Zaloguj się, aby obserwować  
Alruhn

Kiedy GTA 5?

100 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 20:17, Alruhn napisał:

czy chcielibyście w gta 5 , żeby akcja rozgrywała się w Miami coś jak vice city :P ?


Raczej powróciłbym do LA,dzielinicy Compton i czarnoskórych gangów ;d
ten klimat mi sie najbardziej podobał,a cała reszta może zostać z gta IV byleby optymalizacja byla na poziomie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobał się klimacik z Vice City i coś takiego chciałbym zobaczyć w piątce. :) Chociaż klimat najnowszej części też mi się podoba, nie powiem. :) Więc może... Słowianin w Miami ~''70? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał by następne GTA działo się w odpowiednikach: Nowego Jorku (czyli tak jak w czwórce), Las Vegas lub San Francisco i by akcja toczyła się w późnych latach 60-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:02, Rumcajsev napisał:

Klimaty jak z filmu "Scarface", niby już była na jego podstawie gra, ale GTA mogło by
być lepsze ;)

Te klimaty były przecież w Vice City. Jeśli oglądałeś film, to w GTA Vice City powinieneś znaleźć multum odniesień do niego.
Chociaż nie miałbym nic przeciwko kolejnej części gry w tym mieście, na silniku GTA IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał np jak kogoś się zabiję , to że jak przyjedzie karetka to reanimacja potem na noszę i do szpitala np jak straż przyjedzie to biorą waż w hydrant i gaszą xd , dalej już nie mam pomysłu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że GTA 5 Szybko nie wyjdzie chyba że zrobi Się taki przeskok jak w Call Of Duty pierwsze 2 częsci były wolno a kolejne 3 jedna po drugiej :)
Wiec myśle że wydawcy GTA nie zrobią takiego przeskoku na 100%
Gta 5 możemy się spodziewac conajmniej za rok lub 2 =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:34, fanrpg napisał:

Myśle że GTA 5 Szybko nie wyjdzie chyba że zrobi Się taki przeskok jak w Call Of Duty
pierwsze 2 częsci były wolno a kolejne 3 jedna po drugiej :)
Wiec myśle że wydawcy GTA nie zrobią takiego przeskoku na 100%
Gta 5 możemy się spodziewac conajmniej za rok lub 2 =]

gta 5 to morżemy się spodziewać , tak na 2012 wiosna , no chyba ze R. już nie ma zamiaru wydawać kolejnego gta . a to by był cios w serce fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie GTA 5 nie zobaczymy jeszcze bardzo długo, co innego gry w stylu GTA 4 Vice City :D. Jak ja chciałbym w coś takiego pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:06, ja33no napisał:

Według mnie GTA 5 nie zobaczymy jeszcze bardzo długo, co innego gry w stylu GTA 4 Vice
City :D. Jak ja chciałbym w coś takiego pograć...

Gta Miami City niech taką nazwę nosi nowe gta ale , wierzcie że R. pewnie po wydaniu gta 5 gdzieś w 2012 r.
morzę wyda jeszcze jakieś gta i to już koniec gta pewnie bo poco mieliby dalej robić , fakt że zarobią na tym ale to już stanie się nudne ;p od 2 dni jadę w gta 3 :P bo to była moja pierwsza gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 21:31, lol94 napisał:

To są tylko plotki ale mówią, że akcja ma się dziać w Tokyo.

Tokyo. ? e tam lipne będzie gta Tokyo.
coś w stylu san andreas niech zrobią xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodaj kiedy robili jeszcze GTA 2, powiedzieli, że zrobią 6 części potem koniec, nie wliczają w to SA itp.
Może zrobią GTA Sibir :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by zrobić w gta 5 coś w stylu polecenie do innego państwa oczywiście nie gdzieś tam do kazachstanu ale nie wiem... moze niemcy, francja ale też bez przesady ze dwa trzy kraje i gites... co do tego gdzie będzie się akcja rozgrywała to ja bym najbardziej chciał żeby sobie można było wybrać np. Niemca, Francuza itd. żeby były jakieś urozmaicenia nie tylko jedna postać... to tyle chciałem w tym temacei powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:13, ja33no napisał:

Bodaj kiedy robili jeszcze GTA 2, powiedzieli, że zrobią 6 części potem koniec, nie wliczają
w to SA itp.
Może zrobią GTA Sibir :D.

no czyli gta 5 i gta 6 i koniec Gta ;P już się skończy , no bo ile morzę być tego gta , no bo nie zrobią przecież gta 10 xDD . nie wiem morzę R. niech zrobią nową gierkę coś podobne do gta ale jakaś inna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować