Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 13:09, pitors89 napisał:

>
> P.S. Co to znaczy "oryginalne"?A mogą być telefony nie oryginalne?
Oryginalne(nie kradzione) ;)


Ale kradzione też są oryginalne, i mogę także zdarzyć się nowe :P Sprawdź też na allegro, mnóstwo osób sprzedaje nowe telefony w Warszawie i jest możliwy odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:15, balduran2 napisał:

Ale kradzione też są oryginalne, i mogę także zdarzyć się nowe :P Sprawdź też na allegro, mnóstwo
osób sprzedaje nowe telefony w Warszawie i jest możliwy odbiór osobisty.

Nom, a koleś taki nie dość, żę ci komórki nie da to cię jeszcze z kasy skroi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:18, emo89 napisał:

> Sprawdź też na allegro,
mnóstwo
> osób sprzedaje nowe telefony w Warszawie i jest możliwy odbiór osobisty.
Nom, a koleś taki nie dość, żę ci komórki nie da to cię jeszcze z kasy skroi :P


Ale napisałem przecież że na terenie miasta przeważnie jest możliwy odbiór osobisty. Często też jest tak że na allegro telefony sprzedają komisy, kupujesz telefon na allegro i idziesz po niego sam sobie do danego komisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem pochwalic mojego malego przyjaciela czyli " Sagem MYX5-2V" bowiem doskonale sie sprawuje ma doskonala baterie jest wytrzymaly i nie taki drogi ma aparat VGA i jest cool:D jedyny jego mankament to mala pamiec wewnetrzna:/no coz ale nie ma idealow za taka cene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:41, Mroczny78 napisał:

ja chcialem pochwalic mojego malego przyjaciela czyli " Sagem MYX5-2V" bowiem doskonale sie
sprawuje ma doskonala baterie jest wytrzymaly i nie taki drogi ma aparat VGA i jest cool:D
jedyny jego mankament to mala pamiec wewnetrzna:/no coz ale nie ma idealow za taka cene:P


Sagem?? No cóż, za dobra marka to nie jest... Nierozumiem jak telefon z aparatem VGA może być cool. Jeśli dobrze Ci się go używa to ok, ale radzę niedługo wymienić telefon. POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:48, igorinho napisał:

Sagem?? No cóż, za dobra marka to nie jest... Nierozumiem jak telefon z aparatem VGA może być
cool. Jeśli dobrze Ci się go używa to ok, ale radzę niedługo wymienić telefon. POZDRo

Ja mam Sagema i nie narzekam, jedyną wadą jest tylko 12 miesięcy gwarancji, ale większość osób i tak z niej nigdy nie korzysta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:00, Cheed napisał:

Ja mam Sagema i nie narzekam


Jeżeli rozumujesz, że telefon jest tylko do rozmawiania, to wcale Ci się nie dziwię. Ja np: nie zdzierżyłbym mieć telefonu z czarno-białym wyświetlaczem, bądź bez aparatu i mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:03, igorinho napisał:

Jeżeli rozumujesz, że telefon jest tylko do rozmawiania, to wcale Ci się nie dziwię. Ja np:
nie zdzierżyłbym mieć telefonu z czarno-białym wyświetlaczem, bądź bez aparatu i mp3

Każdy ma inne priorytety ;-) Mój Sagem ma aparat 1,3mpix, odtwarzacz mp3, karte pamieci i chyba całą reszte bajerów ;-) "Sagem?? No cóż, za dobra marka to nie jest..." właśnie chodziło mi o tej fragment Twojej wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:06, Cheed napisał:

Mój Sagem ma aparat 1,3mpix, odtwarzacz mp3, karte pamieci i chyba
całą reszte bajerów ;-)


No cóż, jeśli posiada takie "bajery" to dobrze i cieszę się, że telefon jaki masz, podoba Ci się. Jednak sam przyznasz, że Sagem do najlepszych marek nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:12, igorinho napisał:

No cóż, jeśli posiada takie "bajery" to dobrze i cieszę się, że telefon jaki masz, podoba Ci
się. Jednak sam przyznasz, że Sagem do najlepszych marek nie należy...

Po pół roku użytkowania mogę przyznać tylko tyle, że bajerami i wyglądem jest conajmniej porównywalny do innych telefonów a krótszą gwarancję rekompensuje niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:18, Cheed napisał:

Po pół roku użytkowania mogę przyznać tylko tyle, że bajerami i wyglądem jest conajmniej porównywalny
do innych telefonów a krótszą gwarancję rekompensuje niższa cena.


Mi np gwarancja jest nie potrzebna, szanuje swój telefon i nigdy żaden mi się nie popsuł. OK jeśli Twój Sagem jest dobry i Ci pasuje, to nie mamy o czym mówić. Ważne jest to, żeby Ci się podobał. POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:24, igorinho napisał:

> Po pół roku użytkowania mogę przyznać tylko tyle, że bajerami i wyglądem jest conajmniej
porównywalny
> do innych telefonów a krótszą gwarancję rekompensuje niższa cena.

Mi np gwarancja jest nie potrzebna, szanuje swój telefon i nigdy żaden mi się nie popsuł. OK
jeśli Twój Sagem jest dobry i Ci pasuje, to nie mamy o czym mówić. Ważne jest to, żeby Ci się
podobał. POZDRo

A jaki masz fonik bo nie wszystkim gwarancja jest obojętna (nawet jeżeli bardzo dbają o telefon)???
Mam SE k750i pierwsze kłopoty z joyem pojawiły się po pół roku po 9 miesiącach musiałem go oddać na czyszczenie. Zdcydowanie nie polecam SonyEricssonów z joyami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 16:48, igorinho napisał:

Sagem?? No cóż, za dobra marka to nie jest... Nierozumiem jak telefon z aparatem VGA może być
cool. Jeśli dobrze Ci się go używa to ok, ale radzę niedługo wymienić telefon. POZDRo


planuje wymienic no ale mam ten i jest fajnie:)sa tez gorsze i ludzie zyja:P chcialbym miec sony ericsona k800:D no ale nie zawsze sie ma to czego sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:42, Doktor14 napisał:

A jaki masz fonik bo nie wszystkim gwarancja jest obojętna


Mam Sonego Ericssona w810i. Nie narzekam, a co najważniejsze ten telefon nie ma joysticka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:49, igorinho napisał:

Mam Sonego Ericssona w810i. Nie narzekam, a co najważniejsze ten telefon nie ma joysticka :D


Teraz dopiero zrozumiałem jaka jest wana K750i joystick :> Zaczął sie zacinać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:31, Prince07 napisał:

Teraz dopiero zrozumiałem jaka jest wana K750i joystick :> Zaczął sie zacinać ... :(


Tak to już w Soniakach bywa. Prince fajny avatarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:36, igorinho napisał:

Tak to już w Soniakach bywa. Prince fajny avatarek ;)


No niestety ale jakoś sie narazie tym nie przejmuje. Gorzej będzie jak całkiem przestanie działac ;)
A co do tego avatarka to thenks :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:03, igorinho napisał:

Jeżeli rozumujesz, że telefon jest tylko do rozmawiania, to wcale Ci się nie dziwię. Ja np:
nie zdzierżyłbym mieć telefonu z czarno-białym wyświetlaczem, bądź bez aparatu i mp3

Heh, ja mam Siemens A52. Czarno-żółty wyświetlacz, tylko polifoniczne dzwonki ma, ale niestety brak wapu uniemożliwia ściągnięcie innych poly. Ja w sumie telefon mam do smsów i dzwonienia czasami :D. Starczy mi. Ale zaczyna szwankować klawiatura, więc może za rok go zmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:49, igorinho napisał:

> A jaki masz fonik bo nie wszystkim gwarancja jest obojętna

Mam Sonego Ericssona w810i. Nie narzekam, a co najważniejsze ten telefon nie ma joysticka :D

Ahhh... no tak seria "W" tak duży plus to brak joysticka. I chyba następny telefonik u mnie nie będzie to seria "K" a seria "W".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się