Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 09:57, Union Pacific napisał:

Mam mały problem. Otóż co zrobic, by komputer wykrył podłączoną do niego Motorolę W375? Podpinam
przez kabel USB telefon, ale żadnej reakcji ze strony telefonu ani komputera :/


Może masz zepsuty kabel... ;/ ... najłatwiej w takiej sytuacji jest sprawdzenie kobla na innym komputerze i innna komórką... jeżeli masz taką możliwość to spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:34, Marcin08 napisał:

a ja mam pytanie, czy starter Play-a mozna umieścić w telefonie z simlockiem czy nie bardxo?

Yyy...no chyba "nie bardzo"...
A na jakąś sieć jest sim-lock i jaki to jest telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:07, mrosi napisał:

/Tu było info o SPV E650 ;] /

Wiem, że dosyć stary post, jednak chyba tylko Ty tutaj masz/miałeś ten telefon:) Mam kilka pytań. Jak tam z tą baterią? Aparat ma podobno auto focus i macro, to prawda? Jak z prędkością działania? Bo mój stary c550 czasem mi się przywieszał (czasem z mojej winy;] ), albo niektóre rzeczy dłużej się wczytywały ;]. Podobno slider po jakimś czasie się wyrabia w tym modelu. To również prawda? Czy bardzo się poluźnia, bardzo to przeszkadza...? Jak przyjdzie mi coś do głowy to napiszę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:16, czapla56 napisał:

Jak tam z tą baterią?


Bardzo dobra zważywszy rozmiar wyświetlacza. 6-7 dni (średnio licząc w moim przypadku - 15 min. rozmów + 20min. Internetu + 1h słuchania muzyki/ na dobę).

Dnia 04.01.2008 o 19:16, czapla56 napisał:

Aparat ma podobno auto focus i macro, to prawda?


Szczerze powiedziawszy, to akurat aparat fotograficzny w komórce to w mojej opinii zbędny gadżet, więc nie rozczulam się nad tym zbytnio i nie interesuję się parametrami (w końcu po coś kupiłem porządny aparat cyfrowy :-P ).

Dnia 04.01.2008 o 19:16, czapla56 napisał:

Jak z prędkością działania? Bo mój stary c550 czasem mi się przywieszał (czasem z mojej winy;] ), albo niektóre
rzeczy dłużej się wczytywały ;].


Dobrze. Póki co faktycznie raz mi się zwiesił. Poza tym jest w miarę szybki (jak dla mnie oczywiście), szybszy niż C600, którego miałem przedtem.

Dnia 04.01.2008 o 19:16, czapla56 napisał:

Podobno slider po jakimś czasie się wyrabia w tym modelu. To również prawda? Czy bardzo się poluźnia,
bardzo to przeszkadza...?


Niestety to prawda. Nawet pomimo tego, że starałem się nie używać rozsuwanej klawiatury, to po jakimś miesiącu miałem delikatne odczucie, że aparat chce się sam rozsunąć. Nie jest to jednak aż tak mocno odczuwalne. Jestem w stanie zapomnieć o tym w trakcie operowania aparatem więc naprawdę nie jest tak źle.

Dnia 04.01.2008 o 19:16, czapla56 napisał:

Jak przyjdzie mi coś do głowy to napiszę jeszcze :)


Polecam się :-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:44, Marcin08 napisał:

telefon to nokia E50 a sieć to ERA

No to nie ma szans...
A ściągnięcie sim-locka z tego telefonu, nie nie będzie łatwe, ani tanie.

P.S. Na przyszłość używaj przycisku ODPOWIEDZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:44, Dekerinho6 napisał:

mam pytanie czy nokia 3110c jest dobra a jeśli jest to pod jakim wzgledem??

Tak jest dobra ma aparat, mp3 i inne bajery, a i jeszcze tanią pamięć zewnętrzną kosztuje chyba 60 złotych 1 GB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:20, Mateusz 2007 napisał:

> mam pytanie czy nokia 3110c jest dobra a jeśli jest to pod jakim wzgledem??
Tak jest dobra ma aparat, mp3 i inne bajery, a i jeszcze tanią pamięć zewnętrzną kosztuje chyba
60 złotych 1 GB. :)


Potwierdzam. Dobry i tani zakup. No i aparat 1,3 x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:20, Mateusz 2007 napisał:

> mam pytanie czy nokia 3110c jest dobra a jeśli jest to pod jakim wzgledem??
Tak jest dobra ma aparat, mp3 i inne bajery, a i jeszcze tanią pamięć zewnętrzną kosztuje chyba
60 złotych 1 GB. :)


acha dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko
czy mogę wyjąc z mojego SE W200i karte sim z MixPlusa i przełozyc ją do innego telefonu?i czy to nie bedzie naruszało regulaminu umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:53, Memorr napisał:

mam pytanko
czy mogę wyjąc z mojego SE W200i karte sim z MixPlusa i przełozyc ją do innego telefonu?i czy
to nie bedzie naruszało regulaminu umowy?


Możesz wyjąć śmiało, o ile nie uszkodzisz przy tym karty. Nie zapominaj o Simlock''u w drugim telefonie(chyba że go nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:58, Mastexx100 napisał:

> mam pytanko
> czy mogę wyjąc z mojego SE W200i karte sim z MixPlusa i przełozyc ją do innego telefonu?i
czy
> to nie bedzie naruszało regulaminu umowy?

Możesz wyjąć śmiało, o ile nie uszkodzisz przy tym karty. Nie zapominaj o Simlock''u w drugim
telefonie(chyba że go nie ma).


aha dzięki,bo tata mi przywiozł nowy telefon i ten co mam to chcę dac mamie i karte przelozyc do nowego telefonu ;)
a jeszcze jedno pytanko czy do tego telefonu z Mixa moge włozyc karte od Simplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:00, Memorr napisał:

aha dzięki,bo tata mi przywiozł nowy telefon i ten co mam to chcę dac mamie i karte przelozyc
do nowego telefonu ;)
a jeszcze jedno pytanko czy do tego telefonu z Mixa moge włozyc karte od Simplusa


Jeżeli nie ma Simlock''a to spokojnie, ale MixPlus i Simplus to w końcu Plus GSM więc wszystko powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:53, Memorr napisał:

mam pytanko
czy mogę wyjąc z mojego SE W200i karte sim z MixPlusa i przełozyc ją do innego telefonu?i czy
to nie bedzie naruszało regulaminu umowy?

Nie powinno, ja także miałem w mixsie przekładałem i było dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więć, moja stara motorola już nie spełnia standardó obecnych, dostałem osatnimi czasy trochę kasy więc pora na zmiany. Ja osobiście myślałem o motoroli z8, tej do filmów. Miał ktoś to ? Jak sie sprawdza? Co z bateria? Jak jakość wyświetlacza? I jak java? Szukam opini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się