Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2010 o 17:16, AphroditeDnB napisał:

Jak jest z gg na fona ??(płaci sie za transfer czy jak ??


To zależy, jeśli masz specjalne wersje, Era GG i tym podobne, to płacisz tylko za abonament na Gadu-Gadu (tak to chyba działało), a jeśli masz jakąś zwykłą wersję, to tak - płacisz za transfer + abo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :P

Brać LG Bali, Sony Ericsoon Zylo czy Samsung Delphi.
Telefon ma sluzyc przede wszystkim do sluchania muzyki,robienia dobrych zdjec, smsowania i rozmawiania ;) Reszta to zbedne bajery ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:52, Kizami napisał:

Panowie i Panie :P

Brać LG Bali, Sony Ericsoon Zylo czy Samsung Delphi.
Telefon ma sluzyc przede wszystkim do sluchania muzyki,robienia dobrych zdjec, smsowania
i rozmawiania ;) Reszta to zbedne bajery ;P


Do tego jeszcze Samsung Avila GPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 16:48, Dark_ziom napisał:

Zależy czy chcesz dotykowca czy tradycyjny telefon. Osobiście brałbym SE Zylo - gorszy
od Bali aparat, ale za to muzyka na wyższym poziomie.



Tylko slyszalem o jakiejs awaryjnosci Zylo... jest duzo opini na internecie ze telefon nie wytrzymywal nawet miesiaca. Czy masz go i jak sie sprawuje?
Dotykowiec czy tradycyjny to dla mnie obojetnie. Dotykowiec to jednak taki troche szpan, ale za to tradycyjne sa wygodniejsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 19:08, Kizami napisał:

Tylko slyszalem o jakiejs awaryjnosci Zylo... jest duzo opini na internecie ze telefon
nie wytrzymywal nawet miesiaca. Czy masz go i jak sie sprawuje?


No niestety Zylo nie mam - swoją ocenę opieram na analizie specyfikacji technicznej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:44, Kapas napisał:

Co myślicie o tych aukcjach i o tych telefonach na nich sprzedawanych :
http://allegro.pl/hit-telefon-e75-dual-sim-wifi-tv-mp3-mp4-i9-nowosc-i1260469481.html


chinska podroba - wiekszosc z nich wlasnie ma dual sim/tv, czego "normalny" telefon nie ma, zreszta widziales gdzies napis "nokia"? nie bede wiecej pisal, bo trzeba czytac ze zrozumieniem, zreszta nie jestes pierwszym, ktory tu sie o to pyta....

Dnia 11.10.2010 o 19:44, Kapas napisał:


j.w.

Dnia 11.10.2010 o 19:44, Kapas napisał:


jedyne co tu nowe to obudowa

Dnia 11.10.2010 o 19:44, Kapas napisał:


to samo co poprzednia nokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie chciałbym kupic muzyczny telefon i zastanawiam sie nad w610i,w810i i w660i głównie chodzi mi o jakość dzwieku i jego głośność w tych telefonach który wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu, który będzie wytrzymały, najlepiej Nokia, ponieważ słyszałem że z tego słyną. Chciałbym aby telefon miał Aparat 2.0 mpix. Bluetoth, wyświetlacz ok. 18-2 cali. Bez większości zbędnych gadżetów. Telefon ma służyć do smsowania, telefonowania i rzadko do odbierania mmsów. Co polecilibyście drodzy gramowicze? Jestem zmuszony szukać telefonu ponieważ mój k850i przestał działąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie przetrząsnąłem serwisy o tel. komórkowych i znalazłem. Spodobała mi się Nokia 2700 Classic. Co o niej moglibyście mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 23:16, Gromo napisał:

W międzyczasie przetrząsnąłem serwisy o tel. komórkowych i znalazłem. Spodobała mi się
Nokia 2700 Classic. Co o niej moglibyście mi powiedzieć?


choć sam nigdy go nie miałem to miało go mnóstwo moich znajomych wszyscy go chwalili (chwalą) za solidność i łatwość obsługi ;) ale to raczej atuty każdej noki jak dla mnie słaby apart i tylko dlatego go nie wybrałem

wracając do posta wyżej jak ma być głównie do sms'ów to raczej dobry wybór chyba: że chcesz mieć qwerty ale wtedy licz się z tym, że telefon będzie droższy i najprawdopodobniej dotykowy ( nie bierz qwerty dostępnego w opcjach tzn. bierz tylko z wysuwaną z boku lub pełną w klawiaturze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem z wyborem telefonu a mianowicie wacham się między kilkoma modelami i zastanawiam się czy ktoś z was mógłby mi coś na temat ich powiedzieć.
Telefony to:
Nokia 5730
Nokia C6
Sony Ericsson W995
Sony Ericsson Xperia X1
Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spośród wymienionych, dla mnie wybór jest oczywisty. SonyEricsson W995. Miałem takowego przez pół roku. Wypasiona sztuka....;-)
A poważnie. Szybki, WiFi, przeglądarka, wyśmienity odtwarzacz muzyki. Ze spraw sprzętowych znakomita jakość wykonania - aluminiowa obudowa. Bateria przy zwykłym użytkowaniu (dziennie - kilka, kilkanaście minut rozmów, sprawdzenie poczty, poszperanie kilkanaście minut w necie) potrafi wytrzymać 7-8 dni. Zero luzów na mechanizmie slidera nawet po tych kilku miesiącach użytkowania. Jeśli zdecydujesz się na niego to weź model srebrny. Czarnego dotyka przypadłość Xperii X1, czyli ściera się farba z obudowy i po kilku miesiącach wygląda to nieciekawie. Choć nie mam już go (po prostu znudził mi się a lubię często zmieniać aparaty) to z czystym sumieniem mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się