Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 mocno przesunięty

88 postów w tym temacie

Ja się tam jakoś nie martwię. Mam czas aby przejść wszystkie kampanie 8 postaciami. ;) Chociaż GW 2 i tak zostaje u mnie najbardziej wyczekiwaną grą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak granie w "staruszka". Zresztą posiadaczem tej gry jestem dopiero od niedawna, więc nie odczuwam żalu do chłopaków z NCsoft''u. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus - Gw2 będzie bardziej dopracowane. Minus- Ile można czekać na Aion''a .. przynajmniej z kupnem nowego pieca nie muszę się spieszyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę iż dopracowują coś na podobieństwo polskiego Kamadanu, tak aby potęga głupoty nie odbiła się jakoś na grze. Może coś jak izolatka? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawiam się jak wiele pieców ruszy Aiona? O ile mnie pamięć nie myli to Aiod działa na cryengine? Tylko nie wiem czy przemieszczanie się wygląda jak w GW czy w WoWie? Jeśli tak jak w WoWie, no to ja jestem z gór skreślony z listy możliwych graczy w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:17, Budo napisał:

Jeśli chodzi o to biuro, to po prostu przenieśli ludzi gdzie indziej, tak aby nie musieli
pracować w różnych strefach czasowych i siedzieli wszyscy razem. Częśc zwolnili, a na
ich miejsce wzięli nowych w hameryce.

Możliwe, ale problemy finansowe NCSoft przestają być zabawne. Jeszcze kilka miesięcy temu, gdy pojawiały się pierwsze informacje dotyczące strat można było je ignorować i uznać, za niewielkie potknięcie - teraz jednak mowa o 40% spadku w rzeczywistych przychodach, mimo 15% obcięcia planowanych wydatków. To nie jest dobry znak.

@ Grinczar

Dnia 15.02.2009 o 20:17, Budo napisał:

Przecież lepiej dla nich było się skupić nad GW2. Jest on już rozreklamowany, wielu na niego czeka, więc na jego > marketing nie musieliby dużo wydać.

Problem w tym, że zarobek z GW jest słaby i wydanie GW2 niewiele zmieni - przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak abonamentu. Wydanie takiej gry powoduje jednokrotne wstrzyknięcie dużego kapitału, ale potem już tylko się do niej dopłaca. Z tego względu nie zdziwię się jeśli opóźnienie GW2 zachęci NCsoft do wydania kolejnego dodatku do GW - byle tylko podtrzymać zainteresowanie grą i ściągnąć trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żesz kurka - szkoda.
Z drugiej jednak strony, dobrze że to tylko przesunięcie. To tak nawiązując do posta Graffisa.
No ale nic, będzie więcej czasu na odpicowanie HoM''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew, przez ok. 2 lata wbicie Goda (najbardziej czasochłonny tytuł) nie stwarza problemów... Oby tylko gw2 przywitało jakością gier na miarę 2011 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wiadomość jest dobra, nie zdążyłem wbić za dużo max tytułów ^^ Dla mnie może być nawet o 2 lata przesunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 00:43, Graffis napisał:

Możliwe, ale problemy finansowe NCSoft przestają być zabawne.


Jest kryzys Graffis, wszyscy mają problemy, ale jakoś ciągną.

Dnia 16.02.2009 o 00:43, Graffis napisał:

Problem w tym, że zarobek z GW jest słaby i wydanie GW2 niewiele zmieni


Nie jestem przekonany, gw ma ok 6 milionów kont, w dodatku te liczby systematycznie wzrastają. Ludzie ciągle kupują nowe dodatki, ciągle nowe osoby są przyciągane do gry. Możliwe, że gw nie jest kurą znoszącą złote jajka, ale imo jest świetną produkcją przynoszącą zyski, mającą silną pozycję, zaufanie graczy i mocne community. Uważam, że gw2 ma bardzo mocne podstawy do sukcesu już teraz. Nie ma sensu czekać, aż Blizz wypuści kolejny dodatek do wowa, nowe mmo, albo powstanie tor online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Gw było nierentowne to serwery byłyby systematycznie zamykane, a nie są. Skoro premiera GW2 odsuwa się w czasie o ponad 12 miesięcy, to rzeczywiście można chyba liczyć na kolejny dodatek (byleby do pierwotnej kampanii Prophecies ^_^).
Co do zysków z gry, to nie zapominajcie o mikrotranzackacjach. Może i nie pojawiło się ich za wiele, ale jednak.
Marketing akurat mają chyba dobry - sam fakt, że dyskutujemy o GW już o tym świadczy. Przymują trochę politykę Blizzard''a - cisza, cisza, nie potwierdzamy, może. cisza, cisza. BOOM! Oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:09, XxAndrIxX napisał:

Guild Wars 2 to jedyna gra która ma szansę wypchnąć WoW''a z rynku raz na zawsze. Nie
zapominajcie, że GW2 ma 6 milionów pewnych graczy i brak abonamentu ;)


6 milionów kont nie jest tożsame z 6 milionami graczy. Znam bardzo wiele osób, które mają więcej niż jedno konto. Mnie osobiście ta wiadomość ani ziębi ani grzeje, może dlatego, że nie czekam na GW 2 (przynajmniej narazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szczerze- nie sądzę, aby wydali kolejny dodatek. Może jakiś mission pack, albo coś a''la M.O.X., ale dodatek nie. Mówili, że już więcej nie będzie, a gwen jest przejściem do gw2. W dodatku ekipa pracująca nad gw ulega systematycznemu zmniejszaniu. Także imo szanse na to są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa dream on, dodatek muszą wydać bo tracą graczy. Kont to sobie mogą mieć i 20 milionów liczy się liczba graczy to że w Polsce jest moda na GW od polonizacji to luz ale dla starych graczy ta gra nie ma już nic nowego do zaoferowania a pomysły na "urozmaicenie gry" ala MoX i książki to za mało. Obecnie właśnie przez zachęcanie graczy wbicie 30 max nie jest tak trudne jak było kiedyś, to samo tyczy się ranku u danej frakcji. Nowy obszar który był by trudny i dopasowany do obecnych skilli to było by coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 08:59, L33T napisał:

Taa dream on, dodatek muszą wydać bo tracą graczy.


Skąd wiesz, że tracą graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 09:10, L33T napisał:

Po ilości ludzi robiących sobie przerwę.


Ehe, super wiarygodne dane. Btw to ja mogę powiedzieć, że wręcz przeciwnie ,graczy przybywa- w wątku o gw ciągle ktoś pisze, że właśnie kupił grę. To się nazywa gdybanie. Węc jak sobie gdybasz, to zaznaczaj, że to robisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować