Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 12:34, Sebat1 napisał:


> Mam problem. Jestem w 11 misji. Ide wzdłuż drogi, ale dalej jest rozwalony most,
koło
> tej latarni na takiej wyspie. Co dalej robić? W poradniku nic nie ma. Na te wyspe
z latarnią
> też próbowałem wejść, ale sie nie da.
W Far Cry grałem juz bardzo dawno temu , ale w tym momęcie kojarzą mi się dwa rozwiązania
, nie wiem czy dobre. Rozejrzyj się czy do tej latarni przyczepiona jest jakaś lina ,
jeśli tak to zjedź po tej linie do latarni , ewentualnie spróbój tam dolecieć pobliską
lotnią.


No właśnie jest jakaś lina, ale nie wiem jak sie niej złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:48, 143872 napisał:

Nie za bardzo kojarzę moment z gry ale daje screeny całej misji z poradnika, może jakoś
pomoże.


Też mam ten poradnik, nic w nim nie jest napisane jak użyć tej linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś jeszcze powie czemu do jasnej cholery nie moge konta zrobić na ubi.com. Jakiegolwiek hasła nie wpsize to nie chce mi uznać. Zawsze jest napisane to samo: You have entered an invalid information. Please try again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 11:24, 143872 napisał:

Trudno utrzymać kontrolę nad lotnią, dlatego jest tylko w 2-3 miejscach w grze.

Jesteś pewny , że tylko w tylu miejscech w grze można spotkać lotnie ? Bo coś mi się wydaje , że chyba jednak więcej było taki miejsc , ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:03, Ecko09 napisał:

Niech mi ktoś jeszcze powie czemu do jasnej cholery nie moge konta zrobić na ubi.com.
Jakiegolwiek hasła nie wpsize to nie chce mi uznać. Zawsze jest napisane to samo: You
have entered an invalid information. Please try again.

Ja się zalogowałem bez problemu może jest jakiś błąd zobacz za minut kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Ty tam polazłeś ;] Najlepiej wczytaj poprzedniego save''a i i idź w stronę tam, gdzie było dwóch ludzi co szli do pojazdu. I idź potem cały czas prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:16, Ecko09 napisał:

Zrobiłem screena. dochodze do tego miejsca i dalej nie wiem, gdzie iść i co robić. Help.

Nie kojarzę miejsca, ale idź w tą stronę gdzie wskazuje strzałka na HUD''zie . Mógłbyś chociaż napisać, jak daleko jesteś? Który to mniej więcej poziom, wtedy może bym ci pomógł. Jeśli grę masz z Kolekcji klasyki to masz tam poradnik dołączony na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG powinni powiesić tego co wymyślił 19 misje. Banda mutantów, a ja z 10 nabojami. Tego sie nie da przejść :/ Próbowałem ich utopić, ale nie każdy włazi do wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapewniam Cię że w tej grze przed Tobą są jeszcze znacznie trudniejsze misje. A co do tych mutantów to każdy powinien wejść do wody. Musisz tylko odpowiednio pokąbinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:24, dave03 napisał:

Heh, zapewniam Cię że w tej grze przed Tobą są jeszcze znacznie trudniejsze misje. A
co do tych mutantów to każdy powinien wejść do wody. Musisz tylko odpowiednio pokąbinować
;)


No nie powiedziałbym ;P Po tej misji zostaje już tylko ostatnia, ale i tak tego z mutantami nie przejde :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:30, Ecko09 napisał:

No nie powiedziałbym ;P Po tej misji zostaje już tylko ostatnia, ale i tak tego z mutantami
nie przejde :|


Przejdziesz. Ja z początku też myślałem że to niemożliwe, a później doszedłem już do takiej wprawy że teraz przechodzę ten fragment bez potrzeby wczytywania stanu gry od nowa. A FC Będzie jeszcze trudniej i to jeszcze w tej misji, więc się tak nie ciesz. Jeszcze wspomnisz moje słowa :P Coś czuje że będziesz nieźle pod nosem rzucał mięsem :P Zresztą jak chyba każdy w tym fragmencie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe. Może mi ktoś przesłać save już po tym momencie? Żeby być dobrze uzbrojonym itp. Na maila: barbossas@gmaial.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak ty się poddajesz aż tak łatwo , to życzę powodzenia w dalszej części tej misji i w następnej , bo naprawdę bardzo się przyda , ponieważ tak jak wspomniał już dave będzie jeszcze trudniej. Jak ci się nie chce przechodzić tej gry to urzyj kodów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:50, Sebat1 napisał:


Jak ty się poddajesz aż tak łatwo , to życzę powodzenia w dalszej części tej misji i
w następnej , bo naprawdę bardzo się przyda , ponieważ tak jak wspomniał już dave będzie
jeszcze trudniej. Jak ci się nie chce przechodzić tej gry to urzyj kodów. ;P


Próbowałem przed chwilą właśnie. Nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:24, dave03 napisał:

A co do tych mutantów to każdy powinien wejść do wody.

Taaa, każdy wchodzi, ale nie każdy się w niej topi :/ Akurat w tym miejscu jest bug, który powoduje, że mutanty jakimś cudem skacząc, czasem wyskakują ponad wodę i "biegną" po niej w miejscu (prawie jak Jezus, tylko one nie zmieniają położenia). Jedynym sposobem ich utopienia jest podpłynięcie do nich od spodu i popchnięcie ich w górę, co w 50% kończy się śmiercią. Raz udało mi się utopić wszystkie mutanty, został tylko jeden na wodzie. Pomyślałem: "Łeee, bug to pewnie będzie stał w tym miejscu". Wyszedłem na ląd, a on na mnie skoczył (i oczywiście zabił). Nie wyobrażacie sobie mojej frustracji.
Tego błędu nie rozwiązuje nawet patch 1.4. To skutecznie mnie zraziło do tej gry i nie wiem czy kiedykolwiek do niej wrócę.
EDIT: Grę przeszedłem, ale na cheatach, a to już nie jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 23:45, KapiX napisał:

>


Znalazłem rozwiązanie. Mutanty trzeba kompletnie olać, wystarczy płynąć cały czas rzeką, aż do helikoptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować