Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

wy tu gadacie o bajerach, aparatach i tym wszystkim, a ja sie zaopatrzylem w nokie 3510i, jak drugi tel, tylko do esow :D rzecz by mozna klasyk gsm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z was Samsunga Avile?
Chodzi mi o długość trzymania baterii oraz o jakość zdjęć, głównie czy na zdjęciach widać tekst jak np. robimy zdjęcie strony zeszytowej.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzyma od 4 do 6 dni (zależy od użytkownika), co do zdjęć, to bez auto focusa może być mały problem, ale zawsze można zrobić 2 zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 10:23, qq_MoaR napisał:

Trzyma od 4 do 6 dni (zależy od użytkownika), co do zdjęć, to bez auto focusa może być
mały problem, ale zawsze można zrobić 2 zdjęcia...


on autofocusa nie ma? Ulala to lipa.
W takim razie chyba za Ku990i muszę się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie oto pytanie. Mianowicie kupiłem mój telefon zagranicą, chodzi o SAMSUNG''a Z720V. W chwili obecnej nie mam na nim dostępu do internetu. Co powinienem zrobić aby mogłem swobodnie surfować po necie. Czy ten problem można rozwiązać w komisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 21:40, SongoX napisał:

A ja mam takie oto pytanie. Mianowicie kupiłem mój telefon zagranicą, chodzi o SAMSUNG''a
Z720V. W chwili obecnej nie mam na nim dostępu do internetu. Co powinienem zrobić aby
mogłem swobodnie surfować po necie. Czy ten problem można rozwiązać w komisie?

musisz zmienic ustawienia telefonu na internet gprs i np. jesli masz simplusa to musisz uaktywnic gprs/mms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu Samsung C3050. Prosty, elegancki, tani, praktyczny. Aparat VGA, jakość marna, ale jak na komórkę w miarę mnie zadowalająca. Ważne, że można coś uwiecznić. ;) Odtwarzacz mp3, dobra jakość i - co istotne - głośność. Jest bluetooth, a dzięki Samsung New PC Studio mogę bawić się w transfer danych między telefonem a komputerem. Dzwoni, odbiera... co tu jeszcze pisać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 22:47, lord0 napisał:

musisz zmienic ustawienia telefonu na internet gprs i np. jesli masz simplusa to musisz
uaktywnic gprs/mms


Dzięki, spróbuje tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wziołem jednak Avillę;p Ej słuchajcie bo ja nie mam na kompie zadnego antywirusa i jeśli mam ( a jest taka możliwość ) to czy jeśli przeniose z kompa na komorke muzyke jakąś to to moze mojemu samsungowi coś zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:27, kuki288 napisał:

Hej, wziołem jednak Avillę;p Ej słuchajcie bo ja nie mam na kompie zadnego antywirusa
i jeśli mam ( a jest taka możliwość ) to czy jeśli przeniose z kompa na komorke muzyke
jakąś to to moze mojemu samsungowi coś zaszkodzić?

wątpie, wirusy sa pisane pod komputer, nie komorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:46, lord0 napisał:

wątpie, wirusy sa pisane pod komputer, nie komorke


Nie wprowadzaj kolegi w błąd, bo wirusy również robione są pod telefony komórkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:48, Isildur napisał:

> wątpie, wirusy sa pisane pod komputer, nie komorke

Nie wprowadzaj kolegi w błąd, bo wirusy również robione są pod telefony komórkowe :P

tak, ale raczej rzadko sa wysylane na komputer a potem z komputera przechodza na komorke, predzej bezposrednio z internetu na komorke. najszybciej zmulisz sobie komorke instalujac gry i rozniaste programy ktore same w sobie moga zawierac szkodliwe pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś telefon LG Gt500 lub kiedykolwiek mial możliwośc korzystanai z niego?
Mam okazję zakupu go za 500zl nowego i chcialem zasięgnąć opinii jakiegoś użytkownika a testów na necie jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 19:57, kuki288 napisał:

Hej, wie ktoś z was może kiedy się pisze przed numerem +48?

np kiedy dzwonisz z zagranicy/za granice to wpisujesz +48 lub 0048 ale nie wiem dokladnie co te cyferki znacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 20:20, lord0 napisał:

> Hej, wie ktoś z was może kiedy się pisze przed numerem +48?
np kiedy dzwonisz z zagranicy/za granice to wpisujesz +48 lub 0048 ale nie wiem dokladnie
co te cyferki znacza

Aha.. no ja chyba nie dzwonie z zagranicy... chyba że... kurde nie wiem ale dziex;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 20:23, kuki288 napisał:

Aha.. no ja chyba nie dzwonie z zagranicy... chyba że... kurde nie wiem ale dziex;p

To jest kierunkowy do Polski. Za granicą musisz to wpisać, w Polsce bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się