Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 zapowiedziany!

125 postów w tym temacie

Fabuła troszkę podobna do ostatniego Splinter Cella, oby jednak wykonanie było zdecydowanie lepsze. Chyba prace nad grą trwają już od jakiegoś czasu, sądząc po premierze zapowiedzianej na jeszcze ten rok. Oby podtrzymali klimat noir i zrobili jeszcze efektowniejszy bullet time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie informacja świetna. Jedynka gra genialna. Dwójka bardzo dobra. Szkoda, że Remedy się najnowszym Maxem nie zajmuje, jednak mam nadzieję, że Rockstar Vancouver nie zawali trzeciej części ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomosc sprawila ze szybciej zabilo mi serce :) Niestety, ale musze podzielic obawy niektorych osob - Remedy wiedzialo co robic z postacia Maxa, R* juz moze sie zagubic w tej kwestii i fabula moze isc w malo ciekawym kierunku, a przeciez byl to bardzo wazny element gry.
Poza tym przeraza mnie to ze w kwestii PC rzeczywiscie moze byc jak z GTA4. Znow bedzie tlumaczenie (idiotyczne, nawiasem mowiac), ze gra jest z mysla o komputerach przyszlosci.
No i zeby to byl Max Payne, nie GTA... mnie nie interesuje w Maxie otwarty swiat i inne bzdury tylko pieknie zrealizowane walki, klimat i fabula, bo te rzeczy wlasnie stanowily piekno 1 i 2 czesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 18:21, Korbhegn napisał:

No i zeby to byl Max Payne, nie GTA... mnie nie interesuje w Maxie otwarty swiat i inne
bzdury tylko pieknie zrealizowane walki, klimat i fabula, bo te rzeczy wlasnie stanowily
piekno 1 i 2 czesci...

Zgadzam się z tobą w pełni i żeby postać Maxa była tak samo świetna jak w poprzednich częściach ale niestety mam co do tego wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:27, hellhammer88 napisał:

> Nie dawno przeszłem 1 i 2 chętnie pogram 3. Ale nie na PC tylko PS3!!

O kolejny fanboy, który dostaje ślinotoku…


Nie chodzi o to. Po prostu wole na PS3 kupić bo inwestuje w tym roku w niego a mój PC pewnie go nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra "absolutnie do zagrania", jak już będę miał nowego kompa. A że tych gier zebrało się jeszcze trochę już wydanych (MUSZĘ zagrać w Bioshocka na przykład) to nowy komputer będzie solidnie furkotał :)

Co do samej gry- w jedynkę wstyd mi się przyznać nie grał, 2 była kozacka, przeszedłem ją całą. Kto jak kto, ale Rockstar chyba opowieści przesiąknięte czarnym humorem opisywać umie. Więc ja czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w dwóch pierwszych częściach nie widziałem jakoś szczególnie dużo jakiegokolwiek humoru, dlatego jakos nieufne podchodze do tego, że Rockstar się za to bierze. Nadal jednak nie rozumię tych którzy się GTA4 w wersji PC czepiają. Jak przeboleć optymalizację i cyrki przy instalacji to gra jest epicka. Nie żałuję, że kupiłem tę grę w dniu jej premiery. A co do trzeciego Maxa nie moge się doczekać, dwójeczkę ukończyłem około 6 razy nie licząc losowego przechodzenia pojedyńczych poziomów. Jak go spaprzą to... to... to bedzie mi bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała wiadomość! Gdybym aktualnie nie był zajęty umieraniem to był podskoczył z radości ;P. Ale niestety - wilgotne i zimne powietrze sprowadziło na mnie jakąś chorobę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:40, jendrek1988 napisał:

To druga szczęśliwa informacja ze świata gier, poprzednia była o Mafii 2. Miejmy nadzieję
iż pojawi się w sklepach dopracowany i nie-na-kilka-godzin tytuł.

Akurat ja wolę szybkie i krótkie niż długie i nudne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2009 o 19:52, azur65 napisał:

Akurat ja wolę szybkie i krótkie niż długie i nudne tytuły.


A ja wolę pomidory. A gry długie i ciekawe, a nie pięciominutowe pitu pitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, obydwie części Maksa były świetne, ale... jednak mam obawy o nową część... w końcu nie robi tego już Remedy. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno temu zagrywałem się w "jedynkę" z rozdziawioną gębą przechodziłem każdy rozdział. Kiedy wyszła dwójka mój dawny komp jej nie udźwignął a kiedy miałem już nowego PC czyli od roku temu z kawałkiem jakoś mnie już do niej nie ciągnęło. A tu trójka IMO powinna już dawno wyjść a co będzie pożyjemy zobaczymy. Jedynka była przełomem, dwójka raczej średnia a trójka? miejmy nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho! No! To jest coś na co czekałem od przejścia "dwójki", czuję się jednak spokojny, Max jest tak ludzką postacią, że nie da siętego skonocić, chyba że będą z niego robić superhero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>HentaiDymon

wlasnie tego sie wszyscy czepiaja w GTA IV na pc, nikt nie czepia sie ze gra jest do bani czy nudna, ale o to ze nikt nie moze grac bo wymagania nie takie^^a o cyrkach z instalka juz nie bede wspominal :) na MP3 czekam, mam nadzieje ze bedzie tak samo swietna jak poprzednie czesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować