Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - nie za bardzo kompatybilny wstecz

26 postów w tym temacie

LaskaRydzyka-->
A wpadłeś np. na to, że jest wiele hitów, perełek (nazwij jak chcesz) z poprzedniej generacji konsol. Jeśli ktoś np. nie miał nigdy do czynienia z konsolami, a kupi Ps3 to może zechce zagrać w taki hit jak FFX, albo nawet zechce zapoznać się z cała serią od początku (bodajże od 5 już wychodziła na PSXa), a nie od razu FFXII.
Zastanów się najpierw, a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:55, dark master napisał:

Thom
Grałeś na PS3 w jakąś gierkę z PSX''''a? Jeśli nie, to wstrzymaj się, bo M$ też zapewniał, że wszystko będzie ok.

Na PS3 poki co to w ogole malo kto gral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:48, Pan Zbrodni napisał:

-> sig.
Problem jest np. z Fallout, Baldur''''s Gate czy Torment pod XP. Wiem o tym od znajomych, bo jako posiadacz 98
SE nie mam z w/w grami problemów. A czasem nawet uaktualnienie sterowników karty graficznej powoduje kłopoty w starych grach.


Fallouta 2 na XP ukonczylem kilka razu bez problemu. Z grami DOSowymi moze byc problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emulatory dos''a sa dupne polecam psotawienei wirtualnego PC ;D lepsze rozwiazanie ;P .

Co sie tyczy xklc''a :D . kompatybilnosc wstecz jest mi totalnie obojetna :D . Jakby x360 mial odpalac wszystkei gry z starego dziada to bez czesci sprzetu z starej konsol iw nowej by sie nei obylo :D . W ps3 zaladuja bebechy z ps2 (ich znaczna czesc) i nie bedzie tego problemu nie wlcizajac ksoztow samej konsoli ktora bedzie spora :D . Za cene takiego ps3 mozna kupic sobie x360 i x''a i mamy kompatybilnosc wstecz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sig, to spróbuj grac w Gothica (1) na XP. Podejdź do jakiejś większej grupy potworów (pełzacze w kopalni, krwiopijcy przy rzece) - 95% że wywali cię z błędem na pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować