Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnego pokemonowego MMO nie będzie

33 postów w tym temacie

"Jeżeli ktoś jest naprawdę zainteresowany światem Pokemonów, to pewnie wie o działających od jakiegoś czasu aż 3 masówkach. Niestety - żadna z nich nie wyszła poza fazę bety ani nie została oficjalnie wsparta przez Nintendo."

Można dokładnie wiedzieć o czym mowa ? Jakie są tytuły tych masówek ? Pierwszy raz słyszę o czymś takim i aż jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:47, 4ny4 napisał:

"Jeżeli ktoś jest naprawdę zainteresowany światem Pokemonów, to pewnie wie o działających
od jakiegoś czasu aż 3 masówkach. Niestety - żadna z nich nie wyszła poza fazę bety ani
nie została oficjalnie wsparta przez Nintendo."

Można dokładnie wiedzieć o czym mowa ? Jakie są tytuły tych masówek ? Pierwszy raz słyszę
o czymś takim i aż jestem ciekaw.

http://lmgtfy.com/?q=pokemon+mmo+wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam! Szukałem kiedyś info o PokeMMO, ale nie mogłem znaleźć( źle szukam, najwidoczniej).
Teraz ściągnąłem Klienta PWO i będzie granie:)
Wychowałem się na Pokemonach Yellow!(tak, wiem- muszę mieć zrytą psychikę:))
I jeszcze ciekawostka w postaci www.lmgtfy.com ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że szkoda. Długa przygoda, kilka lig, walki z żywymi graczami z całego świata... Z odpowiednim planem budowy dałoby się stworzyć naprawdę interesujące MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta Pika-Pani ze zdjęcia ;) Swoją drogą ja pomimo swojego zgrzybiałego wieku ;) uwielbiam Pokemony i chętnie sprawdziłbym takową produkcję w ruchu pomimo wrodzonej niechęci do wszelakiej maści MMO (nuuudyy...! Może WoW przełamuje się z tego schematu ale i tak nie przyciąga mnie za bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:31, nVid napisał:

Pokemon Yellow? Pff, młodzian... :]

W Europie Pokemon Blue, Red i Yellow pojawiły się w tym samym czasie. Na świecie - różnica 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev ma rację. Bardziej im się opyla robienie kolejnych części. Ale mi uniwersum Pika chu już się znudziło dawno temu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na ogromnej popularności jaką cieszy się seria Pokemon moli by bardzo dużo zarobić, szkoda, że zrezygnowali:/ Sam nie jestem fanem, a chętnie bym w ten "magiczny" świat wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm prawie wszystko dziś co robione dla dzieci nie ma żadnej treści a jakby nie patrzeć to wartości moralne w pokemonach jako tako jeszcze się miały, więc w sumie nic do nich nie mam a i gameboyowe gierki miały swój klimat trzeba przyznać, muzyczki do dziś pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

That pikagirl is so sweet. ^^''

Pokemony sa super, tyle setek godzin w nie przegralem, ze glowa mala.

Pomysl na osadzenie ich w swiecie MMO, jest na tyle genialny, co zbyt wymagajacy i przynoszacy jednak mniejsze zyski niz ciagle, nieprzerwane wydawanie nowych przygod z kolejna setka nowych stworkow. Nintendo sie to jak najbardziej oplaca, mnie zas taka polityka juz znudzila, takze swoja przygode z pokemonami zakonczylem na Ruby/Saphire. Ale z ciekawosci obczaje moze to PWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować