Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 13:37, macior54 napisał:


> No bardzo lubię się bawić telefonem.A mam jeszcze jedno pytanie podobno się często psują
joysticki
> od tego telefonu? Czy to prawda?

Nie to nie prawda są bardzo dobre.

Aha,dzięki za odpowiedź.Czyli kupuję niedługo K750i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:37, macior54 napisał:

Nie to nie prawda są bardzo dobre.


Powiem Ci tak: wszystko zależy od tego jak się taki telefon użytkuje. Jeśli na przykład dużo grasz w różne gry i męczysz niemiłosiernie swój joystick, to nie mniej do nikogo pretensji, że funkcjonował on miesiąc. Inna sprawa, gdy o joystick się dba - nosi się telefon w pokrowcu, aby pod obudowę nie dostawał się kurz itp... Moim zdaniem K750i ma bardzo wadliwą "wajchę" - sam miałem okazję to sprawdzić. Mój brat kupił właśnie nowego Sonego Ericssona K750i i po niecałym miesiącu joystick często nie reaguje na przesunięcia w dół. Cóż, telefon użytkowany był dobrze, a mimo wszystko coś jest nie tak. K750i, K300i, K500i i K700i to bardzo wadliwe telefony właśnie pod względem joysticków i trzeba się z tym pogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:02, stiffyone napisał:

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale już dziś iPhone wchodzi do sprzedaży - niestety nie u nas

, ale

Dnia 29.06.2007 o 17:02, stiffyone napisał:

możemy się spodziewać niedługo chociażby konkretnej daty.


To dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Który z tych telefonów byłby lepszy?

Sagem MY411X lub Sony Ericsson W200i

Obydwa mają odtwarzacze MP3, lecz tylko Sagem Bluetootha. Sagem posiada też wejście na karty micro-SD, które są tańsze od Memory Stick Pro Duo. Chodzi mi przede wszystkim o odtwarzacz muzyczny - który lepiej brzmi.

Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:02, stiffyone napisał:

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale już dziś iPhone wchodzi do sprzedaży - niestety nie u nas, ale
możemy się spodziewać niedługo chociażby konkretnej daty.
Więcej: http://tech.wp.pl/gid,8969179,kat,1009631,title,Kolejki-po-iPhone,galeriazdjecie.html?rfbawp=1183129190.135

Na premierę tego telefonu czeka cały świat już od jakiegoś czasu. Gdzieś kiedyś czytałem, że iPhone wejdzie do Europy pod koniec tego roku. A w Polsce myślę, że tak szybko nie będzie.
W Stanach z tego co patrzyłem nie tylko sam aparat jest drogi, ale koszty abonamenckie itp. są ogromne. Ciekawy jestem jak to rozwiązaliby u nas, Kto by wziął ten telefon. Ja jestem w Plusie więc chciałbym aby to właśnie Plus się tym zajął przy tych taryfach jakie są w tej chwili. Byłoby super. Ale myślę, że najwcześniej za rok do nas trafi ten super telefonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 07:37, stiffyone napisał:


> Byłoby super. Ale myślę, że najwcześniej za rok do nas trafi ten super telefonik.

To masz szczęści, a dlaczego to przeczytaj ten artykuł jeszcze: http://www.telepolis.pl/news.php?id=7969

Nie rozumiem, przeczytałem artykuł w którym twierdzą że telefon będzie w Europie dostępny pod koniec tego roku. Zresztą mam takie same informacje. W Europie to oznacza, że w Polsce trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ja stawiam, że ok. czerwca przyszłego roku będzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:27, pretorianie napisał:

Ja stawiam, że ok. czerwca przyszłego roku będzie w Polsce.

Chodziło mi, o to, że Vodafone ma Plusa, przez co właśnie w Plusie miałby się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:43, stiffyone napisał:

> Ja stawiam, że ok. czerwca przyszłego roku będzie w Polsce.
>
Chodziło mi, o to, że Vodafone ma Plusa, przez co właśnie w Plusie miałby się pojawić.

Aha sorki nie zajarzyłem. Ale rzeczywiście tak jest i będąc w Plusie naprawdę mam szczęście. Może to właśnie ten operator weźmie się w Polsce za sprzedaż telefonów Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:23, Union Pacific napisał:

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem Siemensa M35 :D Sień Plus GSM :)

Tak czepiając się nazw. Od jakiegoś roku (przynajmniej tak mi się wydaje, że tyle czasu już minęło) nazwa brzmi Plus bez tego GSM. Nawet na umowach jest bez tego GSM. Niewielka ale jednak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:28, Union Pacific napisał:

U mnie na wyświetlaczu jest wciąż Plus GSM :)

To akurat nie ma większego znaczenia. Ale to tylko czepianie się nazw przeze mnie. A może jako ciekawostka? Bo mnie interesuje dlaczego Plus sobie tak rozwiązał sprawę nazwy. Nie ważne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu poprosze o poradę:
Chcę sobie zmienić telefon i mam na oku Sagem My x5-2 oraz to samo tylko "x5-2v"...:D
Na jakichś super-ekstra bajerach mi nie zależy, lecz na miłym wyglądzie i obsłudze oraz paru innych drobiazgach ;D
Modele różnią się nieco wyglądem [o wiele bardziej podoba mi się starsza wersja] i paroma pierdółkami.
To nie ważne - czy ktoś z was miał któryś z tych telefonów i powiedzcie jak się spisuję/spisywał...
Miała go moja znajoma i nigdy jej się nie zepsuł ani nic się z nim nie działo - wyświetlacz i obudowa bardzo wysokiej jakości ;]
IU jedno ważne pytanie: polifonia w tych tel. jest 16 toniwa, czyli tragiczna. W związku z tym mam pytanie, czy w x5-2 da się ustawić real music jako dzwonek [w "v" na pewno się da, a co do x5-2 nigdzien ie moge znaleźć tkaiej inf.:/]
Z góry dzięki za pomoc ;]
Poniżej obrazki obu modeli [pierwsze x5-2 - z tym skaczącym gościem ;p]:

20070630140136

20070630140206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MyX5-2 (dwie sztuki) miałem przez ponad rok. Pierwszy egzemplarz padł po 3 miesiącach, zawiesił się na ekranie tytułowym i nawet wyciągnięcie baterii nie pomogło, ale firma w ramach gwarancji wymieniła mi na nowy.
Następny egzemplarz miałem około 15 miesięcy:
Wyświetlacz po roku zgubił parę pixeli, widać to tylko na ciemnych tłach i nie przeszkadzało w codziennej pracy.
Poza tym telefon potrafił trochę przymulić w czasie otwierania zdjęć/obrazków. Obudowa, zrobiona z tworzywa + czegoś gumopodobnego (górna warstwa) zaczęła się dosyć szybko ścierać.
Z drugiej strony jednak zdjęć robiłem mało, więc to wolne otwieranie mi nie przeszkadzało, a poza tymi wadami telefon działał bardzo dobrze.
Co do dźwięku - *.amr dało się bez problemu wstawić, brzmiało to nieźle.
Jeśli potrzebujesz czegoś do dzwonienia / pisania smsów i czasem do zagrania, to może być. Do robienia zdjęć się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:47, aolejniczak5 napisał:

Aha,dzięki za odpowiedź.Czyli kupuję niedługo K750i :)

A ja odradzam. Telefon ma bardzo awaryjny joystick :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się