Zaloguj się, aby obserwować  
Morris12

Alkohol - za i przeciw

117 postów w tym temacie

Alkohol jak wiadomo to nektar ! Większość osób spija go z zadowoleniem, inni patrzą na niego z obrzydzeniem. Jak to w końcu jest? Wypić kieliszek lub dwa okazyjnie. Upić się podczas depresji. Tyle możliwości.
Jak sądzicie... w czym alkohol może pomóc człowiekowi ? W końcu wiadomo - szkód wywołuje wiele :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o smaki, czy tam rodzaje :). Chodzi o to, jakie zastosowanie ma alkohol w życiu codziennym, w czym może pomóc, czy też jak umila czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chociaż ja jestem młodym chłopakiem nie za bardzo lubię alkohol oczywiście czasami trzeba się napić ale najgorzej jest że wokół wszyscy piją chodzi mi oczywiście o kolegów bo zaraz by ktoś napisał że jestem z patologicznej rodziny. Jest taka jakby moda na alkohol wśród młodzieży i to jest trochę martwiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:56, mateuszencja napisał:

> Bycie pod wpływem tego cudownego wynalazku jest po prostu pięknym uczuciem :)

Ale prowadzi do nałogu ;)

A pod wpływem amfy xDDD?


Żeby sie uzależnić od alkoholu to trzeba się postarać :P

a pod wpływem amfy robisz poprostu 5 rzeczy naraz ale to nie temat o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:22, xefs napisał:

> /.../ > Żeby sie uzależnić od alkoholu to trzeba się postarać :P

Nie trzeba się specjalnie starać. Mężczyźnie zwykle wystarczy 7-8 lat systematycznego picia, kobiecie starcza 2-3 lata. Oczywiście są wyjatki, ale lepiej na to nie liczyć. I im wcześnie zaczyna się pić, tym szybciej i tym łatwiej stać sie alkoholikiem.

Dnia 08.03.2009 o 17:22, xefs napisał:


a pod wpływem amfy robisz poprostu 5 rzeczy naraz ale to nie temat o tym :P

Ty, skończ z tym, dobrze? Tego typu odzywki wnerwiaja mnie bardzo, jestem z wykształcenia farmaceutą i dobrze wiem, do czego to prowadzi. Oczywiście, możesz mi nie wierzyć. Jak nie wierzysz, poszukaj placówki Monaru, zobaczysz na własne oczy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:48, xefs napisał:

Bycie pod wpływem tego cudownego wynalazku jest po prostu pięknym uczuciem :)


Z tym jak najbardziej się zgodzę ale już kac nie jest fajny ;p.
Oddawał bym hołdy twórcy browarka xD. Ale jest też umiar, ja pije dla przyjemności ale znam ludzi którzy to chleją żeby porostu się najeba... i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:01, KrzysztofMarek napisał:

Nie trzeba się specjalnie starać. Mężczyźnie zwykle wystarczy 7-8 lat systematycznego
picia, kobiecie starcza 2-3 lata. Oczywiście są wyjatki, ale lepiej na to nie liczyć.

A ja się zapytam z ciekawości, systematycznego picia czyli w jakich odstępach czasowych? No i chyba to też zależy od tego ile się spożywa tego alkoholu bo można wypić jedno piwo albo trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:01, KrzysztofMarek napisał:

> a pod wpływem amfy robisz poprostu 5 rzeczy naraz ale to nie temat o tym :P
Ty, skończ z tym, dobrze? Tego typu odzywki wnerwiaja mnie bardzo, jestem z wykształcenia
farmaceutą i dobrze wiem, do czego to prowadzi. Oczywiście, możesz mi nie wierzyć. Jak
nie wierzysz, poszukaj placówki Monaru, zobaczysz na własne oczy...


Pracujesz tam? Na izbie wytrzeźwień czy odwyku dla alkoholików wcale nie jest weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwo i inne alkohole to ja tylko okazjonalnie, np. wesele, bo fajnie rozgrzewa, a i humorek się poprawia. Tak to to ja bym po prostu nie mógł. To jest niedobre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez obrazy, ale ostatnio zawsze jak widzę Twoją wypowiedź to podkreślasz, że jesteś z wykształcenia farmaceutą... daj spokój, już chyba wszyscy na forum wiedzą, po kiego się chwalić swoim wykształceniem, czy zawodem na każdym kroku ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dobre....? To ja nie wiem co ty tam wypiłeś.

Ja alkohol tylko na imprezach bo inaczej nie potrafię iść tańczyć i humor też słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bycie pod wpływem tego cudownego wynalazku jest po prostu pięknym uczuciem :)
Co w tym pięknego?


(...) a powiem nawet że na imprezie jest ciężko bez alkoholu.
Bo jest zabawniej? No cóż, jak się nie ma poczucia humoru, normalnie nie potrafi się bawić to trzeba czymś nadrabiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha w każdym nowym temacie znajdzie się jakaś ciota co napisze że temat już był a nie sprawdzi o czym... a wracając do tematu... browar dobra rzecz ale nie tak żeby nie dać rady potem wstać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować