Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Robin Hood Legenda Sherwood - Temat ogólny

182 postów w tym temacie

Jeżeli gra Robin Hood: Legenda Sherwood przypadła komuś do gustu to doradzam zakup Soldies: Ludzie Honoru, bądź Desperado: Poszukiwany Żywy Lub Martwy. Te gry są bardzo podobne, różnią się tylko czasami, w których się rozgrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bradzo fajna gra. Lubie do niej wracać ze względu na klimat. Desperados też mam i tez bardzo mi się podoba. Extra gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:20, mike91 napisał:

RH legenda sherwood to bardzo fajna gra klimatycznie ale grafa no niestety czas jest nieubłagany.


Nie wiem co masz do zarzucenia grafice Moim zdaniem grafika w tej grze jest bardzo ładna i całkowicie odzwierciedla klimat gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 11:25, wilkas napisał:

> RH legenda sherwood to bardzo fajna gra klimatycznie ale grafa no niestety czas jest
nieubłagany.

Nie wiem co masz do zarzucenia grafice Moim zdaniem grafika w tej grze jest bardzo ładna i
całkowicie odzwierciedla klimat gry


tylko ze sie juz zestarzała ale i ta jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:32, Kuba Kmiecik napisał:

Pomocy! Prześlijcie mi save''a 30 - 40 %. kmieciu92@autograf.pl


Połowe misji można przejść nie wyślając się.
www.cda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w drugiej misji i ne wiem jak się dostać do lasów Sherwood mam juz odblokowane tabliczki z napisem Sherwood i nie wiem jak się tam dostać.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:41, Paweł 321 napisał:

Mam pytanie jestem w drugiej misji i ne wiem jak się dostać do lasów Sherwood mam juz odblokowane

Aby zakończyć misje musisz całą drużyną "wejść" na taką tabliczkę, wtedy pokaże Ci się ekran czy chcesz zakończyć misje klikasz na "ptaszek" i już jesteś w borach Sherwood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!Mam jeszcze jedno pytanie czy trzeba rozwalać wszystkich żołnierzy żeby móc przejść do następnego etapu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:45, Paweł 321 napisał:

Dzięki!Mam jeszcze jedno pytanie czy trzeba rozwalać wszystkich żołnierzy żeby móc przejść
do następnego etapu??

Nie, nie musisz :) Możesz nie "dotknąć" ani jednego żołnierza, musisz tylko zaliczyć wszystkie cele misji (wyświetlają się po naciśnięciu ESC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:54, Paweł 321 napisał:

A ile ich jest w drugiej misji???

Celów ? Skoro masz już tabliczki z napisem Sherwood tzn. że wszystkie już wykonałeś. Naciśnij klawisz ESC tam masz ładnie wszystkie wypisane te które są na żółto jeszcze nie ukończyłeś, natomiast te na niebiesko zostały już przez Ciebie wykonane. Tak więc nie pozostaje Ci nic innego jak wziąć całą drużynę i przejść nią na tabliczkę Sherwood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować