Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 17:25, pitors89 napisał:

Co sądzicie o SE k800i? Czy dobry on jest i czy warto go kupować?


Jest extra. Sam miałem go kupić ale był za drogi. Uważam jednak, że opłaca się go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:40, spam to ja napisał:

Moglibyście mi polecić jakąś komórkę do 450zł.

Ps.W swoich propozycjach nie wymieniajcie Nokii i Siemens''ów (zawiodłem się na nich).


Motorola E1 fajna była i się na niej nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musicie mi pomóc o ile znacie się na telefonach. Otóż mam neicały tydzień na wybranie 1 modelu spośród tych które niżej wymienie. Miałem wiele telefonów i te prezentowane marki już miałem tylko niekoniecznie te modele. Jeżeli wiecie coś o nich to proszę o skomentowanie. Naprawde nie wiem co wybrać.

Samsung E 250
Motorola V3
Sony Ericsson K510i

Pomóżcie mi wybrać

20070215181014

20070215181049

20070215181129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wybierać to bym wybrał Sony Ericssona :)

1. Nie lubię telefonów z klapkami
2. Nie lubię wysuwanych telefonów

Mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:11, SpeeDTraP napisał:

Witam. Musicie mi pomóc o ile znacie się na telefonach. Otóż mam neicały tydzień na wybranie
1 modelu spośród tych które niżej wymienie. Miałem wiele telefonów i te prezentowane marki
już miałem tylko niekoniecznie te modele. Jeżeli wiecie coś o nich to proszę o skomentowanie.
Naprawde nie wiem co wybrać.

Samsung E 250
Motorola V3
Sony Ericsson K510i

Pomóżcie mi wybrać


Motoroli V3 nawet nie bierz, syf jakich mało !! Wiem z własnego doświadczenia!
Z tych trzech wybrał bym Sony Ericssona ale to też bez wielkiego przekonania.

Polecam Sony Ericssona k750i Telefonik full wypasik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:21, Prince07 napisał:

>....


Moze i full wypas tylko ze za drogi dla mnie. Co do SE to najmniej go chce bo...no własnie. Jakis taki dziwny. Najbardziej to skłaniam się ku Samsungowi E 250. Slot na karty pamięci, odtw. MP3, radio, bluetooth ogólnie wszystko. Moze ktos ma taki telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:27, SpeeDTraP napisał:

> >....

Moze i full wypas tylko ze za drogi dla mnie. Co do SE to najmniej go chce bo...no własnie.
Jakis taki dziwny. Najbardziej to skłaniam się ku Samsungowi E 250. Slot na karty pamięci,
odtw. MP3, radio, bluetooth ogólnie wszystko. Moze ktos ma taki telefon?


No to kup go jak chcesz, wkońcu edycja należy do Ciebie. W sumie to nawet niezły ten Samsung ale wg mnie ten Sony Ericsson lepszy =) Pod żadnym pozorem nie bierz Motoroli (Moja najmądrzejsza reguła brzmi "motorola = syf")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:32, Prince07 napisał:

> > >....


E tam, miałem w życiu już 2 motorole i były bardzo dobre. Za V3 przemawia olbrzymi wyświetlacz super jakości, extra elegancki wygląd a to bardzo cenie w telefonie. K510i raczej nie, nic takiego extra nie ma, oprócz aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:33, SpeeDTraP napisał:

E tam, miałem w życiu już 2 motorole i były bardzo dobre. Za V3 przemawia olbrzymi wyświetlacz
super jakości, extra elegancki wygląd a to bardzo cenie w telefonie. K510i raczej nie, nic
takiego extra nie ma, oprócz aparatu.

Ja bym wybrał E250. A co do super jakości wyswietlacza w V3 to ja by polemizował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:33, SpeeDTraP napisał:

> > > >....

E tam, miałem w życiu już 2 motorole i były bardzo dobre. Za V3 przemawia olbrzymi wyświetlacz
super jakości, extra elegancki wygląd a to bardzo cenie w telefonie. K510i raczej nie, nic
takiego extra nie ma, oprócz aparatu.


