Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2010 o 19:14, Kaucz napisał:

To wiem ;> Mam 91 piórek i po prostu niektórych nie znalazłem i pytam się o info w
którym to miejscach są ;]


Nie ma info o dokładnym położeniu, masz tylko o tym ile zebrałeś w danej dzielnicy zostaje Ci sprawdzenie każdej dzielnicy w której nie zebrałeś wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 09:38, DarthStan napisał:

Nie ma info o dokładnym położeniu, masz tylko o tym ile zebrałeś w danej dzielnicy zostaje
Ci sprawdzenie każdej dzielnicy w której nie zebrałeś wszystkich.

Już wiem ,napisałem że mam platyne ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 09:36, Kaucz napisał:

> Będzie dubbing na PC ?
Chyba nie. Ale to dobrze.

EDIT: mam platynę! ;>


E tam szkoda. Mogłoby być tak jak w Wiedźminie PL wersja i polskie napisy angielski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zakupiłem AC2, jeszcze jej nie odpalałem, ale przed chwila natknąłem się na artykuł, że ma ta gra błąd, który uniemożliwia przejscie jej;/ Czy jak dzisiaj podłącze xbox''a do neta, będę miał możliwość ściągnięcia poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to ten błąd tyczy się tylko wersji na konsole sony, czyli na Ps3. ;) Ten błąd polega dokładniej na tym, że jak przerwiemy grę w bodajże 11 sekwencji, w jakieś na sam koniec gry, to nie możemy przez to przejść gry. Nigdy nie słyszałem, by na xboxie też coś takiego było, no a nawet jakby było, to byłby jakiś pacz co to naprawia. Nie masz się czym martwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:22, The_Warrior napisał:

Witam, dzisiaj zakupiłem AC2, jeszcze jej nie odpalałem, ale przed chwila natknąłem się
na artykuł, że ma ta gra błąd, który uniemożliwia przejscie jej;/ Czy jak dzisiaj podłącze
xbox''a do neta, będę miał możliwość ściągnięcia poprawki?

Poprawkę ma tylko wersja angielska (PL nie), więc tylko sekwencja 8 lub 9 (nie pamiętam) jest "zepsuta" i nie można kończyć na niej gry, ukończ ja po prostu jak będzie już 10 to możesz grę wyłączyć. Błąd polega na usuwaniu się sava z całej gry.
Edit: Abli tylko na PS3? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 17:20, Kaucz napisał:

> Witam, dzisiaj zakupiłem AC2, jeszcze jej nie odpalałem, ale przed chwila natknąłem
się
> na artykuł, że ma ta gra błąd, który uniemożliwia przejscie jej;/ Czy jak dzisiaj
podłącze
> xbox''a do neta, będę miał możliwość ściągnięcia poprawki?
Poprawkę ma tylko wersja angielska (PL nie), więc tylko sekwencja 8 lub 9 (nie pamiętam)
jest "zepsuta" i nie można kończyć na niej gry, ukończ ja po prostu jak będzie już 10
to możesz grę wyłączyć. Błąd polega na usuwaniu się sava z całej gry.
Edit: Abli tylko na PS3? o_O

Ja jakoś na xie nie spotkałem się z tym błędem, ani Albii jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 17:20, Kaucz napisał:

Edit: Abli tylko na PS3? o_O

Na OC chyba nikt się nie chwalił, błędami w AC2, ani nikt z elitarnego grona moich kumpli. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 17:59, The_Warrior napisał:

Czyli tego błędu nie da się pominąć i trzeba przejść 11 sekwencje bez przerywania tak?

Skoro piszą że na 360 się nic nie dzieje to możesz spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 17:59, The_Warrior napisał:

Czyli tego błędu nie da się pominąć i trzeba przejść 11 sekwencje bez przerywania tak?

Jak grasz na ps3, a nie ma jeszcze pacza, to tak. <idzie się upewnić,że w 100%, anie 99% tego błędu na xboxie nie ma>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 08:27, Bartex69 napisał:

Mam nadzieje,że Edycja Kolekcjonerska AC II będzie na PC...Wkurza mnie to ,że lepiej
traktują Konsolowców ,a nie PC-iaży...


ale wy macie częściej tłumaczone gry na polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować