Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj zanim skończysz ściągać

27 postów w tym temacie

Mnie to po prostu dziwi. Jak po ściągnięciu zaledwie 1/10 produkcji można w nią grać?
Takie (coraz częstsze) zabiegi utwardzają mnie w przekonaniu, że przyszłością są gry ściągane (za opłatą, oczywiście) z Internetu. Szczerze mówiąc, niezbyt mnie to cieszy.
EDIT
@Dekerinho: Wysil się i choć raz zapoznaj się z treścią newsa, nie powtarzając postów innych użytkowników ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 01:15, Rethas napisał:

> Tytul newsa brzmi jak przelom na torrentach.

Ucieszyło cię to może?

A to niby czemu? Majac wlasne zrodlo dochodu mozna sobie kupowac oryginalne gierki. Za jakies 10 lat byc moze uslyszysz o tym od rowiesnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 10:32, SoundWave napisał:

A to niby czemu? Majac wlasne zrodlo dochodu mozna sobie kupowac oryginalne gierki.


Sprzedawanie piratów na Stadionie X-Lecia? Hehe. I naprawdę, argumenty o wieku możesz sobie w tyłek wsadzić, to są najgłupsze z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2009 o 11:11, Rethas napisał:

Sprzedawanie piratów na Stadionie X-Lecia? Hehe. I naprawdę, argumenty o wieku możesz
sobie w tyłek wsadzić, to są najgłupsze z możliwych.

A nedzna proba bycia "fajnym" w losowym temacie poprzez zalosne "Ucieszyło cię to może?" jest bardzo madre i jakze sprytne? Chcialbym aby bylo cie mi zal, ale na to juz za pozno. Zal mi twoich rodzicow, ze musza sie z toba uzerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować