Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Pewnie nie wszystkie sobie odznaczyłeś, że masz już znalezione...

Chyba, że masz zaznaczone jeszcze jakieś inne "tajne miejsca" poza tymi symbolami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:36, Bartex69 napisał:

/.../

Nie wiem...No nie wiem,czy to prawda/plota...Nic nie wiem...Pytam się mogę przecież nie?

My też nie wiemy czy to prawda czy plota bo ubi nie podało daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się później rozczarować więc powiedzcie mi teraz, abym mógł się na to psychicznie przygotować... Czy po zebraniu wszystkich 20 materiałów Obiektu 16 ułożą się one w jakąś sensowną całość, kolejność chronologiczną? Czy może będzie to po prostu 20-klatkowa siekaczka do mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:47, Sandro napisał:

Nie chcę się później rozczarować więc powiedzcie mi teraz, abym mógł się na to psychicznie
przygotować... Czy po zebraniu wszystkich 20 materiałów Obiektu 16 ułożą się one w jakąś
sensowną całość, kolejność chronologiczną? Czy może będzie to po prostu 20-klatkowa siekaczka
do mózgu?


Po odblokowaniu ostatniego elementu pozostałe ułożą się w kolejność chronologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:57, noobie napisał:

Mam pytanie. Co da mi zebranie tych 100piórek?


Dostaniesz płaszcz rodziny Auditore, jest z nim związane jedno z osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:59, Bracio napisał:

> Mam pytanie. Co da mi zebranie tych 100piórek?

Dostaniesz płaszcz rodziny Auditore, jest z nim związane jedno z osiągnięć.

tylko tyle :D? A coś słyszałem tutaj o jakiejś platynie czy coś. Nie wiem o co chodzi, być może coś pomyliłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:05, noobie napisał:

tylko tyle :D? A coś słyszałem tutaj o jakiejś platynie czy coś. Nie wiem o co chodzi,
być może coś pomyliłem :P

Tu chyba chodzi o PS-owe odpowiedniki achievementów. Również za 50 piórek dostaniesz całkiem niezłą broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:26, Sandro napisał:

> tylko tyle :D? A coś słyszałem tutaj o jakiejś platynie czy coś. Nie wiem o co chodzi,

> być może coś pomyliłem :P
Tu chyba chodzi o PS-owe odpowiedniki achievementów. Również za 50 piórek dostaniesz
całkiem niezłą broń.

Czyli jednym słowem warto :)? Bo ogólnie to jestem leniwy i bardzo mi się nie chce ich szukać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:05, noobie napisał:

> > Mam pytanie. Co da mi zebranie tych 100piórek?
>
> Dostaniesz płaszcz rodziny Auditore, jest z nim związane jedno z osiągnięć.
tylko tyle :D? A coś słyszałem tutaj o jakiejś platynie czy coś. Nie wiem o co chodzi,
być może coś pomyliłem :P

Platyna? Jest to praktycznie ostatnie osiągnięcie do zrobienia po piórkach i materiałach, wiec zazwyczaj skutkuje to platynką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:27, noobie napisał:

Czyli jednym słowem warto :)? Bo ogólnie to jestem leniwy i bardzo mi się nie chce ich
szukać ^^

Jestem dokładnie takim samym typem gracza :) Jeszcze nigdy nie zebrałem wszystkich figurek, paczuszek, ptaszków czy właśnie piórek w żadnej grze, bo jestem na to za leniwy. Jednakże w przypadku AC2, "znajdźki" są bardzo łatwo poukrywane i dosyć szybko je się zbiera. Poza tym brakuje mi dwóch achievementów związanych z piórkami do tzw. calaka więc jestem dodatkowo zmotywowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znowu kolejna gra popsuta przez spolszczenie kinowe. Ta gra ma kosztować w sklepach 129 zł to raczej spodziewałbym się za takie pieniądze pełnej lokalizacji (jak chce sobie poczytać to kupuje książkę a nie gra). Zamiast skupiać się na fajnej rozgrywce to trzeba będzie uważać na to żeby jakiejś gadki nie przegapić, co moim zdanie już psuje całą atmosferę i zabawę z fajną grą (Pierwsza była w pełnej lokalizacji). Po drugie jak zwykle PC-owa wersja gry ma poślizg z tego, co pamiętam miała już wyjść w Listopadzie potem w Styczniu a teraz Marzec (na sklepie jest data Marzec 2010). Na konsolach już grają w ACII a my posiadacze PC jak zwykle obchodzimy się smakiem (trochę to przykre). Mam nadzieje że wyjdzie przed wakacjami tego roku i to w pełnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekasz chwilę to zobaczysz co z tobą zrobią fanowie kinówek^^

Co do Dragon Age: konsole miały szybciej GTA IV, SW:TFU, GoW, więc coś słaby twój argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie chodzi mi o wszystkie gry, które wychodzą na konsole czy PC tylko o ACII (jeżeli źle sformułowałem tamten fragment to przepraszam)
Po drugie jak już pisałem gra za 129 zł moim zdaniem powinna być w pełnej polskiej wersji i w wersji kinowej tak aby każdy miał wybór wersji którą lubi.
Każdy ma swoje zdanie (The_Nemezis nie strasz mnie fanami gier w wersji kinowej) ja wole pełne polskie wersje gier od kinowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować