Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Znam program do konwertowania plików, na format .3gp. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych programów tego typu - prosty i łatwy w obsłudze. Mianowicie MobiRise 3GP Converter 1.0 dostępny na portalu IDG.pl. Oto link do wersji freewale ====> http://www.idg.pl/ftp/pc_12674.html Sam go używam i jestem bardzo zadowolony... MobiRise odczytuje pliki VOB, RM, H.264, MP4, MOV, WMV, MPEG, AVI i wiele innych ( sam nieraz jestem zaskoczony, że format który chcę przekonwertować jest dostępny... ) Polecam i pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:51, Grucha91 napisał:

Mam pytanie co do K750i. Przy słuchawkach mam taki przycisk, który teoretycznie chyba powinien
słuzyć np do zmiany stacji radiowej. Jednak klinkięcie nic nie daje. Czy można go jakoś skonfigurować
czy coś?

Ten przycisk służy tylko do odbierania połączeń. Wydaje mi się że można by mu przypisać inną funkcję grzebiąc w sofcie telefonu ale nie dam sobie za to reki obciąć, pogooglaj może znajdziesz coś na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz 6610. To g****any telefon. mam go 1.5 roku i go nienawidzę. Brak aparatu, dysk ~0.5MB, krótkie życie baterii, praktyczny brak kontrastu. Jeśli możesz to przynajmniej załatw sobie 6610i(lepsza wersja, o wiele lepsza), ale lepiej znajdź sobie w ogóle innego fona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo chciałbym sobie kupić fajny telefon d0 400zł z aparatem i mp3 i opcją nagrywania filmików tylko że nie wiem jaki byłby fajny poradzicie mi coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:20, mattex napisał:

Mam pytanko bo chciałbym sobie kupić fajny telefon d0 400zł z aparatem i mp3 i opcją nagrywania
filmików tylko że nie wiem jaki byłby fajny poradzicie mi coś ?


A może być coś więcej powiedział? Czy wolisz zwykły, z klapką czy rozsuwany? Może jakiejś konkretnej firmy - Nokia lub Sony Ericsson? Ale tak bez konkretów to mogę Ci poradzić Nokie 3660 z Symbianem i slotem na karty pamięci, a do tego tańsza aniżeli Twoje fundusze na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Kurde, ja jak już odbieram telefon to zdejmuję słuchawki z uszu, odłączam zestaw HF i odbieram normalnie. Jak słucham mp3 to raczej wolałbym mieć w tym pilociku jakąś opcję pozwalającą przewijać muzykę albo coś w tym stylu :) Nie pomyśleli trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 19:51, balduran2 napisał:

A może być coś więcej powiedział? Czy wolisz zwykły, z klapką czy rozsuwany? Może jakiejś konkretnej
firmy - Nokia lub Sony Ericsson? Ale tak bez konkretów to mogę Ci poradzić Nokie 3660 z Symbianem
i slotem na karty pamięci, a do tego tańsza aniżeli Twoje fundusze na telefon.


No to tak w sumie interesował by mnie jakiś z klapką jakiś Sony Ericsson . Dzięki za propozycje musze sobie zmienić telefon bo obecnie mam Nokie 6030 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie Nokie 6610i i jestem zadowolony z tego telefonu. Kij, że 3 razy mi spadł. Przez jakiś czas podświetlenie klawy nie działało. Ale teraz jest już good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:57, mattex napisał:

No to tak w sumie interesował by mnie jakiś z klapką jakiś Sony Ericsson . Dzięki za propozycje
musze sobie zmienić telefon bo obecnie mam Nokie 6030 :)


W takim razie, jeśli chcesz SE z klapką to za taką cenę nie kupisz niestety. Chyba że SE Z520 ale on ma tylko 16 MB pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:37, czapla56 napisał:

> Czy możecie mi powiedzieć, który telefon jest bardziej warty kupna: Sagem MY x-6 2, czy
SE
> K700i. Rozpatrzcie moje pytanie.
Myślę, że bardziej X6-2. K700i to już nie nowy telefon(sagem zresztą też:] ). Jest wolny w
menu, joy stosunkowo szybko się psuje.

ale na szczescie w nowych SE menu chodzi szybko i nie ma joystików:)/np na moim k610. działa szybko i na szczescie nie ma joystika bo bym sie zachlastał..bo tak sie psuja ze strach:/ kazdy znajomy narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki telefon i rowniez doskwiera mi brak aparatu , dyktafonu czy wiekszej pamieci.
Mam zamiar kupic sobie nokie 3220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:20, mattex napisał:

Mam pytanko bo chciałbym sobie kupić fajny telefon d0 400zł z aparatem i mp3 i opcją nagrywania
filmików tylko że nie wiem jaki byłby fajny poradzicie mi coś ?


Ja bym polecał Benq-Siemens EF81
Za 400 akurat chodzą na allegro nowe, z gwarancją, kartą pamięci 512 i wgranym softem V58, a z fabrycznym softem tel tnie się jak głupi. Ma 3G, aparat 2.0, mp3, karty pamięci, duży wyswietlacz i klapkę. Za tą cenę niczego lepszego (i nowgo) nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 16:44, StyczeK napisał:

Ja bym polecał Benq-Siemens EF81
Za 400 akurat chodzą na allegro nowe, z gwarancją, kartą pamięci 512 i wgranym softem V58,
a z fabrycznym softem tel tnie się jak głupi. Ma 3G, aparat 2.0, mp3, karty pamięci, duży wyswietlacz
i klapkę. Za tą cenę niczego lepszego (i nowgo) nie kupisz.


Dzięki za pomoc zobacze co to za telefon może akurat tego wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:22, xbit71 napisał:

czy na tym telefonie (EF81) można oglądać filmy, teledyski w dobrej jakości?
Proszę o odp:]


Ni mogę Ci tego powiedzięc, gdyż nie mam tego telefonu. Pewnie bym jużgo dawno miał, gdby udało mi się sprzedać mojego Siemensa CX65 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Dodam tylko, że telefon ma wyświetlacz 240x320 pixeli, w dodatku dość duży, więc odtwarzane filmy powinny być dość dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się