Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 20:00, Pioperus napisał:

Obudowę można zawsze wymienić, a z wyświetlaczem to pewnie jakieś pojedyńcze przypadki.


Na pewno każdy telefon może być lekko uszkodzony.A to że akurat jeden telefon na tysiące sie zepsuje to o niczym złym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 20:02, Dekerinho6 napisał:


> Obudowę można zawsze wymienić, a z wyświetlaczem to pewnie jakieś pojedyńcze przypadki.


Na pewno każdy telefon może być lekko uszkodzony.A to że akurat jeden telefon na tysiące
sie zepsuje to o niczym złym nie świadczy.

Racja. Wiadomo, że żaden nowy telefon nie jest niezniszczalny, ale chciało by się żeby trochę wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:55, pizmak666 napisał:

> Poza tym nokia to nokia.

tym stwierdzeniem prowokujesz do dłuższego wywodu ;P
ja ograniczę się do tego, że po ostatnich modelach skandynawskiej firmy można mówić,
że są jak niegdysiejsze dobre nokie. jakiś czas temu wypuścili sporo słabych telefonów,
a stereotyp - nokia to nokia, musi być dobra, pozostał. teraz ma to swoje potwierdzenie
w obecnych modelach.
rly, jeśli chcesz używać telefonu do słuchania muzyki, 5610 będzie super ;] do tego karta
4GB, dobre słuchawki i mamy player+fon w jednym ;D

> Internauci piszą, że nokia 5610 często się psuje. Przede wszystkim wyświetlacz i
obudowa. Czy to prawda ?
ciężko powiedzieć... generalnie, jeśli na różnych serwisach widzisz opinie typu:
obudowa się rozpada, to szajs nie bierzcie tego!!!
czy
ale super telefonik, taki ładny elo i w deche, bierzcie go!!!
to plz, nie kieruj się nimi... są niczym nie uargumentowane i totalnie puste... nic Ci
taka opinia nie da.

Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:20, Dekerinho6 napisał:

Ale w SE masz też joysticki które czasami lubią sie zepsuć i to jest minus Sony Ericssonów
a Nokia coś z takich rzeczy odpada więc możesz też spokojnie wziąść Nokię :)
Ps. Wiem że troche dziwnie ci to mówię bo raz SE a raz nokia ale włąśnie mi sie przypomniało
że te josticki sie psują :P

No dobra! Czyli Nokia:) mam nadzieję, że będą mieli ten model w miejscowym punkcie plusa :P
Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2008 o 20:26, Bartek 93 napisał:

No dobra! Czyli Nokia:) mam nadzieję, że będą mieli ten model w miejscowym punkcie plusa
:P
Wielkie dzięki za pomoc.


Nokia bo najlepsza !! :P Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóz wymieniam sobie telefon i na oku mam Motorole L9, bo słyszałem o nim dobre opinie, a w sklepie w którym się zaopatruje kosztuje tylko 199 zł, myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:57, jaki of blade napisał:

Mam pytanie, otóz wymieniam sobie telefon i na oku mam Motorole L9, bo słyszałem o nim
dobre opinie, a w sklepie w którym się zaopatruje kosztuje tylko 199 zł, myślicie że
warto?

Całkiem porządny telefonik, który w kręgu moich znajomych nazywa się slaver jako rozwinięcie SLVR. No cóż po aparacie nie spodziewaj się kokosów, bo wykonywane zdjęcia do pięknych nie należą, ale są znośne. Mimo dość słabej baterii telefon trzyma całkiem długo, jednak to zależy od ilości użytkowania. Jeżeli chodzi o wygląd to jest on niesamowicie piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem(mam telefon od 3 miesięcy- Samsung J700 na karte w MixPlusie)!!! Teraz jak juz wykorzystalem wszystko z konta to mi sie wyświetla Ogr.usł.sieci. Wiem ze mam teraz połączenia wychodzące zablokowane, ale przchodzać pownny byc noramlnie a mam przekreslona sluchawke(zasieg mam) a jak dzwoni na moj numer to mowia ze nie ma takiego numeru? A jak mam sobie doładować jak bede wpisywal kod i nie bede mógl sie polączyć. Jak ktoś wie coś na ten temat to proszeżeby napisał. Pomóżcie!!!Bardzo proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 22:18, Lukas813 napisał:

(...)


Jak doładować? Przelew chociażby z PKO Inteligo, jest tam specjalna usługa doładowania konta. Według mnie jest to najlepsza i najszybsza metoda, bo wszystko idzie przez internet. Poza tym - do kiedy masz termin doładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 09:14, mobtel napisał:

Mam takie pytanie, czy się da jakoś ustawić moje słuchawki do k550i, żebym nimi sterował
mp3?

Mam identyczne słuchawki, i z tego co wiem działają tylko z Sony Ericssonami. Nie podłączysz ich do mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 11:26, mobtel napisał:

Właśnie nie wiem jak to ustawić np. krócej przytrzymam to pauza, jak dłużej to następna
piosenka

Też nie wiem jak to ustawić. Może ktoś inny ci pomoże.Nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe moge nawet spradzic stan konta bo mam debet. Kupiłem już doładowanie ale nie moge bo nie moge nigdzie sie połączyć mozna to jakoś przez internet wpisac ten kod. mam konto na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, końcem końców mój wybór padnie najprawdopodobniej na SE w580i, ale zanim go kupię, chciałabym zapytać jakiegoś użytkownika tego telefonu o ogólne zdanie o tym telefonie... znajdzie się jakiś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się