Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

ja ostatnio dostałęm na urodziny bardzo fajny telefon. jest to odtatnio wydany siemens. aparat, video 10 MB pamieci. taki spokojny telefonik i żadnych zbędych bajerów co to się nie przydają.. POLECAM a jest ich coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson W300i spełnia wszystkie twoje wymagania oprócz aparatu. Ma go, ale można nim zrobić zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 640 na 480 pikseli. Karta pamięci ma pojemność 256 MB. A tak w ogóle - jeżeli chcesz robić zdjęcia, to lepiej na tym wyjdziesz, jeśli kupisz sobie aparat cyfrowy, na przykład Sony DSC-P200. Polecam oba urządzenia. Aha, mam oba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:36, cedricek napisał:

ja ostatnio dostałęm na urodziny bardzo fajny telefon. jest to odtatnio wydany siemens. aparat,
video 10 MB pamieci. taki spokojny telefonik i żadnych zbędych bajerów co to się nie przydają..
POLECAM a jest ich coraz mniej.


Masz na myśli Benq-Siemens?? Jeśli mówisz o normalnym Siemensie, to pozwól, że nie będę się wypowiadał w tej sprawie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:26, Cheed napisał:

Nie widziałem takiego tematu a myśle że na forum jest potrzebny. Pierwsze pytanie co cenicie
najbardziej w komórce? Wygląd, aparat, łatwość obsługi, odtwarzacz mp3, radio czy może coś
innego? Drugie pytanie dotyczy stron z których odpłatnie możemy pobierać gry, tapety, dzwonki.
Która według was jest najtańsza, najatrakcyjniejsza i dlaczego?


ja mam sony ericsona d750 i fajny a najwazniejsze w telefonach to aparat minimalnie 2mp odtwazacz mp3 jakas gra no i duzy monitor oraz kabel usb w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:30, albinskia napisał:

ja mam sony ericsona d750 i fajny a najwazniejsze w telefonach to aparat minimalnie 2mp odtwazacz
mp3 jakas gra no i duzy monitor oraz kabel usb w komplecie.


No, fajny fonik. Ja mam w810i o podobnych funkcjach i też jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka !!mam teraz zmienic telefon i mam pytanko jaki wedlug was jest najlepszy pod wzgledem funkcjonalnosci i ceny?? interesowalby mnie juz z aparatem i karta memoric...moze sony ericson....proslilbym o podanie 3 najlepszych modeli wedlug was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:46, Mroczny78 napisał:

siemka !!mam teraz zmienic telefon i mam pytanko jaki wedlug was jest najlepszy pod wzgledem
funkcjonalnosci i ceny?? interesowalby mnie juz z aparatem i karta memoric...moze sony ericson....proslilbym
o podanie 3 najlepszych modeli wedlug was:D


Jeśli chodzi o soniaki to K750i oraz trochę droższy W810i. Funkcje 100% zadowalają. W810i podobno pracuje z kartą 8gb, muszę wypróbować. K610i też jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 18:51, igorinho napisał:

Jeśli chodzi o soniaki to K750i oraz trochę droższy W810i. Funkcje 100% zadowalają. W810i podobno
pracuje z kartą 8gb, muszę wypróbować. K610i też jest fajny.

a co mysli o sony K800??ten model chyba jest najlepszy teraz z soniakow...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:57, Mroczny78 napisał:

a co mysli o sony K800??ten model chyba jest najlepszy teraz z soniakow...??


Jest najlepszy, sam go chciałem kupić, ale cena mnie przerosła... K800i to świetny telefon, trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:57, Mroczny78 napisał:

a co mysli o sony K800??ten model chyba jest najlepszy teraz z soniakow...??


Sam aparat w tym telefonie mówi za siebie :P, dodatkowo funckje i karty pamieci... Ten soniaczek to konkretna sprawa...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z LordYoghurtem jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ja mam Nokię N73 zdjęcia robi nawet, nawet ale i tak z aparatu nie korzystam wolę moją lustrznkę ;p Kupiłem ten telefon tylko ze względu na symbaina i dobry i duży wyświetlacz no i oczywiście cenę 1,22 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:13, Traju napisał:

Zgadzam się z LordYoghurtem jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ja mam Nokię
N73 zdjęcia robi nawet, nawet ale i tak z aparatu nie korzystam wolę moją lustrznkę ;p Kupiłem
ten telefon tylko ze względu na symbaina i dobry i duży wyświetlacz no i oczywiście cenę 1,22
zł xD



Duzy ?? Raczej sredni ;) - symvian jest taka platforma, ze jest telefonem do wszystkiego - wystarczy odpowiednie oprogramowanie - wystarczy zerknac na www.republika.pl/jarofon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:21, Qlorowy napisał:

> Zgadzam się z LordYoghurtem jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ja mam Nokię

> N73 zdjęcia robi nawet, nawet ale i tak z aparatu nie korzystam wolę moją lustrznkę ;p
Kupiłem
> ten telefon tylko ze względu na symbaina i dobry i duży wyświetlacz no i oczywiście cenę
1,22
> zł xD


Duzy ?? Raczej sredni ;) - symvian jest taka platforma, ze jest telefonem do wszystkiego -
wystarczy odpowiednie oprogramowanie - wystarczy zerknac na www.republika.pl/jarofon


Taki mały nie jest ma 2.5 cala cayli nie mało. Wiem, że symbian jest do wszytkiego ale o to powiedzenie "jeśli coś jest do wszystkeigo..." miałem na myśli aparat a nie funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:41, gabrielgoluszek napisał:

ja mam nokię 6670 i jestem dardzo zadowolony z tego telefonu, choć na początku nie byłem -
po miesiącu padł mi symbian!!!


a ja zmienialem z symbiana na symbiana i nigdy nie bylo problemow zaczynalem na n3650 a narazie jest se p910i
teraz czaje sie na palma jakis mda by sie przydal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się