Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 19:55, Skrytobójca napisał:

a ja wręcz odwrotne, nokia 5300 slider multimedialny dla biednych ROTFL

O co Ci chodzi?
Ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:15, balduran2 napisał:

> a ja wręcz odwrotne, nokia 5300 slider multimedialny dla biednych ROTFL

O co Ci chodzi?
Ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony.

że gościu twierdzi tak a jest zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:12, lord dredy napisał:

Czy może ktoś cokolwiek powiedzieć na temat Sony Ericssona Z1010? Bo mam zamiar kupić, a na allegro mało aukcji.


Ja osobiście polecam wejść na tę stronę. Tam masz opisnie i zdjęcia, oraz wszystkie możliwe dane o tym telefonie.
http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,Z1010,phone.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 12:03, muszczu napisał:

Ja mam Samsunga E250 i telefonik całkiem niezły. Wadą jest tylko słaba bateria i antena ;(

http://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,E250,phone.php

Jak dla mnie to dobry telefon. A co do baterii to maksymalnie 4 dni i jeszcze jak ładujesz to się świeci niepotrzebnie. <lol> Tak słyszałem, ale warty kupna raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 12:29, stiffyone napisał:

> Ja mam Simensa c65 i jestem z niego bardzo zadowolony.

A co do tego to moim zdaniem jeden z gorszych telefonów.
Totalna porażka.
A sami zobaczcie, chociaż tutaj niby nieźle wypadł: http://szukaj.inspiracja.com/C65,szukaj.html


ja mialem cx65.. spoko telefonik do momentu az sam sie nie zaczal wylaczac.. (a ra siadl to juz koniec) potem mialem m65:P ta smaa sytlacja.. teraz mam k750ui i to jest teleofnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej heeeej! potrzebuję waszej pomocy!

czy pomożecie mi wybrać jakiś w miarę tani telefon? przede wszystkim chodzi o to, aby był wytrzymały (ale wszelkie cegły mogące zabijać sobie darujcie ;)), z kolorowym wyświetlaczem (a co, trzeba iść z duchem czasu! ;)) i... to chyba wszystko. bajery nie są mi jakoś do szczęścia potrzebne, brak aparatu jakoś przeboleję, wszelkie blutufy-srutufy też raczej mi się nie przydadzą ;)
aha - telefon nie może być też zbyt drogi, bo nie mam kasy na takie czułości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:31, Azrathel napisał:

hej heeeej! potrzebuję waszej pomocy!

czy pomożecie mi wybrać jakiś w miarę tani telefon? przede wszystkim chodzi o to, aby był wytrzymały
(ale wszelkie cegły mogące zabijać sobie darujcie ;)), z kolorowym wyświetlaczem (a co, trzeba
iść z duchem czasu! ;)) i... to chyba wszystko. bajery nie są mi jakoś do szczęścia potrzebne,
brak aparatu jakoś przeboleję, wszelkie blutufy-srutufy też raczej mi się nie przydadzą ;)
aha - telefon nie może być też zbyt drogi, bo nie mam kasy na takie czułości ;)


ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 20:32, Skrytobójca napisał:

ile ?


maks to 150.
myślałem nad tanim i IMO bardzo stajlowym M55 (strasznie mi się podoba ^^) - ale podobno jest dość awaryjny. a przynajmniej opinie na jego temat są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze rozpatrzyć:
-motorola v300 dość fajny telefon lecz stary,klapka duży wyświetlacz, ładny design, ma nawet aparat.
-nokia 2610 zwykły prosty telefon nie mający nic szczególnego oprócz kolorowego wyświetlacza, ładnego wyglądu.
-Sony Ericsson J220i te funkcje co wyżej.
-Motorola C650 mały wyświetlacz, dzwonki mp3, aparat lecz jego największą zaletą jest to że można go znaleźć na allegro za mniej niż 100zł
-Motorola c975 to już szczyt technologi mp3, karta pamięci, UMTS , aparat. wideo rozmowy można znaleźć na allegro między 150-200zł

Jak znajdę coś jeszcze ciekawego to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem, a wierzę, że ktoś mi pomoże. Mianowicie, posiałem gdzieś stery do kabla do mojego K300i. Teraz za nic nie mogę się połączyć z telem przez PC. Mianowicie chodzi mi o sterownik "CP2102 USB to UART Bridge Controller". Pomóżcie, naprawdę na Was liczę, gdzie to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżająca się premiera telefonu komórkowego Apple pozwala kolejnym analitykom na snucie przypuszczeń dotyczących prognozowanej popularności urządzenia na rynku.
W czerwcu ma trafić do sprzedaży w stanach, a jeszcze w tym roku możliwe, że i na naszym kontynencie.
Wskazuje na to, że w 2008 roku zdoła wprowadzić około 12 mln telefonów jak mówią specjaliści.
A to mówi nam o tym, że nastąpi wielki skok w przychodach sprzedawców części.
Zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:04, Sebeko napisał:

Jak dla mnie najlepsze telefony to Sony-Ericssony :) Ja mam K750i i jestem z niego zadowolony.


Kolejny sie powtarza, jak już masz tak twierdzić to napisz rozprawkę i daj dobre argumenty.

Ja też tak twierdziłem, ale nie można mówić o ogóle tylko o poszczególnych modelach, że są dobre, bo nie wszystkie, które wprowadza SE są takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się