Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 18:06, Edmont napisał:

Czy w Sony Ericsson W810i można powiększać pamięć ?


Oczywiście, że można. Telefon takiej klasy musi mieć możliwość powiększenia pamięci (bo ile mp3 byśmy upchali na te 20MB wbudowanej ?;p). Za pomocą kart MS Pro Duo możemy powiększyć pamięć, aż do 2 GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:10, fish13 napisał:

Czy na W200i pogram sobie normalnie w większość gierek Java?? I ile maksymalnie można dorzucić
pamięci??


Wydaje mi się że normalnie pograsz :P Ma wbudowaną nową Javę, nowego WAPa i GPRSa, więc z granie i ściąganiem gier nie będziesz miał kłopotu. Co do pamięci to maksymalnie można "podkręcić" pamięć do 4 GB ale nie polecam tego robić to wtedy nadzwyczajniej telefon zaczyna się przycinać, a tego pewnie nie chcesz. Dobry wyjściem jest wrzucenie maksymalnie 2 GB za pomocą karty Memory Stick Micro (M2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:00, michas95 napisał:

I znowu się mylisz kolego w W200 jestzastosowanysystem kart Memory sick micro...
a taka karta ma największą pojemność dwa GB :P

Oj nie mylę się kolego, nie mylę :)
http://allegro.pl/item223146878_sandisk_memory_stick_micro_m2_4gb_adapter_gliwice.html
No i co powiesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 09:54, Prince07 napisał:

> Czy na W200i pogram sobie normalnie w większość gierek Java?? I ile maksymalnie można
dorzucić
> pamięci??

Wydaje mi się że normalnie pograsz :P Ma wbudowaną nową Javę, nowego WAPa i GPRSa, więc z granie
i ściąganiem gier nie będziesz miał kłopotu. Co do pamięci to maksymalnie można "podkręcić"
pamięć do 4 GB ale nie polecam tego robić to wtedy nadzwyczajniej telefon zaczyna się przycinać,
a tego pewnie nie chcesz. Dobry wyjściem jest wrzucenie maksymalnie 2 GB za pomocą karty Memory
Stick Micro (M2).


A gdzieś na jakiejś ulotce widziałem że do w2001 można dorzucić jedynie 1 GB czy jest to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 16:07, fish13 napisał:

A gdzieś na jakiejś ulotce widziałem że do w2001 można dorzucić jedynie 1 GB czy jest to prawda??


A tak racja. Akurat ten md=odel został trochę "okrojony" pod względem poszerzania pamięci...
Inne telefony z serii "walkmen" mają możliwość podwyższenia pamięci od 2 do 4 GB.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta jeśli uznane będzie to za spam, ale nie znam się za bardzo na tym.
Załóżmy, że kupiłem np. Nokię N91 niedostępną akurat u operatorów polskich. Co mam zrobić żeby mieć tą komórkę np.w sieci ERA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:36, maja96 napisał:

Przepraszam za posta jeśli uznane będzie to za spam, ale nie znam się za bardzo na tym.
Załóżmy, że kupiłem np. Nokię N91 niedostępną akurat u operatorów polskich. Co mam zrobić żeby
mieć tą komórkę np.w sieci ERA?

Musisz pójść do salonu ERY i poprosić o starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 18:23, fish13 napisał:

Mam pytanie jaki jest dobry w przystępnej cenie z możliwością wrzucenia karty pamięci telefon
komórkowy??

Wszystko zależy od tego do czego chcesz używać tego telefonu.
Ale najpewniej SE K750i, będzie Ci pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 18:23, fish13 napisał:

Mam pytanie jaki jest dobry w przystępnej cenie z możliwością wrzucenia karty pamięci telefon
komórkowy??


Nie podałeś kilku istotnych rzeczy.
Mianowicie ile pieniędzy możesz przeznaczyć na telefon, czy telefon ma mieć jakieś "wypasy" czy ma być raczej prosty bez nich, itp.

maja96
Albo dostosowywujesz się do tego co napisali koledzy wyżej albo idziesz do jakiegoś komisu i prosisz o ściągnięcie simlocka, wtedy w swojej komórce możesz mieć kartę SIM dowolnego operatora.

zajacisko
Samsung SGH-D500 niestety nie posiada wejścia na karty pamięci.

FerraEnzo
Z tego co wiem nokia 6280 nie posiada systemu Symbian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:06, Prince07 napisał:

> Mam pytanie jaki jest dobry w przystępnej cenie z możliwością wrzucenia karty pamięci
telefon
> komórkowy??

Nie podałeś kilku istotnych rzeczy.
Mianowicie ile pieniędzy możesz przeznaczyć na telefon, czy telefon ma mieć jakieś "wypasy"
czy ma być raczej prosty bez nich, itp.



W podobnej cenie jak w200i a z wypasami raczej średnio bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:26, fish13 napisał:

W podobnej cenie jak w200i a z wypasami raczej średnio bez rewelacji.


A co powiesz na telefon BenQ-Siemens C81?
Z wyglądu całkiem ładny (wiadomo rzecz gustu). 23MB pamięci wbudowanej, możliwość powiększenie jej za pomocą kart RS-MMC. Wyświetlacz TFT 262000 kolorów (czyli lepszy od w200i, który ma 65536 kolorów). Aparat 1.3 mpx z funkcją nagrywania filmów (sony ericsson ma aparat 0.3 mpx) Ma bluetooth (SE go nie ma!). Według mnie BenQ-Siemens C81 jest lepszy telefon od Sony Ericssona w200i a można go dostać w bardzo korzystnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko odnośnie Siemensa M55. Otóż nie wiem jakim cudem za szybkę dostało się piórko i za cholere nie wiem jak wyjąc. Da sie jakos rozkrecic czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się