HAHAHA to sie uśmiałem. Może i ma duży wyświetlacz ale funkcje i aparat są żalowe... Według mnie już ten Samsung lepiej się prezentuje :) Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:11, SpeeDTraP napisał:

Witam. Musicie mi pomóc o ile znacie się na telefonach. Otóż mam neicały tydzień na wybranie
1 modelu spośród tych które niżej wymienie. Miałem wiele telefonów i te prezentowane marki
już miałem tylko niekoniecznie te modele. Jeżeli wiecie coś o nich to proszę o skomentowanie.
Naprawde nie wiem co wybrać.

Samsung E 250
Motorola V3
Sony Ericsson K510i

Pomóżcie mi wybrać


Samsung E 250 to ma rozsuwaną klapkę no nie?? jesli tak, a na to wyglada to mój kolega ma to i to jest jednym słowem ... no nie chce nikogo tu urazić ale nawet ten mój kolega se tego telefonu nie ceni....

Motorola V3 i Sony Ericsson K510i

No tu na tym forum ktos juz pytał co wybrac z tych dwóch komórek... str 31 w tym temacie odszukaj i przeczytaj (zaczyna sie rozmowa o jeden post wyżej od mojego pierwszego (odszukaj mój avatar) na tej stronie... jeszcze jeden namiar to - połowa tej strony ;) )

Ja jeszcze dodam ze V3 mam i wcale nie uważam ze żle wybrałem ją kupując, wręcz przeciwnie jestem z niej b. zadowolony... nadal robi wielkie wrażenie estetyczne... a standardowe wyposażenie ma, czyli aparat, do tego krótki utwory sie zmieszczą i mozna se co nie co posłuchać... SE ma lepszy aparat 1,3 bodajże, nowsza wersja tej Motoroli, czyli V3i też ma taki... do tego karta pamięci i wtedy.... SE traci swoje zalety (czyli ten lepszy aparacik od V3 i to ze ma normalnie więcej miejsca)... a V3 wygląda o wiele lepiej co do tego nie ma wątpliwości.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:04, Pingus napisał:

Ja bym wybrał E250. A co do super jakości wyswietlacza w V3 to ja by polemizował..


co masz do tego wyświetlacza?? jak mówisz ze bys polemizował to napisz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 23:28, Paoro napisał:

co masz do tego wyświetlacza?? jak mówisz ze bys polemizował to napisz cos...



Przy dużym fizycznym rozmiarze wyświetlacza rozdzielczość 220x176 jest kiepska. Poza tym weź dowolnego Samsunga o tej samej ilości wyświetlanych kolorów i rozdzielczości to zobaczysz co to znaczy porządny wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:40, spam to ja napisał:

Moglibyście mi polecić jakąś komórkę do 450zł.
(...)


Wspominany już przeze mnie Sagem myX6-2. Bardzo dobry aparat (1,3 mpx) z dużym wyświetlaczem - fotki naprawdę robią wrażenie. Podobnie głośniczki - akurat pod tym względem inne komórki mogą się schować ;)
Nie wiem ile wynosi dokładnie jego cena, ale powinien mieścić się w tym przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 07:37, MałpaHellTime napisał:

Ja mam Sony Ericssona k310i, i jestem zadowolony...


Też miałem tego Soniaczka :) ale teraz przeżuciłem sie na Sony Ericssona K750i.
Ten telefon to dopiero full wypas. 2 Mpx aparat (ze stabilizatorem), wbudowane 32 MB pamięci + gratis w pudełko z telefonem dostajesz karte SD (64 MB). Wyświetlacz duży i przejżysty. Jak na swoje wszystkie wypasione funkcje jest nie drogi. Można go kupić juz za 560-620 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa i mogę wybrać sobie nowy telefon.Spodobały mi się dwa.Sony ericson K750i i Sony ericson w810i .Nie mogę się zdecydować.Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się