• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zerohunter

GaduGadu

Pytanie

Mam taki problem, ikona na pasku zadań od gg mi się nie wyświetla, przez co nie mogę się dostać do gg, jest włączone, słyszę jak przychodzą wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.04.2009 o 13:25, zerohunter napisał:

Mam taki problem, ikona na pasku zadań od gg mi się nie wyświetla, przez co nie mogę
się dostać do gg, jest włączone, słyszę jak przychodzą wiadomości.

Jesteś pewien że ci się nie ukryła? jak masz taki guzik z << na lewo od zegarka/widocznych ikonek tray-owych programów to go kliknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sprawa jest paskudna też to mam bo na dysku nie miałem miejsca i mi zrobiło nowego użytkownika i teraz nie mam nic oprócz powolnego internetu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jak włączyłem xfire, to mi się ikona gadu na pasku też wyłaczyła.
Wtedy odpaliłem przez ikonę włączania, i wyświelił mi się profil normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2009 o 16:35, Bezi_113 napisał:

Ja jak włączyłem xfire, to mi się ikona gadu na pasku też wyłaczyła.
Wtedy odpaliłem przez ikonę włączania, i wyświelił mi się profil normalnie.



Ja mam większy problem cały czas zawiesz mi kompa gg a jak go zresetuje to prędzej czy pużniej procek padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ej mam takie pytanie dzisiaj uruchomilem kompa i mi sie moj profil gg nie wlaczyl wiec wpisalem tam w ten menadzer profili i wyskoczylo mi ze profil jest uszkodzony heh za drugim razem dalo rade tylko ze archiwum mi sie usunelo czy da rade jakos to odzyskac i co moglo sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2010 o 20:23, hagen321 napisał:

ej mam takie pytanie dzisiaj uruchomilem kompa i mi sie moj profil gg nie wlaczyl wiec
wpisalem tam w ten menadzer profili i wyskoczylo mi ze profil jest uszkodzony heh za
drugim razem dalo rade tylko ze archiwum mi sie usunelo czy da rade jakos to odzyskac
i co moglo sie stac?

Niestety uroki gg, sam miałem tak już 3-4 razy. Wtedy odinstalowywałem gg i jeśli archiwa nie były uszkodzone to po instalacji miałem takie samo gg- z listą kontaktów i całym archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2010 o 20:39, AphroditeDnB napisał:

Mam problem. W moim GG 10 zakładce LUDZIE nic się nie wyświetla....co trzeba zrobić
(mam aktualną wersje).


Nie martw się tym. W tej zakładce nie ma nic godnego uwagi :) Oto, co tam jest:

20100627221913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2010 o 20:39, AphroditeDnB napisał:

Mam problem. W moim GG 10 zakładce LUDZIE nic się nie wyświetla....co trzeba zrobić
(mam aktualną wersje).

dodaj/usuń programy/gadu-gadu :)

a tak to można znaleźć naprawdę lepszą alternatywę choćby co L33T wylinkował, albo AQQ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z kamerką w GG ver. 10. Mam wbudowaną kamerkę w laptopie. W ustawieniach GG mogę wykonać test video i widzę siebie na ekranie. Natomiast nie wiem jak moi rozmówcy mogą mnie zobaczyć, to znaczy jak obraz z kamery im udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z GG. Był u mnie brat i na moim GG zrobił sobie swój profil. Za cholerę nie mogę usunąć jego profilu. Przy uruchamianiu GG zawsze mi się uruchamia. Jak usunąć dokumentnie czyiś profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2014 o 10:14, marekl1975 napisał:

Mam problem z GG. Był u mnie brat i na moim GG zrobił sobie swój profil. Za cholerę nie
mogę usunąć jego profilu. Przy uruchamianiu GG zawsze mi się uruchamia. Jak usunąć dokumentnie
czyiś profil?



a próbowałeś:
u góry nazwa profilu/Profil/menadżer profili/zębatki przy niechcianym profilu/usuń to konto z komputera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować