Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Pitt to 4 godziny dodatkowej zabawy

48 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 09:06, sig. napisał:

całe 4 godziny? darmowe, fanowskie mody do ambitnych gier potrafią być większe

(ciach)

Bo mody tworzone przez fanów są robione z sercem, tak jak czekoladki Wedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 00:26, Meykan napisał:

Dla mnie posiadacze PS3 nic nie tracą. Oczywiście ci którzy posiadają PS3 i są fanami
poprzednich Falloutów. Bo 3 część to przecież jakaś pusta gra.Jeśli się porównuje poprzedniczki
oczywiście. W ogóle fan Falloutów poprzednich i posiadacz jakieś konsoli nie ma po co
Fallouta 3 kupować bo się zawiedzie. Ale naprawdę zagorzały fan.


Naprawdę zagorzały fan Fallout''a 3 zakupi. Ba! Nawet kilkakrotnie zaliczy, aby dowiedzieć się jak mocno gra gryzie i zasysa podeszwy butów!

;)

Dnia 15.03.2009 o 00:26, Meykan napisał:

PS3 to umierająca platforma? No i niech mi ktoś powie że to nie fanboizm.


Rozbroiłeś mnie... Czy naprawdę nie poczułeś w zdaniu tym nutki sarkazmu? Nie? A szkoda, bo zdanie to nim wręcz ocieka.

"Fanboizmem" mógłbym nazwać fanatyczną obronę swojej platformy, co właśnie próbujesz robić. Wypowiedź Principes''a nie jest "fanbojowska" - jak powiedziałem wcześniej ociekała sarkazmem, którego niestety nie dostrzegłeś. Daruj sobie więc szukanie w każdym osobniku krytykującym konsole Sony fanboja. Robi się to już śmieszne, nieprawdaż?

Dnia 15.03.2009 o 00:26, Meykan napisał:

Tym bardziej
jak ktoś owej konsoli nie posiada a posługuję się bzdurami wypisanymi na różnych portalach.


Posiadam, grać w co mam (choć trzeba zaznaczyć, że konsolkę odpalam sporadycznie).

Z nieco innej beczki:
Polecam przeglądanie stron, które umożliwiają ściąganie modyfikacje do F3. Darmowe mody stoją po prostu na wyższym poziomie niż płatne gnioty panów z Bethesdy.

@junior17

Exactly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Tylko jak ja się zawsze wypowiem to nikt niczego u mnie nie wyszukuje tylko od razu nazywa mnie fanbojem Sony, a nie staram się bronić tej platformy obrażając inną. No sorry nie załapałem sarkazmu ale inni również u mnie nie załapują. A ja lubię każdą platforma bo każda jest stworzona do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:59, Blizzard Beast napisał:

10 dolców nie majątek. gdyby tylko nie ta świadomość, że wszystko to będzie na płycie
w GOTY...

Racja BB, 10 dolców to nie majątek, to po prostu ZDZIERSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:24, Aargh92 napisał:

> 10 dolców nie majątek. gdyby tylko nie ta świadomość, że wszystko to będzie na płycie

> w GOTY...
Racja BB, 10 dolców to nie majątek, to po prostu ZDZIERSTWO.


Nie wiem niby jakim cudem. Nie grałem w F3 (jeszcze, jeszcze!), ale przy cenach innych dodatków to całkiem przyjemna kwota. PoP za 10 dolarów daje 2 godziny zabawy, Tomb Raider - tyle samo. Fakt faktem, że trzy dodatki będą w takim razie kosztowały 30 dolarów, gra 60, to 90 dolców, a po chwili za 40 dolarów będzie można kupić GOTY. TO jest zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sig
> całe 4 godziny? darmowe, fanowskie mody do ambitnych gier potrafią być większe

No właśnie do ambitnych gier. Dobrze to ująłeś. Niestety B. nie posiada czegoś takiego jak ambicja, przez co fanowskie mody do F3 będą (przynajmniej na razie) poprawiały błędy i niedoróbki po tych partaczach z Bethesd''y.
Swoją drogą, że graczom, chce się babrać i rzeźbić w gó**ie. Jestem ciekaw czy uda im się zrobić z F3 dobrą grę.

A co do ceny tych wspaniałości:
Bethesda mało zarobiła na F3, że jeszcze zdziera więcej kasy z graczy? Najlepsze jest to, że teraz sprzedają te mody pojedynczo, a za jakiś czas zrobią z tego "Knight of the Nine", a następnie wrzucą to do edycji Game of the Year. TO jest dopiero zdzierstwo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BB, chodzi mi o to, że DLC do PoP kosztuje 10$ i kest to PEŁNOPRAWNE zakończenie gry. Ogólnie stosunek cena/jakość DLC do PoP, TR, a F3 w szczególności to po prostu tragedia. Wolę ściągnąć darmowego moda niż kupować DLC marnej jakości. DLC jest w porządku, kiedy nikt nie wymaga za to kasy i nie jest perfidnym sposobem na wyłudzenie od fanów mamony. Tylko Valve (Survival Pack do L4D i dodatki do TF2) i Epic (Titan Pack do UT3, hehe) wydają DLC za darmo do swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować