudem wyszło Ci 1k zł za rok WoWa ? xDDDD

Liczyłem to jakiś rok temu kiedy WoW szedł po 200 zł, a prepaidy po prawie 120 zł, dodałem cenę dodatku i mniej więcej tak by to wychodziło.

Ale fakt - dzisiaj sprawdziłem, że prepaida na 60 dni można w sklepie detalicznym w USA dostać za $35-37, a grę i dodatek za łącznie jakieś $60-65 (nie licząc Battlechesta bo to kupują tylko nowicjusze w grze i posiadacze multikont). To by wychodziło conajmniej jakieś 860 zł przy dzisiejszym kursie dolara, który właśnie zwyżkuje. Pamiętaj, że w Stanach podobnie jak w Polsce ceny w sklepach internetowych są niższe niż w normalnych sklepach, które można fizycznie odwiedzić. Cena GW w USA, to teraz jakieś $70 (w Amazonie można wyrwać nawet poniżej $60 za wszystko razem z BMP)

Przy graniu przez 2-3 lata różnica kosztów jest jeszcze bardziej porażająca bo w GW dalej pograsz za 200 zł, a na WoWa wywali się już 2,5K zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:12, ttomasz napisał:

W Guild Wars to mogliby by te twarze poza koreą zrobić bardziej europejskie.

Jest mnóstwo twarzy europejskich. Tylko w Faction większość, to rysy azjatyckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować