Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

/.../
Co do tego M3000 to niezła zabawka z niego... :) N73 też jest niczego sobie, w niektórych funkcjach nawet lepsza... Ciekaw jestem, dlaczego w tych SPV wszędzie są aparaty tylko 1,3Mpx... :] CO do myślenia o zmianie fona: Też mam swojego K750i stosunkowo niedługo, a myślałem czy by się nie wymienić na SPV C550, ale chyba jednak jeszcze zostanę przy moim SE, bo na pewno jeszcze bym za nim zatęsknił, a w szczególności za aparatem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:42, czapla56 napisał:

Co do tego M3000 to niezła zabawka z niego... :) N73 też jest niczego sobie, w niektórych funkcjach
nawet lepsza...


Tak, niezły z niej statek... Chyba za pół roku padnie moim łupem...

Dnia 27.03.2007 o 16:42, czapla56 napisał:

Ciekaw jestem, dlaczego w tych SPV wszędzie są aparaty tylko 1,3Mpx... :]


SPV to komputery przenośne i wszystko co najlepsze ładowane jest do środka. Aparat jest tu tylko zabaweczką i dodatkiem ( w tym narzędziem do wideorozmów )... Pozatym w telefonach aparaty są stosunkowo słabej jakości ( najczęściej ) i służą tylko do robienia zdjęć takich pamiątkowych, raczej nie nadających się do albumu... Wkońcu od czego są cyfrówki??

Dnia 27.03.2007 o 16:42, czapla56 napisał:

Co do myślenia o zmianie fona: Też mam swojego K750i stosunkowo niedługo, a myślałem czy by się
nie wymienić na SPV C550, ale chyba jednak jeszcze zostanę przy moim SE, bo na pewno jeszcze
bym za nim zatęsknił, a w szczególności za aparatem... :)


Ten aparat wcale nie jest taki świetny. Oba nasze telefony są funkcjonalne i mają wiele bajerów i oto w sumie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:40, Abomek napisał:

I jeszcze jedno pytanie: co lepsze SPV c500 czy c550?

Oczywiście SPV c550
posiada:
-lepszy procek (ok. 200mhz)
-większy wyświetlacz (320x240)
-więcej ramu (64mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w takiej komórce WMP pozwala na odtwarzanie filmów z napisami?
Za używanie GPS się płaci?
Można zmienić system operacyjny na symbiana?
I najważniejsza sprawa :) - jest w gdzieś w opcji za 1 zł?
Z góry dziękuję za odpowiedź. (za tą o c550 też ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:17, Abomek napisał:

A w takiej komórce WMP pozwala na odtwarzanie filmów z napisami?


Można wgrać odpowiedni program tcpmp+kodeki divx/flac/acc itp dzięki czemu będziemy mogli oglądać filmu zakodowane w divixie. następnie za pomocą programu PocketDivXEncoder konwertujemy film na odpowiedni rozmiar i dodajemu mu napisy :)

Dnia 27.03.2007 o 21:17, Abomek napisał:

Za używanie GPS się płaci?


SPV c550 nie posiada wbudowanego odbiornika GPS, można jednak dokupić specjalne odbiorniki GPS na bluetooth i wtedy nie płacimy nic za korzystanie z GPSu

Dnia 27.03.2007 o 21:17, Abomek napisał:

Można zmienić system operacyjny na symbiana?


Niemożna

Dnia 27.03.2007 o 21:17, Abomek napisał:

I najważniejsza sprawa :) - jest w gdzieś w opcji za 1


telefony SPV są produkowane przez firme HTC i dostępne tylko w orange jednak do najtańszych nie należą dużo bardziej opłaca się kupić przez allegro ;)

Dnia 27.03.2007 o 21:17, Abomek napisał:

Z góry dziękuję za odpowiedź. (za tą o c550 też ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Czy da się podłączyć odtwarzacz mp3 do komórki jako dodatkową pamięć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 09:51, ROBAT napisał:

A ja mam takie pytanko: Czy da się podłączyć odtwarzacz mp3 do komórki jako dodatkową pamięć?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Ja naprzykład nie słyszałem o czymś takim. Twój telefon musi mieć wyjście USB, takie jak w komputerze, do którego możesz podłączyć różnego typu urządzenia. Z tego co wiem żaden Sony Ericsson, a napewno K510i nie ma takiej opcji. Co do nowszych telefonów z systemem operacyjnym nie jestem pewien... Być może są takie fony, ale to już wyższa półka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 10:13, igorinho napisał:

Ja naprzykład nie słyszałem o czymś takim. Twój telefon musi mieć wyjście USB, takie jak w
komputerze, do którego możesz podłączyć różnego typu urządzenia. Z tego co wiem żaden Sony
Ericsson, a napewno K510i nie ma takiej opcji. Co do nowszych telefonów z systemem operacyjnym
nie jestem pewien... Być może są takie fony, ale to już wyższa półka...

Nie sądzę, aby jakiś fon miał normalny USB. Są telefonu, które mają miniUSB, takie jak w apratach cyfrowych (Samsung D600 i wiele innych) i może jakby była jakaś przejściówka USB->MiniUSB to jakoś by poszło, ale nie jestem pewien czy wykryło by to jako dodatkową pamięć....
PS. Ty to jakiś bezrobotny czy co, że ciągle na forum.... :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 10:53, czapla56 napisał:

Nie sądzę, aby jakiś fon miał normalny USB. Są telefonu, które mają miniUSB, takie jak w apratach
cyfrowych (Samsung D600 i wiele innych) i może jakby była jakaś przejściówka USB->MiniUSB
to jakoś by poszło, ale nie jestem pewien czy wykryło by to jako dodatkową pamięć....


Raczej nie ma takiego telefonu z USB 2.0 ( chyba tak to sie nazywa ). Osobiście wątpię, żeby istniały takie przejściówki, a zupełnie, że wszystko działałoby bez zarzutu...

Dnia 28.03.2007 o 10:53, czapla56 napisał:

PS. Ty to jakiś bezrobotny czy co, że ciągle na forum.... :PP


Wstaje rano o 4:30 i jestem na gram.pl do 7:00. Potem jeśli się da coś wykombinować wejdę w szkole, a po lekcjach siedzę 5 godzin w domu. Trochę jestem, ale w tym czasie napiszę ok... 8 postów... :D Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
czy na telefonie Motorola V3x można oglądać filmy, bądź teledyski?
i czy można ustawiać MP3 jako dzwonek?
szczególnie proszę o odpowiedzi znawców tego telefonu, a nawet posiadaczy;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:56, xbit71 napisał:

czy na telefonie Motorola V3x można oglądać filmy, bądź teledyski?


Skoro w V3 można, to w V3x tymbardziej... Dwugodzinny film w formacie 3gp zajmować może ok 150 MB, więc warto zaopatrzyć się w kartę pamięci o dużej pojemności. Aha, przestrzegam, że jakość filmu nie będzie mistrzostwem świata...

Dnia 28.03.2007 o 16:56, xbit71 napisał:

i czy można ustawiać MP3 jako dzwonek?


To napewno, miałem E1 i można było, w tym jest podobnie. Swoją drogą jeden z nowszych telefonów nie miałby możliwości ustawienia mp3 na dzwonek? Mało prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się interere komurami. Mam ze 160 ulotek w tym Nokii ok 70 każdej znam nazwe i jakie ma funkcje.Sam mam siemensa MC60 to chyba 1 komura z wbudowanym aparatem. pamientam jak w 1gimnazjum weszłem i szpanowałem po pół roku już miałem średnią komure.

Według mnie najlepszy Sony erikson to W810i i ten podobny do niego tylko z klapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:13, dominik000 napisał:

Ja to się interere komurami. Mam ze 160 ulotek w tym Nokii ok 70 każdej znam nazwe i jakie
ma funkcje.Sam mam siemensa MC60 to chyba 1 komura z wbudowanym aparatem. pamientam jak w 1gimnazjum
weszłem i szpanowałem po pół roku już miałem średnią komure.

Według mnie najlepszy Sony erikson to W810i i ten podobny do niego tylko z klapką.

W 1. gimnazjum?
Twoje błędy ortograficzne są na poziomie pierwszej klasy podstawówki...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:09, xbit71 napisał:

a czy te filmy można oglądać z polskimi napisami?


Wątpię. W V3x nie ma możliwości odtwarzania filmu odzielnie z napisami jako plikiem tekstowym. Wyjątkiem są filmy w których napisy już są w tle, jakby "połączone z filmem"... W większości telefonów z systemami operacyjnymi nie ma żadnych problemów: masz w sprzęcie program video, wczytujesz film, a potem napisy, proste. Dlatego tak fajnie ogląda się filmy na tego typu sprzęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:22, xbit71 napisał:

a czy możesz mi podać nazwy kilku z rzeczonych modeli (z systaemem operacyjnym)?


Rzeczowe telefony z systemem operacyjnym to SPV ( M3000, C550 i inne takie - sprawdź ), które są stosunkowo tanie. Do drogich, ale też bardzo dobrych telefonów tego typu zaliczają się Nokie - seria N ( N70, N73, N80, N93 - posprawdzaj sobie ). Jest też taka marka jak Qtek i HTC, ale nie mam o nich zbyt dużych wiadomości. Istnieje jeszcze wiele nieznanych marek i które produkują bardzo dobre fony. Ja naprzykład mam Sonego Ericssona, ale za pół roku kupuje Nokię N73...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:35, igorinho napisał:

> a czy możesz mi podać nazwy kilku z rzeczonych modeli (z systaemem operacyjnym)?

Rzeczowe telefony z systemem operacyjnym to SPV ( M3000, C550 i inne takie - sprawdź ), które
są stosunkowo tanie. Do drogich, ale też bardzo dobrych telefonów tego typu zaliczają się Nokie
- seria N ( N70, N73, N80, N93 - posprawdzaj sobie ). Jest też taka marka jak Qtek i HTC, ale
nie mam o nich zbyt dużych wiadomości. Istnieje jeszcze wiele nieznanych marek i które produkują
bardzo dobre fony. Ja naprzykład mam Sonego Ericssona, ale za pół roku kupuje Nokię N73...

czy myślisz, że Nokia n80 lub n70 są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się