Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 bestsellerem wszechczasów?

39 postów w tym temacie

Troszkę przesadzają, gra sprzeda sie swietnie ale czy przebije te najlepsze tytuły ever ? Musieliby diametralnie zmienić model multi, a i singiel nieoparty na skryptach (marzenia wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BZDURA. Niewazne czy gra bedzie jeszcze lepsza niz CoD4, czy bedzie długa czy krótka, nie sprzeda się tak dobrze. Powód - nie ma członu Call of Duty. Nie każdy skojarzy, że MW2 jest od Infinity Ward. Markę CoD zna prawie każdy, markę MW - tylko garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to na co zwrócił uwagę MaZZeo nie jest do końca bez sensu. Pozbywając się tej cząstki wiele osób rzeczywiście może nie skojarzyć tytułu, mniej doinformowani mogą pomyśleć, że to nie kontynuacja serii, bla bla bla. Moim zdaniem sporo ryzykują wycinając z nazwy magiczne słowa "Call of Duty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadają takie głupoty, zeby było o nich głośno i jak widać trafiają z tym na łamy podatnych serwisów...
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie zdaje sobie sprawę, że MW2 nie ma szans na znalezienie się nawet w TOP20 nie mówiąc o pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 10:47, Resetti napisał:

Gadają takie głupoty, zeby było o nich głośno i jak widać trafiają z tym na łamy podatnych
serwisów...
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie zdaje sobie sprawę, że MW2 nie ma szans na znalezienie
się nawet w TOP20 nie mówiąc o pierwszym miejscu.


Każdy, kto śledzi wydarzenia w grach, wie że "Modern Warfare 2" to Kontynuacja COD4:MW, więc ja na przykład problemu ze sprzedażą nie widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej na pudełku znajdzie się zapewne napis "Gra twórców Call of Duty" czy coś w tym stylu, więc ja problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury to ty gadasz.12 mln to garstka tak?Do tego nie wiedza w co graja tak?Czizas...

Zanim zaczniesz dyskutować, wpierw poćwicz czytanie ze zrozumieniem.

Jeśli masz przed sobą pudełko z grą (bo ja mam) to przyjrzyj się tytułowi. Ja tam widzę wiekszymi literami "Call of Duty 4". Moder Warfare to tylko mały człon napisany mniejszą czcionką. Poczytaj tez fora - czy ktoś pisze "CoD:MW"? Prawie nikt, bo dla każdego MW = CoD4. Rozumiesz teraz o czym pisze czy nadal nie trybisz?

Np. taki mój wujek (typowy gracz koło 40tki) zna jedynie 3 serie - NFS, Medal of Honor, Call of Duty. Co roku kupuje te gry. Sęk w tym, że nie każdy właśnie śledzi wydarzenia w grach, nie czyta newsów i skąd może wiedzieć, że zielone pudełko Modern Warfare 2 to będzie właśnie kontynuacja CoD4?

Każdy, kto śledzi wydarzenia w grach, wie że "Modern Warfare 2" to Kontynuacja COD4:MW, więc ja na przykład problemu ze sprzedażą nie widzę ;]

Argumentacja godna gimnazjalisty. Brawo szerloku.

Powinieneś wiedzieć, że większość kupujących to casuale, którzy nie wnikają zbytnio w branże gier. Kupują
produkcję, bo ma znany tytuł. Wyniki sprzedaży simsów, czy NFSów tylko tego dowodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie usunięcie członu Call of Duty z tytułu może być ryzykownym posunięciem, które na pewno negatywnie zaważy (w mniejszym lub większym stopniu) na sprzedaż gry. I zgodzę się z użytkownikami, którzy twierdzą, że część casualowych graczy nie skojarzy MW2 z serią CoD (mówię to na przykładzie mojego ojca - zapalonego gracza "czwórki", który do dziś nie zna podtytułu tej gry). Jednak mimo wszystko ta gra ma ogromny potencjał i szczerze życzę twórcom, aby ich zamiary się spełniły. Już mogą doliczyć kolejnego klienta, który na pewno kupi grę w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć ładnie w głowie poprzestawiane, żeby mówić o grze która jeszcze nawet nie pokazała prawdziwych screenów że będzie bestsellerem wszech czasów.


UWAGA! ! ! NAWIASEM MÓWIĄĆ TO WSZECH CZASÓW PISZEMY OSOBNO HA HA
TYTUŁ POSTA TO CHYBA PRZEDSZKOLAK PISAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że developerom powoli zaczyna woda sodowa do głów uderzać. I tak Starcrafta II i Diablo III nie pobiją więc nawet niech się nie wysilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 13:11, Econochrist napisał:

Trzeba mieć ładnie w głowie poprzestawiane, żeby mówić o grze która jeszcze nawet nie
pokazała prawdziwych screenów że będzie bestsellerem wszech czasów.


UWAGA! ! ! NAWIASEM MÓWIĄĆ TO WSZECH CZASÓW PISZEMY OSOBNO HA HA
TYTUŁ POSTA TO CHYBA PRZEDSZKOLAK PISAŁ.


Nie unoś się tak, każdemu się zdarza. Mawiają, że jeden wykrzyknij to -10 do IQ, dołóżmy do tego Capslock i mamy podstawówkę. :) Co do początku posta, tak masz rację, mają poprzestawiane w głowach, ale to chyba dobrze, bo nikt normalny nie stworzyłby tak dobrej gry jak Modern Warfare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, narzekacie na ten człon nazwy. Zapewniam Was, że skoro zapowiadają intensywną kampanię reklamową to każde dziecko na Ziemi będzie wiedziało, że jest to kontynuacja słynnego "CoD4".

Do tego prawda jest taka, że większość NAPRAWDĘ dobrych gier sprzedaje się dobrze niezależnie od swojego tytułu ;] Marka to nie wszystko, liczy się coś więcej.

Woda sodowa? Starcraft II i Diablo III to żywe legendy, ale nie ma powodów, żeby IW nie mogło nawiązać swoim dziełem (a co!) "walki" z nimi. Zwłaszcza, że tytuł będzie dostępny na wszystkie platformy (tzn. pc, ps3, xbox360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować