Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #44: Wybierz Forumowicza roku 2008!

144 postów w tym temacie

"Nie liczy się jak, liczy się aby wygrać" by Falc. Go Go Emo Rangers!

I zbliża się koniec drugiego dnia, a granica 100 głosów została przekroczona. Woah! O_o

P.S
Zgodnie z uwagą dot. tego posta, ustawiam współczynnik buntu z +1 na +2, w porywach +3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te wszystkie wasze dyskusje, multikonta i inne typowo polskie zagrania czyście polityczne przekonały, że głosować nie warto :) Nie, skoro ktoś może zrobić dziesięć kont i mój głos zbić - who cares ?

Ps. Rok temu to wszystko było takie bardziej szczerze, przyjazne... Teraz liczy się tylko wygrana, smutne. Kolejny argument za tym, że im dalej w czas, tym gram.pl gorsze... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością dałoby się zrobić jakieś zabezpieczenie, żeby konta które mają mniej niż miesiąc/dwa nie były dopuszczane do głosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 07:03, lama123 napisał:

Z pewnością dałoby się zrobić jakieś zabezpieczenie, żeby konta które mają mniej niż
miesiąc/dwa nie były dopuszczane do głosowania...


Ale za rok, by już mogły ospamić ankietę głosami na swojego lidera.

BTW: Głos oddany na mefiego. Wahałem się nad wszystkimi kandydatami, ale pomysł z jajkiem przekonał mnie :P.
Już zacieram ręce do obejrzenia filmiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik wczorajszy z wieczoru http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&pid=435 a dzisiaj druga odslona.

Poświęcienie.
Tak, to jest tytuł naszego dzisiajszego posta. Często nie zastanawiamy się z jakimi ludźmi spieramy się na forum. Bo po co? Ja chciałbym abyśmy rzucili okiem na jedną osobą. Osobę która wyrożnia się wśród innych, ktora znajduje w sobie cząstkę tego czego wiele ludzi nie znajdu w sobie.
Bohaterem odcinka jest nie kto inny tylko: Falconer! Inaczej znany jako JackXP_PL, inaczej znany jako ... i tu jego xx kont.
Wczoraj poznaliśmy jak bardzo zaangażowany w rożna zabawy jest Falki. Stworzyć 6 kont, komu by się chciało. Jemu! Zobaczymy co to znaczy bezinteresowna pomoc komuś.

23:32 < JackXP_PL> beze mnie mefi miałby marne 30 głosów

A to się nazywa poświęcenie drodzy forumowicze! Tak! Poświęcenie! Poświęcił czas który mógłby spożytkować na wyrzucenie śmieci/odrobienie lekcji/pomoc mamie/pomoc tacie/posprzątanie. On wolał pomóc Mefowi w zdobyciu napisu pod nickiem. Tak! To się teraz liczy!

Krótko dla tych co nie chcą czytać:
Niektórzy nie umieją się bawić, więc nie bawcie się z Falkim bo oszukuje jak małe dziecko, ale nie liczy się jak, ważne by wygrać :P

P.S Przykro mi Mefi że w taki sposob inni są być el0 wobec ciebie.

P.S2 Dowiedziałem się że nie mam dystansu do całej sprawy. ... T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:24, wip_01 napisał:

P.S Przykro mi Mefi że w taki sposob inni chcą być el0 wobec ciebie.

Bo się edycja skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój... Mogłem o tym nie mówić, ale się przyznałem, nawet publicznie. Nie mam nic do ukrycia Rozumiem, że zagrałem nie fair, lecz to 6 głosów tylko.

Nie róbcie z tego wielkiego skandalu, bo widzę, że nawet bez tych śmiesznych 6 głosów Mefi by wygrywał.

Jednocześnie przepraszam wszystkich za to. Taka sytuacja się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym, że miałbym marne 30 głosów, żartował, wstawiając minkę. :P A co ja winny? Nic. No ale cóż, to jest świat. Bu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:37, mefiperes napisał:

Akurat z tym, że miałbym marne 30 głosów, żartował, wstawiając minkę. :P A co ja winny?
Nic. No ale cóż, to jest świat. Bu.

Żart czy nie żart i tak prezentuje głupotę wiekszą niz poczucie humoru. Poprawka: No, ale cóż, to jest Falc, u niego to wszystko jest możliwe. Bu.

@JackXP_PL
Jesteś taki i myślisz ze jeszcze ci uwierzę. Lololololololol, idź tworzyc kolejne konta, a nie przepraszać będziesz -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:36, JackXP PL napisał:

Dajcie spokój...

Ehe ... jassne.
>Mogłem o tym nie mówić, ale się przyznałem, nawet publicznie.
Mężnyś i odważnyś panie ... nie ma co ... -_-.
>Nie mam

Dnia 18.02.2009 o 17:36, JackXP PL napisał:

nic do ukrycia Rozumiem, że zagrałem nie fair, lecz to 6 głosów tylko.

"Zrozumcie, ukradłem tylko 6 samochodów, mafia kradnie więcej". FAIL

Dnia 18.02.2009 o 17:36, JackXP PL napisał:

Nie róbcie z tego wielkiego skandalu, bo widzę, że nawet bez tych śmiesznych 6 głosów
Mefi by wygrywał.

To już nie chodzi o wygraną tylko o sam fakt tego co zrobiłeś.

Dnia 18.02.2009 o 17:36, JackXP PL napisał:

Jednocześnie przepraszam wszystkich za to. Taka sytuacja się nie powtórzy.

Gadaj zdrów.

mefiperes =>
>Akurat z tym, że miałbym marne 30 głosów, żartował, wstawiając minkę. :P
Tyle, że w tym przypadku Falc zagłosował na ciebie z sześciu kont. I to jest FAKT. A to co wczoraj próbowałeś wmówić innym w "Kwasach ..." że ktoś chce zrobić ''dla mnie'' 8 kont to pies? Obrzucać błotkiem każdy potrafi co nie? ;-) A, że to była bzdura wierutna to nieważne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 18:37, mefiperes napisał:

Cytat, że miałbym marne 30 głosów, też był bzdurą.

Khem ... może i to jest bzdurą, ale to że Falc oddał na ciebie głos z sześciu innych kont to prawda. Nie wiem czy o tym wiedziałeś, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Ale powtarzam ... to samo było wczoraj w "Kwasach ..." - bezpodstawne oskarżenie o tworzenie dla mnie kont, które zupełnie się nie sprawdziły. A w tym przypadku tak do końca nie jest. Nie było trzydziestu, ale jak widać sześć na pewno.
>Tak, błotkiem obrzucać każdy potrafi.

Dnia 18.02.2009 o 18:37, mefiperes napisał:

Każdy.

Przyznać się do błędu też trzeba umieć. A kto się obrzuca ten obrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś z innego obozu wyciąga taką broń, jakieś interwencje trzeba podjąć. Ja kończę temat, wszystko zostało wyjaśnione. Pozwól, że wrócę męczyć się z chemią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robił sobie nowe konta to gram.pl nie może wykryć przez ip i zbanować użytkowników za nowe konta, w krótkim czasie? Rozumiem że się zakłada nowe konto jak się zapomniało o starym, ale jak ktoś w krótkim odstępie czasowym zakłada dużo no to chyba bany jakieś powinny być, ja rozumiem że te głosowanie na forumowicza roku to tylko dla zabawy jakby, ale ludzie no dajcie spokój nie macie żadnego honoru żeby oszukiwać nawet tutaj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:17, errtime12 napisał:

Jeśli ktoś robił sobie nowe konta to gram.pl nie może wykryć przez ip i zbanować użytkowników
za nowe konta, w krótkim czasie?


Gram.pl, a konkretnie Laid Back stwierdził, że "nie będą się w to mieszać", czyli nie obchodzi ich to. Jeśli jadą ludzie na multikontach by zdobyć głosy to trudna, nasza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:28, Outlander-pro napisał:

Gram.pl, a konkretnie Laid Back stwierdził, że "nie będą się w to mieszać", czyli nie
obchodzi ich to. Jeśli jadą ludzie na multikontach by zdobyć głosy to trudna, nasza sprawa...


To po cholerę w ogóle prowadzą ten serwis skoro administracja jest taka kiepska. To tak jakbyś zgłosił do banku że ci ukradli pieniądze a oni by ci odpowiedzieli w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas nie maiłem zielonego pojęcia na kogo zagłosować, ale w końcu się zdecydowałem. Mój głos oddałem już kilka dni temu, ale do kogo on ostatecznie powędrował niech zostanie tajemnicą. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować