Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[PLOTA] PSP-4000 z wysuwanym ekranem

32 postów w tym temacie

Gównianie by to nowe PSP wyglądało, gdyby miało aparycję sprzętu przedstawionego na drugim zdjęciu... :P
Mam nadzieję, że z wypuszczeniem nowej wersji swojej kieszonsolki Sony jeszcze trochę poczeka - muszę zacząć zbierać kasę... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ta nowość niewygodnie wygląda, przymierzam się do PSP ale teraz nie wiem czy nie poczekać do pre nowości i kupić starą wersję pewnie po lepszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nowe PSP miało TAK wyglądać, to ja się zgadzam. Od razu widać, że większy ekran byśmy dostali, a na wyglądzie mi nie zależy, ponieważ to jest do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:50, Zaitsev napisał:

a Trackmania?


Trackmania na DS''a nie jest wcale aż taka dobra. Mi jakoś nie przypadła do gustu, a ta Trackmania na PC jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:15, beez napisał:

dla standardowych europejskich ( a w szczególności polskich) graczy, DS niema szans przy
PSP ;)
Niewiem ilu graczy woli pobiegać Mariem albo pograc w tetrisa czy pokemonowate gry zamiast
poszarpać w God of Wara, Silent Hilla bądź GTA i Ace Combat ^^ Jednak niewidze najmniejszego
sensu w wydawaniu kolejnej wersjii PSP (jedyny to "i need money" w ustach Sony) skoro
sam system UMD jest całkowicie nietrafiony. PSP jest najłatwiej najszybciej i najbezpieczniej
podrabialną konsolą jaka kiedykolwiek została wydana. Zważywszy, że w gry z dysku gra
się znacznie przyjemniej (aka niema dziwnych loadingów a płytka tak nieszaleje w napędzie).
Czekam na PSP2 gdzie mam nadzieje Sony już w całości wykorzysta usługe PSN, oraz wprowadzi
jakieś konkretne zabezpieczenia, ponieważ to co się dzieje teraz z PSP (i ogólnie Sony)
to poprostu żenada!
A ta jakaś już przeżarta i przemielona przez inne serwisy, od czasu wydania 3000.


kolejny nawiedzony teoretyk... ale co tam odpisze.

1. wole DSa od PSP, ale PSP tez jest warte uwagi (glownie ze wzgledu na emulacje PSX)
2. GoW - napakowany miesniak i duzo krwi - dla dzieci i to tych niewyzytych emocjonalnie, jestem juz na to za stary, takie gry mnie nudza. GTA mam na PC, SH mnie nie rusza, a Ace Combat to totalnie nie moja liga.
3. co Cie zabezpieczenia tak obchodza ? najwazniejsze ze mozna grac, a ze inni piraca to ich prywatna sprawa - a moze zazdrosc przez Ciebie przemawia ? ;) <nic nie sugeruje>
4. na kazda jedna dobra gre pisana na PSP znajduje 5 tej samej jakosci tytulow na DSa - dlatego wybralem DSa

PS. Mario&Luigi RPG3 zmiecie wszytko ;] Wracam do Chrono Triggera, pozdrawiam :]

co do obrazka do newsa - ta wizualizacja u dola jest chyba dowicipem, nawet slepy widzi ze konfort z trzymania takiego czegos jest zerowy, dlonie szybko sie zmecza bo trzymamy tylko na jeden koniec konsoli a ekran nam ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP Slima i jakby nowy wyszedł pewni go nie zmienię chyba że sony upakowałoby mu naprawdę cieka fiuczersy. A na GT na PSP trochę się jeszcze poczeka, S kiedyś ogłaszało że nie wyjdzie wcześniej jak "pełna" piątka na PS3 zatem najwcześniej w 2010, póki co pozostaje GT na emulatorzes PS1 wbudowanym w soft konsolki. Polecam ją chociażby dlatego, grafika gorsza od gierek na PSP ale pomimo tego Przypomniałem sę jaka kiedyś frajda z gierek na PSX była, PC równolegle też miałem ale to jednak nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:45, Darkblades1 napisał:

Kto co lubi - ale biblioteka gier jest beznadziejna w porownaniu do dsa.

Ja mam PSP od trzech lat i na ilość i jakość gier nie narzekam ;)
A co do newsa: po co komu wysuwany ekran? Zrobiliby w końcu PSP2, a nie się bawią w coraz to nowsze wersje "jedynki". Ileż to można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to by było nie fair w stosunku do właścicieli poprzednich modeli - o ile lifting jest OK, o tyle wysuwany ekran to przecież zupełna zmiana wyglądu konsoli. IMO uważam, że następnym PSP z wysuwanym ekranem będzie PSP 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:14, SKIL napisał:

> To by była jakaś nowość, jak by Sony wydało coś podobnego do tego na zdjęciu psp,
nawet
> mi się podoba, ale jestem nastawiony na kupno nowego DSi, i raczej nie przekonam
się,
> ale kto wie. Kiedyś pamiętam miał wyjść GT na psp, ale do tej pory nie wyszedł,
a z kolei
> Grid jest tylko na DSie.

Dla Gran Turismo na PSP kupiłbym konsolkę. Z pewnością nie ja jeden...


Nie śmiem inaczej mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę inny i powiem, że mi osobiście patent z wysuwanym ekranem średnio się podoba. Tak jak ktoś wspomniał już wcześniej - tak drastyczna zmiana powinna nastąpić dopiero w przypadku kolejnego modelu (PSP2), a nie kolejnej wersji zwykłego PSP. Sony lubi wydawać nowe wersje PSP, ale moim zdaniem nie ma to większego sensu - chociażby ostatnie PSP 3000, nie przyniosło drastycznej rewolucji, jakiej się spodziewaliśmy, a pasy na ekranie odstraszyły nowych nabywców tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować