Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

Nasza Klasa co sądzą o tym wasi rodzice

57 postów w tym temacie

Moi rodzice uważają to po prostu za dobry portal do znalezienia starych znajomych. A inaczej nie mogą się skontaktować, bo np: Nie mają ich numeru telefonu. Jednak też moi rodzice nie są NO LIFE, że siedzą całe dnie na N-K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice (w przeciwienstwie do mnie :D) nie mają nic przeciwko naszej klasie - założyli sobie konta, kontaktują się ze starymi znajomymi od czasu do czasu. Ja też co prawda mam konto, ale wchodzę tam raz na miesiąc zeby przyjąć zaproszenia i tyle. Nie rozumiem ludzi którzy tam przesiadują non-stop - co tam jest do roboty ? komentowanie nowych zdjęć znajomych jak to pięknie wyglądają + dodawanie swoich i czytanie komentarzy ? No bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi również nie mając nic przeciwko niej... moja mama to przesiaduje na niej bardzo często ;)


neo117 --- A co sądzą o niej twoi rodzice ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:23, crash807 napisał:

Moi również nie mając nic przeciwko niej... moja mama to przesiaduje na niej bardzo często
;)


neo117 --- A co sądzą o niej twoi rodzice ?...



Moji niemają nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama uważa że to jest debilne i nie potrzebne po prostu tak i ja też tak uważam n-k to syf .Moja mama raz miała konto ,ale jej się to znudziło po około 1 godzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oboje mają konta, oboje z nich nie korzystają. Wolą spotkania ze znajomymi na żywo, ew. kontaktują się z nimi drogą telefoniczną. Ich zdanie? Mama nieraz szuka telefonów do swoich znajomych, tata z reguły szuka głupich zdjęć swoich NIEulubionych znajomych, żeby później z nich drwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:45, Patrix0707 napisał:

Moi też nic nie mają do nk. Mama ma nk, a nawet babcia ma :D


u mnie prawie, każdy ma naszą klasę tylko babcia i dziadek nie mają, ale ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:34, capral napisał:

Moja mama sama się zarejestrowała na tej stronce. A tata nic nie mówi, bo się tym nie
interesuje.



u mnie podobnie witaj w klubie );););););););););););));););););););););;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz Czytałem sobie CD-A i zostawiłem na gamewalkerze, a tu matka podnosi ekszyna i sobie przegląda i po 5min mówi to może być ciekawe, zastanwawiłem co takiego ?, idę za nią do jej pokoju, włącza laptopa i się....rejestruje na naszej klasie :P, więc matka nic do tego nie ma, ale wkurze że siedzi na niej tak długo że zapomina o swoim synku :P co domaga się 100zł które pożyczyła jakiś czas temu :P, ojcic pewnie też by się zajestrowa gdyby 1.Pamiętał choć jednego kolegę :P 2.Umiał dobrze z kompa korzystać (ale grać w Wolfenstaina RTCW z moją pomocą umiał) 3.Znalazł czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice mówią, że to głupie, bo nikt sie na tym (z ich znajomych) nie rejestruje. ;]

orzech76 - jedna emotka starczyłaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 14:35, Assax napisał:

Moja mama uważa że to jest debilne i nie potrzebne po prostu tak i ja też tak uważam
n-k to syf .Moja mama raz miała konto ,ale jej się to znudziło po około 1 godzinie .

Jak mogła się Jej nasza-klasa znudzić? Przeszła ją kilka razy na hard mode? Nie do końca rozumiem, epf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudzić znaczy że taka nuda strona że aż nie powiem gdzie ściska xD Tylko można pisać na forum i dodawać zdjęcia. Nuda kompletna . Może można znaleść jakiegoś znajomego ,ale po co ? Ja ich mam na codzień a moja mama nie znalazła nikOgo od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starsi nie mają nic przeciwko. Ojciec ma tajne konto którym ogląda wszystko i wszystkich, a ja mam normalne. Tylko do szukania znajomych. Nie akceptuje zaproszeń odżadnych fanklubów i nei przesyłam durnych łańcuszków w "komciach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce dodać że sam mam takie konto, ale nie korzystam z niego non stop, nie bawi mnie to, choć czasem pomocne jest, np wiem kiedy z qumpli ma urodziny, np ostanio w mailu niezapominajka ukatywniła się :D, może ojcu zrobię konto HJE HJE HJE :D, tylko muszę jakoś wydobyć szkoły do których chodził :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować