Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

Nasza Klasa co sądzą o tym wasi rodzice

57 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 14:47, Ancient Lord napisał:

Starsi nie mają nic przeciwko. Ojciec ma tajne konto którym ogląda wszystko i wszystkich,
a ja mam normalne. Tylko do szukania znajomych. Nie akceptuje zaproszeń odżadnych fanklubów
i nei przesyłam durnych łańcuszków w "komciach".


Bardzo podobnie ....Moich rodziców kiedyś to troszkę bardziej zaciekawiło. I przesiadywali tam prawie codziennie na jakies 30minut odpisać na maila czy skomentować zdjęcie lol ale teraz to wchodza bardzo sporadycznie raz na tyg Ja za tym bardziej nie przepadam. Wchodze tak co 10dni odpisać czy coś. Nie mam za bardzo na to czasu, albo mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starszy nie ma czasu na nk i takie portale, a starsza ma konto, ale niemal z niego nie korzysta. Ja też mam, normalne, ale nie przyjmuje zaproszeń od tych kont fikcyjnych, nie rozsyłam łańcuszków itp. Pod tym względem jestem całkiem normalny : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:30, Baluk25 napisał:

Starszy nie ma czasu na nk i takie portale, a starsza ma konto, ale niemal z niego nie
korzysta. Ja też mam, normalne, ale nie przyjmuje zaproszeń od tych kont fikcyjnych,
nie rozsyłam łańcuszków itp. Pod tym względem jestem całkiem normalny : P.


u mnie to luzik zawsze jak tata włącza laptop to zawsze pyta się chcesz se zobaczyć naszą-klasę czy czasami nie masz jakiejś wiadomości ?? no to mam spoko :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice maja tan konta,ja też i musze powiedziec że nie ma rewelacji a moja mama to co dzień na tym siedzi :p A co mówią? Ze podoba im się ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma konto na naszej klasie a ja nie koledzy mnie namawiają żebym założył jednak nie chcę a jak mówię że nasz klasa jest głupia to oni do mnie mówią ... sam jesteś głupi ty popierd..... jeb... spier..... hu... zaje...
a ja ich namawiam żeby założyli konto na windows live to oni nie wiedzą co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata tam niema konta, za to mama z moją pomocą zrobiła sobie i włączyła te opcje typu że nie widać jak jest online bo jej koleżanki z pracy pisały żeby szła spać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na tyle głupi, że sam zaproponowałem rodzicom żeby sobie konta założyli, że poszukają starych znajomych itp...teraz kilka razy dziennie przesiadują...szlag mnie trafia :/ :D ...no ale mówi się trudno...za błędy się płaci ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice sądzą że nasza klasa to strata czasu. Żeby to udowodnić, założyli sobie konta żeby zobaczyć co i jak. No i stało się. Przez miesiąc-dwa siedzieli na naszej klasie prawie codziennie przez pół godzinki, aż nawiązali kontakt ze starymi znajomymi. Teraz na nk wchodzą rzadko, za to dość często są telefony i spotkania z kolegami/koleżankami ze szkoły średniej i studiów. A nasza klasa w ich opini jest nadal bez sensowną stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby zło, bo to internet... a jednak od czasu do czasu zawsze pogadają sobie ze starymi znajomymi, czy też wpadną na pomysł obejrzenia klasowych zdjęć. Mi w żadnym przypadku to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie ! Poodnajdywali lud ze starych lat. Niech się cieszą. Bronił im nie będę. NaszaKlasa to i tak strata czasu, gdyż jedyne co można tam robić to trochę popisać i pooglądać ludność naszego wspaniałego kraju. Tak to przynajmniej widzi mój ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ciągle się czepia, że za dużo gram, a sama od Naszej Klasy się chyba uzależniła. Jak raz tak powiedziałem, to mnie oczywiście ochrzaniła:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata korzysta z tego portalu, tak to tylko i allegro jeszcze go interesuje. Mama natomiast jeśli chodzi o NK jest bez zdania. Jedynie na strony informacyjne wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ja to pokazałem mojej matce... Tylko tyle wam napiszę... Nie da się jej od kompa odciągnąć :D Jaka ulga, że niedługo będe miał własnego lapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakaś dalsza rodzina ma konta, koledzy rodziców ale rodzice nie, Ja mam konto i czasem jak mamę coś najdzie bo chce znaleźć znajomego czy coś to sie pyta czy sobie wejśc na moje poszuka coś i koniec, to sie zdarza może raz na miesiąc, dla mnie portal jest obojętny wchodzę na niego praktycznie codziennie tylko by zobaczyć poczte itd.. w zadnym wypadku nie komentuje zdjęć jedynie je oglądam, nienawidze beznadziejnych kont fikcyjnych i to chyba tyle na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że NK było skierowane do naszych rodziców xP
Tak czy inaczej, usunąłem konto, dane osobowe też już usunęli. Nie ma to jak największa baza danych społeczeństwo dostępna dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na nk, ale i tak wchodzę tylko jak przychodzi do mnie wiadomość o wiadomości :). Żadko oglądam zdjęcia inych, chyba żeby się pośmiać... Szkoda marnować czasu na siedzenie na nk, jeśli można spędzić ten czas inaczej np. grając.
Mój tata też ma konto, moja mama nie. Oni o nk nic nie sądzą, dla taty to poprostu pisanie ze znajomymi, których dawno nie widział, albo z starymi uczniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować