Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 21:49, 143872 napisał:

No dobrze a wrzucisz sobie 2GB muzyki i innego badziewia że sie będzie mulił telefon. Zresztą
1GB mi całkowicie wystarczy. I tak całej muzyki nie wrzucę na telefon, po co mi ponad 200 utworów
skoro nie będę mieć kiedy wszystkiego odsłuchać. I tak 750 jest brzydki i dla mnie zostanie
złomem ale każdy ma prawo do swojego zdania.


To zależy od telefonu. Nie zauważyłem aby się mulił. Nawet przy pełnej karcie 2GB. Pytałeś w czym jest lepszy k750. Przedstawiłem fakty a Ty piszesz, że Ci się nie podoba. Trochę bez sensu. Prosić o porównanie i od razu zakładać z góry, że jeden z nich to badziewie. Dla Ciebie. Dla jakichś 60% ankietowanych to dalej najlepszy telefon na rynku. Uroda telefonu to rzecz gustu. A o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak się zapytam to otrzymam odpowiedź potwierdzające moje zdanie :P Dak dla formalności. Wiesz mam takie zdanie bo patrzać na siostry telefon a ma własnie ten k750i to jest no po prostu taki jaki napisałem. I nie chodzi mi tylko że jest brzydki ale muli się jak Gothic 3 u mnie na kompie :D No ale dobra masz też trochę racji ale jak już mówiłem każdy ma prawo do swojego zdania, ja uważam że k550i jest lepszy. Może po prostu nie potrzebuję tylu bajerów, ważne że dzwoni i wysyła smsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 22:06, 143872 napisał:

ale muli się jak Gothic 3 u mnie na kompie :D


Gothic muli nawet najbardziej wypasione komputery. Kwestia spapranej gry. Nie sprzętu.

Dnia 15.10.2007 o 22:06, 143872 napisał:

ważne że dzwoni i wysyła smsy :)


To po co Ci aż 550i? To nazbyt wyposażony telefon jeśli a służyć tylko do tego... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:13, mrosi napisał:

Gothic muli nawet najbardziej wypasione komputery. Kwestia spapranej gry. Nie sprzętu.


Co racja to racja :)

Dnia 15.10.2007 o 22:13, mrosi napisał:

To po co Ci aż 550i? To nazbyt wyposażony telefon jeśli a służyć tylko do tego... ;-P


Jak tata stawiał to brałem :D Nie często mu się to zdarza więc trza korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że można w jakis sposob ''przerobic'' niektore modele telefonow na piloty do tv. Czy nokia 6280 sie do tego nadaje i co i jak zainstalowac do niej zeby kontrolowac np telewizor ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam K510i i tylko szkoda że ma mały ekran bo ostatnio robie sobie sam motywy (niestety ze względu na utrudnione wstawianie obrazków na tym forum nie mam możliwości pochwalić się :( ). Za 1-2 lata może wymienię na coś z większym ekranem ale na 100% będzie do SE ze względu an te motywy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:52, kilgor16 napisał:

Słyszałem że można w jakis sposob ''przerobic'' niektore modele telefonow na piloty do tv.
Czy nokia 6280 sie do tego nadaje i co i jak zainstalowac do niej zeby kontrolowac np telewizor
? xD


Pod dwoma warunkami. Pierwszy - telefon obsługuje aplikacje JAVA (na tę platformę są stworzone programy upodabniające telefony do pilotów, przynajmniej programowo), drugi - telefon ma złącze podczerwieni (poprzez to łącze odbywa się sterowanie odbiornikiem). Nie znam tego modelu Nokii ale jeśli spełnia obydwa warunki to powinno zadziałać. Jak to zrobić? Google Twoim przyjacielem. Wpisujesz "przeróbka komórki na pilota" lub coś w tym stylu i tyle.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:11, Los Emilos napisał:

Ja mam K510i i tylko szkoda że ma mały ekran bo ostatnio robie sobie sam motywy (niestety ze
względu na utrudnione wstawianie obrazków na tym forum nie mam możliwości pochwalić się :(
). Za 1-2 lata może wymienię na coś z większym ekranem ale na 100% będzie do SE ze względu
an te motywy :) .


Oooo ciekawe, czym tworzysz własne motywy ? Trudne to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:23, 143872 napisał:

> Ja mam K510i i tylko szkoda że ma mały ekran bo ostatnio robie sobie sam motywy (niestety
ze
> względu na utrudnione wstawianie obrazków na tym forum nie mam możliwości pochwalić się
:(
> ). Za 1-2 lata może wymienię na coś z większym ekranem ale na 100% będzie do SE ze względu

> an te motywy :) .

Oooo ciekawe, czym tworzysz własne motywy ? Trudne to jest ?


Theme Creator i jakiś program do grafiki (używam Paint.Net tymczasowo ale za jakiś czas przeskoczę na coś bardziej profesjonalnego np. Photoshop lub Corel). Jeśli to nie będzie dużym problemem umieszcze link do swojch prac http://www.forumpc.pl/-Motyw-Do-Se-K510i-t22479.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem SE k800i.
Świetny aparat cyfrowy z lampą błyskową (szkoda że nie ma zoomu optycznego). Obudowa się nie rysuje, mimo trzymania telefonu w kieszeni razem z kluczami ze "smyczą" z kółek kolczugowych (splot "pers czwórka", jeśli ktoś ciekawy). Odtwarzacz mp3 też ładnie gra na dołączonym zestawie słuchawkowym. Slot kart pamięci, z możliwością włożenia karty 4GB (będzie się trzeba wykosztować te ~200pln na karte ;>). Dobrze trzyma się w dłoni, posiada osłone na obiektyw, joystick też się nie sprawuje najgorzej. Ma też radio fm, ale moge o nim jedynie powiedzieć że działa, gdyż nie korzystam...
Ogólne rzecz biorąc bardzo miły telefon, zwłaszcza że moim poprzednim telefonem była stareńka Nokia 3100.

A poniżej zamieszczam zdjęcie rzeczonych kluczy (prawda, przy sztucznym oświetleniu zdjęcia mogły by być lepsze...).

20071016000124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:09, dulak napisał:

Ciekawe kiedy wyjdzie europejska wersja iPhone-a ??

Na terenie Europy firma Apple podpisała dotychczas umowy z operatorami
Niemcy: Deutsche Telekom. Sprzedaż od 12.11.2007,
Francja: Orange. Sprzedaż od 29.11.2007,,
Wielka Brytania: O2.

Polska: dostępne są już odblokowane wersje iPhone, od 23.09.2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w menu servisowe SE. W kazdym Soniaku jest takie same (sprawdzane na 6 roznych modelach), wiec pewnie tu jest tak samo:

(strzalka w prawo), (gwiazdka), (strzalka w lewo), (strzalka w lewo), (gwiazdka), (strzalka w lewo), (gwiazdka).

Wybierz ''service tests'' i wybierz test wibracji. Jesli nie zadziala to zostaje servis. Albo zabawa w kupno silniczka i przylutowawywanie go samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:46, balduran2 napisał:

Na terenie Europy firma Apple podpisała dotychczas umowy z operatorami
/.../


A czy obiło Ci się o uszy coś na temat długości trwania umowy? W USA są to dwa lata, ale w Europie (na pewno w UK i we Francji) standardem jest rok, a np. w Danii wszystko podpisuje się na 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jaki operator będzie mógł obsługiwać te wszystkie bajeby iPhone-a ??
Szkoda że w Amerykańskiej wersji nie ma Javy

[post zmodyfikowany genetycznie :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 08:39, Klimos napisał:

A czy obiło Ci się o uszy coś na temat długości trwania umowy?

Nic o tym nie wiem.
Ale może tutaj znajdziesz odpowiedź:
http://www.macworld.co.uk/ipod-itunes/news/index.cfm?newsid=19113

dulak ===> W tej chwili, każdy operator sieci komórkowych jest w stanie "obsługiwać te wszystkie bajeby"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się