Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 15:16, Master J napisał:

Kończy mi się umowa i mogę wybrać sobie nowy telefon.Spodobały mi się dwa.Sony ericson K750i
i Sony ericson w810i .Nie mogę się zdecydować.Co radzicie??


Przeczytaj post wyżej a dowiesz sie co ja prponuje :)
K750i ROX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy co wolisz słuchać muzyki czy robić zdjęcia

ja osobiście wolałbym K750 bo takiego posiadam i jest mym drugim przy N80 bo mam w niej bardzo dobry GPS i ogólnie jest fajna, ponieważ mam na niej 2 GB pamięci bo karta jest o wiele tańsza niż do K750i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos zna jakis program, do przesyłania przez Bluetooth z komputera na telefon tylko zeby byl po polsku albo taki latwy abym mogl przesylac gry na telefon.Za odpowiedz wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:32, stiffyone napisał:

zależy co wolisz słuchać muzyki czy robić zdjęcia


O tóż to !
Jeżeli chcesz mieć fajną zabawke do robienia zdjęć to bierz K750i, a jeśli chcesz sprzęt do muzy to kup sobiw W810i (chociaż już chyba bardziej wolałbym Mp3 creativa ;PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:35, Marcin 36 napisał:

Ktos zna jakis program, do przesyłania przez Bluetooth z komputera na telefon tylko zeby byl
po polsku albo taki latwy abym mogl przesylac gry na telefon.Za odpowiedz wielkie dzieki.


A nie dostałeś takiego programu do swojego telefonu ?
A tak apropo co to za telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:42, Prince07 napisał:

> Ktos zna jakis program, do przesyłania przez Bluetooth z komputera na telefon tylko zeby
byl
> po polsku albo taki latwy abym mogl przesylac gry na telefon.Za odpowiedz wielkie dzieki.


A nie dostałeś takiego programu do swojego telefonu ?
A tak apropo co to za telefon ?


program to mam ale jest taki porabany ze nie wiem jak go uzywac,mam go porzyczonego od kolegi ktory kupij z allegro,a moj telefon to Sony Ericsson k510i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:57, piero92 napisał:

Jakie formaty odtwarza SE k750i??


http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,K750i,phone.php
Zapraszam na tę stronke. Tam jest podane wszystko co ma w sobie SE k750i + jego wygląd :)

@Marcin 36

www.sonyericsson.com/
poszukaj tutaj, może akurat tam znajdziesz jakiś prosty program do transmisji danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:16, Master J napisał:

Kończy mi się umowa i mogę wybrać sobie nowy telefon.Spodobały mi się dwa.Sony ericson K750i
i Sony ericson w810i .Nie mogę się zdecydować.Co radzicie??


Używam w tej chwili W810i (miał iść jako telefon testowy na http://mgadzet.com ale w końcu z tego zrezygnowaliśmy), i powiem tyle - zdjęcia robi genialne jak na komórkę (oczywiście gorsze niż K800i, ale o niebo lepsze niż Nokia N73), a jako odtwarzacz muzyczny - hm... słuchawki ma rewelacyjne, a nie korzystam z niego jako z odtwarzacza tylko dlatego, że mam iPoda. Oprogramowanie Walkman w tym modelu jest naprawdę niezłe i szybkie jak na odtwarzacze MP3 w komórkach. Tylko SMS-y pisze się dość niewygodnie...

A zamiast K750i polecałbym K610i - to w dalszym ciągu 2 megapiksele, ta sama optyka co w K750i/D750i/W800i/W810i, ale ma nową wersję systemu operacyjnego Sony Ericssona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:50, W3 napisał:

/../


Softa zawsze można ściągnąć z neta :0 Nie problem wgrać softa z W810i do np K750i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6151 i SE K750i - który z nich wybrać?
Obydwa są zaawansowane pod względem multimediów (liczy się dla mnie radio i mp3).
Jest ktoś w stanie porównać jakość dźwięku w tych modelach ?
Za Nokią przemawia fakt że to nowszy model (cena jest podoba - oba można dostać za ok 700 zł), K750i jest dość popularny, najbardziej ludzie narzekają na joystick za to ma chyba bardzo dobry aparat.
Pomóżcie co wybrać bo ja już jestem zagubiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze wszystkim na tym forum bym doradził K750i bo jego posiadam zresztą ktoś także się pytał trochę postów wyżej i dlatego np. że ma dobry aparat , ale ostateczna decyzja zawsze należy do kupującego więc
życzę tobie dobrego wyboru =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K750i. Zdecydowanie. Moja mama go używa i jest bardzo zadowolona. A aparat ma więcej niż dobry - jest świetny. Standardowo ma chyba 96 MB pamięci, ale ma slot na karty więc to nie jest problem. A joystick jest dobry, na pewno duuuuuużo lepszy niż w moim starym k508i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:00, kobe92 napisał:

K750i. Zdecydowanie. Moja mama go używa i jest bardzo zadowolona. A aparat ma więcej niż dobry
- jest świetny. Standardowo ma chyba 96 MB pamięci, ale ma slot na karty więc to nie jest problem.
A joystick jest dobry, na pewno duuuuuużo lepszy niż w moim starym k508i:)

Zdjęcia to nie problem - mam bardzo dobrą cyfrówkę więc z aparatu cykałbym bardzo okazjonalnie. Jakość dźwięku i bateria jest dla mnie najważniejsza. Ile mniej więcej trzyma bateria w K750i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:02, Grucha91 napisał:

Ile mniej więcej trzyma bateria w K750i ?

Sporo. Może to nie rekordzista ale mojej mamie, która nie robi głupich zdjęć, nie gra itp., ponad 5-6 dni. ALe jeśli słuchałoby się muzyki itd. to zapewne krócej:). A jakosć dźwięku jest niezła, a w słuchawkach b.dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się